Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vietnamská bagetka a voňavá káva v Tonkin Café pro 1 nebo 2 osoby

4,7 / 5 TONKIN KAFÉ Praha - Nové Město  (mapa) 219 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Tereza Bečková

Dobrý den,

to je snad poslední věc, co jsem u Vás ještě neochutnala! Napřed Vám chci poděkovat za to, jak Váš podnik vedete a že je vždy radost k Vám přijít.
Chtěla jsem se zeptat, zda je možné, při rezervaci předem objednat bagetku, která nebude obsahovat vepřový bůček.

Mnohokrát děkuji za odpověď.

S pozdravem
 Tereza

Tonkin Cafe

Dobrý den, slečno Terezo, tak se Vám opět podařilo nám rozjasnit zamračený den :). Děkujeme Vám! Bagetky připravujeme vždy až s příchodem zákazníka, takže když se nám připomenete, vynecháme jakoukoli z ingrediencí :). Těšíme se na Vás!

Zuzana Bendova

Dobrý den, můžete prosím napsat, co bageta obsahuje?

Tonkin Cafe

Dobrý den, děkujeme za dotaz. V bagetce je paštika s medvědím česnekem, nakládaná okurka a mrkev, koriandr, vepřový bůček, chilli papričky, pepř, sójová omáčka – pokud nejíte pálivé, připravíme i verzi bez chilli papriček. Těšíme se na viděnou.

Petra

Dobrý den,

proč je nutná rezervace předem? Doufala jsem, že až budu někdy poblíž, že prostě jen zajdu, objednám bagetu a kafe, popadnu to a zmizím – a nebude s tím problém. Vždyť nechci žádnou gastronomicky náročnou večeři :)

Tonkin Cafe

Dobrý den, rezervace je nutná z toho důvodu, že připravujeme denně malé množství těchto bagetek. Díky rezervaci tak zajistíme, že se dostane na každého zákazníka. Omlouváme se za tento nedostatek, snad Vás to neodradí od návštěvy.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru