Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Víkendový zájezd do Londýna za poznáním či nákupy

4,7 / 5 CK2 Londýn - Velká Británie (mapa) 38 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ladis Jančík

Dobrý den

prosím přibližný čas příjezdu do Londýna, odjezdu z Londýna a příjezdu do Prahy. Děkuji

CK2

Vážený pane Jančíku příjezd do Londýna je okolo 09:00 a odjezd ve 21:30 s návratem do Prahy okolo 15:30. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Pavel

Dobrý den, jak dlouho trvá cesta trajektem, jedete přes Calais, Dunkerque, Oostende…? Děkuji

CK2

Dobrý den, cesta trvá cca 1, 5 hodiny a trasa vede přes Dunkerque – Dover – Calais. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Roman Fox

Chtěl bych se zeptat, zda u tohoto zájezdu je uvedená cena finální, nebo jestli jsou povinné nějaké příplatky, které budou vybírané extra?

CK2

Dobrý den, uvedená cena je konečná. Popřípadě si můžete dokoupit prohlídku muzea Madame Tussaud's nebo pojištění (nepovinné). Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Michal

dobrý den,jak je to s ubytováním?

CK2

Dobrý den, tento zájezd ubytování z časových důvodů nezahrnuje. Do Londýne se přijíždí brzy ráno a odjíždí se ve večerních hodinách. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Adéla

Dobrý den,

je možné využít jen dopravu a udělat si vlastní program, s tím, že samozřejmě budu na odjezdovém místě v určeném čase. Pokud to není možné, jak je časově přibližně plánována prohlídka a nákupy (počet hodin, cca od-do)

Děkuji za info, Adéla

CK2

Dobrý den, tato varianta možná je. Stačí se domluvit s naším průvodcem. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Evženie

Dobrý den, jsem z Ukrajiny a v České republice mám trvalý pobyt, ráda bych se podivala do Londýna. Chci se zeptat: musím mit vizum? Pokud ano, jak ji dostanu, na koho se mám obrátit a za jak dlouho? Děkuji. Evženie

CK2

Dobrý den, bohužel v tomto směru nemáme podrobné informace. Doporučujeme se obrátit na cizineckou policii nebo ambasádu, kde vám poskytnou potřebné informace. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

mirka

Dobrý den je možnost nastoupit na Rozvadově? děkuji za info

CK2

Dobrý den, je nám velice líto, ale mimo předem daná nástupní místa přistoupení možné není. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Iva

Dobrý den,
je nutné v přihlášce vyplňovat rodné číslo? Myslím, že datum narození by měl být dostačující.

CK2

Dobrý den, pokud si přejete zajistit naše pojištění, tak ano. V opačném případě nás kontaktujte na tel. č. 737 527 178 nebo recepce@ck2.cz. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Iveta

Dobrý den, ráda bych se do Londýna podívala ale přijde mi že se spousta času která se mohla využít k návštěvám různých památek promrhá nějakými nákupy které mě osobně moc nezajímají a raději bych čas využila podle svého. Je možné se oddělit od skupiny a mít svůj program? Děkuji za odpověd.

CK2

Dobrý den, ano v čase určeném k nákupům je možné bez průvodce navštívit další ze zajímavých památek. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Theresa

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat , nemuzeme na danné misto doletět letadlem? Nemame moc radi cestovani autobusem , kdyz nic tak nevadi. Dekuji

CK2

Dobrý den, bohužel tuto možnost nenabízíme. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Adéla

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik bych si měla vzít sebou peněz, když nebudu počítat s nákupy?

CK2

Dobrý den,
velice se Vám omlouváme, ale na tuto otázku Vám nemůžeme odpovědět. Záleží na každém jednotlivci. Z naší strany další finanční částka vybírána nebude. Ceny za občerstevní jsou v Londýně o něco vyšší než v ČR. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Martin D.

Dobrý den, bude i u toho prohlídka Tower Bridge?

CK2

Dobrý den, v prohlídkovém okruhu se k Tower Bridge bohužel nedostaneme, ale v případě zájmu Vás průvodce následně nasměruje a je možné se i sem individuálně podívat. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Kateřina Š.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na čas odjezdu z Prahy v pátek. Děkuji

CK2

Dobrý den, odjezd z Prahy předběžně plánujeme na 15:30. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru