Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Víkend v Amsterdamu s ochutnávkou tradičních holandských sýrů

4,4 / 5 CA Hello Tour Amsterdam - Nizozemsko (mapa) 72 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Vítek

Dobrý večer
není polovina října už moc pozdě? Bojím se brzké tmy a studeného počasí. Případně co na sebe? Na lodi bude určitě pěkná zima. Dále by mě zajímalo jak jsou řešené toalety? Benzinky? Jak časté jsou zastávky?

Předem děkuji za odpověď.

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem. Tento typ zájezdu jezdíme každoročně bez problémů i v druhé polovině října. Samozřejmě, že je třeba se připravit na nižší stupně ve večerních hodinách, ideální je mít sebou bundu a případně nějaký šátek / lehčí šálu. Lodě jsou vytápěné. Během cesty se staví na čerpacích stanicích, cca po 3 – 4 hodinách.

Dana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat nabízíte jen tento termín tohoto zájezdu, nebo bude možný i jiný? Děkuji

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem – toto je poslední termín hlavní sezóny, následovat budou adventy a Silvestr…:)) CK Hello Tour

Aneta Haberlova

Dobry den, rada bych se zeptala zda to doporucene kapesne je doplatek za vstupy, tedy je nutnost mit je, nebo jen opravdu doporuceni toho, kolik tam lidi tak utrati :)

CK Hello Tour

Dobrý den, pokud budete chtít plout lodí po grachtech cena je 15 EUR a pakliže se budete chtít vydat do nějakého muzea, je třeba počítat se vstupem cca 17 EUR. Dále doporučujeme počítat s částkou na občerstvení, nákup suvenýrů, sýrů apod., částka je individuální podle toho, jak moc budete nakupovat a kde se budete stravovat, minimálně ale doporučujeme 40 EUR /os.

Tereza

Dobrý den,
Já měla na mysli odjezd z Amsterdamu zpět do ČR, nemáte to nikde přesně uvedeno.
 Děkuji

CK Hello Tour

Dobrý den, čas upřesňuje průvodce na místě dle aktuální časové dispozice. Obvykle je odjezd mezi 22 – 23 hodin.

Tereza

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat co znamená odjezd do ČR v pozdních večerních hodinách. Můžete mi napsat zhruba hodinu?
Děkuji za odpověď

CK Hello Tour

Dobrý den, odjezd do Holandska je vždy v 18:30 hodin z ulice Na Florenci. Děkujeme za zájem. CK Hello Tour

Naďa

Dobrý den, prosím stačí na cestu Občanský průkaz?

CK Hello Tour

Dobrý den, ano stačí, děkujeme za zájem.

Martin

Cobry frn chtel zem se optat jak to je z noclehem..jestli si kazdy musi ubytovani zajistit sam

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem, ale tento zájezd je s nočními přejezdy bez noclehu…CK Hello Tour

Šárka

Dobrý den, jak dlouho trvá cesta autobusem?

CK Hello Tour

Dobrý den, cca 12 hodin – odjezd je v 18:30 hodin, ráno okolo 7. jste ve Volendamu, Děkujeme za zájem. CK Hello Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru