Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zažijte neopakovatelnou atmosféru na vánočních trzích v Norimberku

4,2 / 5 CK Vega Tour Norimberk - Německo (mapa) 131 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Irena

Prosím o info ohledně času odjezdu zájezdu Norinberk z Prahy a zpět,děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den Ireno,
předběžný čas z Prahy je kolem 6:30h. Návrat pak zpět do Prahy počítáme kolem 22:30h. Kompletní odjezdové pokyny včetně časů Vám zašleme týden před zájezdem.
Hezký den,
Jana, Vega Tour

Jaroslav

Dobry den,
Z ktereho mista v Teplcich a v kolik hodin rano je odjezd?
Dekuji za odpoved
Jaroslav

CK Vega Tour

Dobrý den,
v Teplicích máme nástupní místo na autobusovém nádraží, naproti vlakovému nádraží (ul. Nádražní nám.). Odjezd z Teplic bude kolem sedmé hodiny ranní.
Hezký den,
Jana, Vega Tour

Jan

Právě že jsem každé osobě udělal samostatnou rezervaci,bude to nějaký problém,kdyz budeme chtít sedět u sebe,pripadne bude se to řešit až na místě? Děkuji předem za odpověď.

CK Vega Tour

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. Pokud budete chtít sedět spolu s někým, zadejte nám to, prosím, do poznámky při rezervaci. Pokud jste poznámku nevyplnil, napište nám e-mail na ck@vegatour.com.

Hezký den,
Jana, Vega Tour

Jarka

Dobrý den,
koupila jsme si 2 vouchery a nejde mi uplatnit sleva. Jak mám postupovat? Datum, nástupní místo jsem vybrala, zadala slevový kód a nic. děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den Jarko, nám odečtení slevy funguje bez problémů. V případě dalších problémů volejte na 242 447 242. S poz­dravem Pavel z Vega Tour

Jan

Již se podařilo. Jen mám ještě dotaz při objednání 2 voucherů každý na jednu osobu, bude možnost, že tyto osoby budou sedět u sebe, nerad bych totiž seděl u někoho cizího? Děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den Jane, pokud budou osoby uvedené na jedné rezervaci budou sedět spolu. Jinak nám stačí uvést do poznámky, kdo s kým chce sedět. Přeji pěkný den z Vega Tour Pavel

Jan

Dobrý den při zadání slevového kodu se pořád ukazuje původní cena, čím to může?

CK Vega Tour

Dobrý den Jane, nám odečtení slevy funguje bez problémů. V případě dalších problémů volejte na 242 447 242.
S pozdravem pavel z Vega Tour

Jan

Dobrý den, kde prosím bude nástupní místo pro Plzeň? Děkuji

CK Vega Tour

Dborý den,
děkuji za Váš dotaz. Nástupní místo v Plzni je autobusové parkoviště Rychtářka, Štruncovy sady.

S pozdravem,
CK Vega Tour

Věra Segešová

Zdravím,chtěla bych se zeptat, zda se pojede patrovým autobusem.
 Díky.

CK Vega Tour

Dobrý den,

děkuji za dotaz. Zda se pojede patrovým autobusem záleží na počtu účastníků. V tuto chvíli to nejsme schopni potvrdit.

S pozdravem,

Jana, Vega Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru