Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Odpočiňte si v předvánočním shonu: vydejte se na vánoční trh do Regensburgu

4,2 / 5 CK Vega Tour Německo (mapa) 121 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martina

Dobrý den, mám zájem s kamarádkou o Váš zájezd. Jedna osoba by jela z Poděbrad a druhá z Prahy. Je možné zajistit, abychom seděly u sebe? Je to třeba nějak specifikovat do objednávky?

Díky za odpověď

CK Vega Tour

Dobrý den Martino,
pokud máte obě dvě jiné nástupní místo tak Vám bohužel nemůžeme garantovat že pojedete stejným autobusem.
S pozdravem,
Jana, Vega Tour

Jana

Dobrý den,
mám zájem o zájezd pro skupinu osmi lidí, v nabídce uvádíte, že rezervace sedadel je za příplatek. Mám to tedy chápat tak, že je možné, že bude každý z nás sedět jinde – v horším případě v jiném autobuse, pokud si nepřiplatíme?

Předem děkuji za odpověď

 Jana

CK Vega Tour

Dobrý den Jano,
napište nám, prosím, do poznámky s kým byste ráda seděla, budeme se snažit Vás usadit pohromadě.

S pozdravem,
Jana, Vega Tour

Pavel Šandera

Skvělá nabídka, ale nešlo by také někdy to vzít před České Budějovice ?😢

CK Vega Tour

Dobrý den,

pro tento zájezd bohužel svozové místo z Českých Budějovic nemáme. Z Českých Budějovic můžete například do Drážďnan, Vídně,Mariazellu, Salzburgu, Štýru.

S pozdravem,
Jana, Vega Tour

Daniela Kočová

Dobrý den,
zdravím a děkuji za odpověď.Přeji příjemný den.

CK Vega Tour

Není zač. Budeme se těšit.

Daniela Kočová

V kolik hodin se odjíždí z Prahy?V popisu jsem nenašla tento časový údaj.Předem děkuji za informaci.

CK Vega Tour

Dobrý den Danielo,

děkuji za Váš dotaz. Odjezd bude kolem šesté hodiny ranní. Přesné časy Vám zašleme týden před zájezdem.

Hezký den,

Jana, Vega Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru