Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celodenní vodní radovánky v Aqualandu Moravia: na výběr balíčky s wellness a limonádou

4,7 / 5 Aqualand Moravia Pasohlávky  (mapa) 9 773 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Aleš Hora

Proč většina atrakcí a tobogánů je pouze pro dva až tři lidi, když tam přijdu sám, tak nemám téměř šanci… Proč jsou u vás zakázané nafukovací kruhy pro děti? A jen tak mimochodem, nezdá se vám, že nabízené masáže – 20minut za 590,–Kč je poněkud moc ? Ale asi to není až tak moc, když to srovnám s tím, že u vás 1Kg mrkvového salátu stojí 400,–Kč/Kg…tomu říkám arci-mega-přirážka.

Veronika

Dobrý den, v ceně voucheru jsou i prostěradla nebo župany? Děkuji

Jan Zdrha

Dobrý den, ve stejném termínu jako je platnost voucheru udělal aqualand svoji akci (http://eshop.aqualand-moravia.cz/predprodej-na-podzim) takže sleva pro voucher který jsem si koupil není žádná, naopak jsem si připlatil 50Kč. To je, vzhledem ke slevě kterou popisujete, celkem nefér, nemyslíte?

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo,

moc se omlouvám za komplikace a děkuji vám za upozornění na tuto akci. Jako poděkování ode mě máte v profilu menší dárek za tyto komplikace. Vše napravíme, aby byla sleva v pořádku.

Mějte krásný víkend. Míša

Drahomíra

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli je možné vybrané vstupenky zaplatit přes fakturu z FKSP?

Radka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat , zda se může do bázénu v pánských plavkách bermudy. Předem děkuji za odpověď.

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano může. :) Hezký den.

Václav Havel

1.) Jak je to s teplotou vody?
-Pokaždé jak se zrovna zadaří…když je zima..tak studená…v létě horká…
2.) Jak je to s jídlem?
-Je lépe si vzít z domu, člověk tak výrazně ušetří a ještě si pochutná…
3.) Jsou vaše skluzavky bezpečné?
-Ano, jistě k žádné nehodě během posledních minut nedošlo…
4.) Jsou oteveřené všechny vodní bary?
 – Ano, pití za „skvělé“ ceny je připraveno jenom pro Vás.
5.) Mám jezdit před nebo po výplatě?
 – Raději po.
6.) Je voda v bazénech dobře vyčištěná a chemicky ošetřená?
 – Naprosto, žádná bakterie tam nepřežije…

Radka

Dobry deni,jakou variantu mam koupit dceram 15 a 17let–detskou nebo dospelou?
 dekuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, zde nabízené varianta jsou s jednotnou cenou pro všechny věkové kategorie. Hezký den. :-)

Eva

Dobrý den, zakoupila jsem špatnou variantu celodenní vstup o víkendech ale rada bych tu variantu se vstupem do saun. Dá se to prosim jeste vyměnit nebo doplatit ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Evi,

moc mě to mrzí, ale bohužel nelze voucher vyměnit. Mohu vám ho však stornovat a můžete vytvořit novou objednávku :-)

Bea

Dobrý deň, mám zakúpené 2 vouchery platné od pondelka do piatku za 299,– Kč. Chcem sa spýtať, či by bolo možné tieto vouchery vymeniť za 2 kusy platné cez víkendy s tým, že by som si doplatila zostatok čiastky.
Ďakujem

Aqualand Moravia

Dobrý den, pokud máte zakoupený voucher v týdnu a chcete jej využít o víkendu, tak samozřejmě můžete. Vše uhradíte při příchodu osobně na pokladnách AQM. Hezký den.

Ila

Dobrý den,
pokud chceme navštívit Aqualand Moravia v termínu 26.–28. 10. 2016 je možné uplatnit voucher za 339 Kč, který platí i o svátcích? Dle omezení, které uvádíte, není možné v tomto termínu uplatit voucher po – pá za 299 Kč.

Aqualand Moravia

Dobrý den, Ilo, vouchery nelze využít ve Vámi požadovaném termínu. Hezký den.

Jiří

dobry den, nakup celodenni vstupu znamena vstup do aqaualandu nebo saunového světa a clovek si musí vybrat nebo obojího? dekuji za odspoved

Aqualand Moravia

Dobrý den, záleží Jiří, jakou variantu jste si zakoupil. Máme v nabídce dvě varianty a to buď bez saunového světa nebo se saunovým světem a limonádou, obě varianty navíc ještě rozlišujeme na všední dny a víkendy se svátky. Hezký den.

Prokopová

dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, pro kolik lidí voucher je?

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Prokopová,

voucher je pro jednu osobu :-)

Krásný den. Míša

Markéta

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na zvýhodněnou nabídku sirné koupele, to mohu zakoupit až při příchodu nebo při koupi voucheru? Děkuji za odpověď.

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, částku za tuto zvýhodněnou nabídku zaplatíte až na místě. Jen je potřeba se zarezervovat předem a to minimálně 48h před plánovanou procedurou emailem na wellness@aqualand-moravia.cz . Hezký den.

Eva

Dobrý den, koupila jsem druhou variantu, tedy celedenni vstup o víkendu v aqualandu … je tak jako bylo vždy součástí jednorázový vstup na sauny na omezenou dobu ? Nikde jsem to nenašla napsáno šle vždy to k tomu vstupu bylo. Děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, Evo, záleží jakou variantu jste zakoupila. Máme variantu bez saunového světa ale také se saunovým světem a limonádou. Hezký den.

Martina

Dobrý den, chci se zeptat, jestli když v neděli zaplatím voucher kartou, kdy ho dostanu na email? Proběhne to ihned?

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

ano voucher dostanete ihned a hned můžete vyrazit :-)

Krásný den. Míša

Karolína

Dobry den, kdyz dnes zaplatim voucher dostanu ho zitra na email. Radi bychom jeli tento vikend. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolíno,

v tomto případě doporočuji platit kartou online, vouche dostanete okamžitě a můžete vyrazit.

Přeji vám hezkou zábavu :-) Míša

pabis

zakoupil jsem 4 vstupenky za 299 kč 14.9.2016 šlo by doplatit 200 kč aby 2 vstupenky byly také do wellnes pokud ne kolik bych doplacel za wellnes děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Pabisi,

moc mě to mrzí, ale objednávkujiž nelze upravit. Mohu vám ji však stornovat a můžete vytvořit novou na správnoou variantu :-)

Hezký den. Míša

Vendula

Dobrý den,zakoupila jsem si vstupenku předprodej podzim aqua přímo na webových stránkách aquaparku za 299,– . Chtěla jsem se zeptat zda vstupenka platí na veškeré dny v týdnu nebo je nějak omezena např. PO-PÁ atd. Děkuji předem za odpověď

Aqualand Moravia

Dobrý den, pokud máte lístek z eshopu a ne ze slevomatu, tak voucher není omezený. Hezký den.

Leona Pavlovičová

Dobrý den, i když máte uzavřený venkovní areál, můžeme využít venkovní plochy k opalování např. na dece? Předpovídají krásné počasí a nechce se mě být zavřený uvnitř v budově.

Aqualand Moravia

Dobrý den, pokud bude příznivé počasí, tak můžete využít lehátek u bazénu Riviera k opalování :-) Hezký den.

Lucka

Dobrý den, chci se zeptat, když si zakoupím celodenní vstup, můžu z areálu odejít a zase se třeba odpoledne vrátit? děkuji za odpověď

Aqualand Moravia

Dobrý den, Lucko, tato varianta není možná. Při vstupu dostanete čipové hodinky, které použijete k průchodu do areálu přes turnikety. Při odchodu tyto hodinky vkládáte do turniketu, tudíž byste se neměla jak dostat zpět do areálu, tudíž tato varianta není možná. Děkuji za pochopení a hezký den.

Michaela Vaněčková

Dobrý den, zakoupila jsem si vstupenky, ale až nyní jsem si všimla, že již nemáte otevřený venkovní areál. Je to má chyba, ale velice mě mrzí, ze na toto neupozorňujete. Ještě jsme v Aqualandu nebyli a nenapadlo mě, ze když má být o víkendu 30st., tak přijdeme o možnost vyzkoušet všechny vaše atrakce. Tímto upozorňuji ostatní.

Vlasta Pakostová

Zvýhodněná celodenní vstupenka za 399,– kč včetně wellnesu je i pro důchodce v této ceně nebo se jim ještě promítne sleva pro seniory? Děkuji za odpověd.

Aqualand Moravia

Dobrý den, cena je jednotná pro všechny věkové kategorie :-) Hezký den.

Hedvika

Dobrý den mohu se optat jak dlouho bude ještě fungovat venkovní areal? nebo jestli už není uzavřen.. Děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, venkovní areál je již uzavřen, letní sezóna u nás skončila 4. září 2016. Využít však můžete náš největší venkovní bazén Riviéra. :) Hezký den.

Lukas

Dobry den, prosim o informaci. Koupim celodenni vstup po – pa varianta s FRW za 399kc. Pri prekroceni 150min ve FRW platim za kazdou hodinu navic 58kc? Dekuji.

Aqualand Moravia

Dobrý den, při překročení 150min v saunovém světě zaplatíte navíc 29 Kč za každých nově započatých 30 min. Hezký den.

Hana

Dobry den, nikde jsem se nedocetla kolik teda zaplati dite do 150cm, bez Wellness? Akce plati pouze pro dospele s tim, ze dite ma obvyklou cenu vstupneho? Nejak jsem to z nabidky nepochopila. Mam 2 deti, 110 a 125cm. Moc dekuji za odpoved.

Aqualand Moravia

Dobrý den, tato nabídka nerozlišuje vstupné pro děti/studenty/se­niory/dospělé osoby. Cena zde nabízená je jednotná pro všechny návštěvníky. Hezký den.

Lucie

Dobrý den je nutné voucher vytisknout? Nebo to stačí jen ukázat na mobilu? Děkuji za odpověď Lucie

Slevomat.cz

Dobrý večer, Lucko,

šetříme lesy, stačí tedy ukázat voucher v SMS či v naší mobilní aplikaci :-)

Hezký den. Míša

Markéta

Dobrý den,
prodáváte jen celodenní vstupenky na Vašich stránkách nebo máte třeba vstup jen na tři hodiny?
 Děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, zde nabízené varianty jsou vždy celodenní vstupy k nám do Aqualandu Moravia! Hezký den.

Vojtech

Dobry den, mel bych dotaz ohledne okamziteho vyuziti voucheru. V pripade ze koupim voucher dnes, jestli ho muzu zitra ihned vyuzit. Dekuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, voucher můžete využít ihned po jeho obdržení. Hezký den.

Lucie

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, proč voucher nelze uplatnit ve dnech 26. a 27. 10., kdyz neni vikend..
 Děkuji

Pa Wlík

Vtipné je, že samotný eshop Aquaparku prodává tyto vstupenky za 299,– bez omezení

Aqualand Moravia

Dobrý den, předprodej na našem eshopu za zvýhodněnou cenu již včera skončil :-) můžete však zakoupit vstupenky za výhodnou cenu právě tady na portálu Slevomat. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Evka

Dobrý den,
chtěla bych si koupit voucher na svátek 28/10, ale nejsem moudrá z toho, jestli bude platit, dle textu níže mi to není jasné :-)

Omezení:
Voucher můžete uplatnit pouze v so, ne + státní svátky 28. 9.; 28. 10. 2016. Nelze využít 26.–30. 10. 2016.


Děkuji za odpověď

Aqualand Moravia

Dobrý den Evko, děkujeme za upozornění a omlouváme se za chybu. Voucher lze uplatnit o víkendech + ve státní svátek 28. září 2016. Nelze však uplatnit v období 26.-30. října 2016, tedy i dne 28. října 2016 voucher nelze využít. Děkuji za váš dotaz. Hezký den.

Libor

Dobrý den, celodenní vstupné za 299 Kč po- pá je bez možnosti wellness? Nebo je nutný příplatek?

Aqualand Moravia

Dobrý den, můžete využít varianty PO-PÁ i se vstupem do wellness. :) Stačí si vybrat. Hezký den.

Jelínková

Dobrý den, vidím pouze rozdělení na děti do 150 cm a dospělé. Takže i dvouleté dítě musí mít svůj lístek?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Jelínková,

děti do 100 cm mají vstupné zdarma a mohou si tedy užít plavání s vámi :-)

Krásný den. Míša

Tereza

Jak je to prosím se současným zajištěním bezpečnosti venkovních tobogánů? V létě jsme tam pomáhali transportovat pána záchranné službě poté, co ho jeden z venkovních tobogánů vymrštil. Ptala jsem se na to již prostřednictvím zprávy na Facebooku, ale ač Slevomat zprávu přečetl a na FB je informace, že odpovídá zpravidla do několika minut, je již přes měsíc ticho po pěšině…

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru