Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Přepis VHS kazety na disk DVD

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Karolina

Dobrý den, nevím jaká je délka mého záznamu na VHS je možné u Vás zjistit a dle toho bych případně dokoupila další voacher/ voachery? Nebo se počítá délka původní kazety (mám většinou VHS 240 ) bez ohledu na délku záznamu? Děkuji

Videotech.cz

Dobrý den, prosím kazety nám přineste, podíváme se na ně. Podle stavu Vám to řekneme. Michal Glončák Videotech.cz

Božena Gronychová

Dobrý den.Prosím mám na Vás takový dotaz:Mám 4 kazety VHS 240 a už nevím zda jsou nahráté úplně celé.Jsou také staré mezi 10–13 lety.Je na nich vnučka.Ráda bych se zeptala jestli si s tím poradíte nebo je mám vyhodit.
Děkuji za odpověď.
Gronychová B.

Videotech.cz

Dobrý den,
prosím kazety nám přineste, podíváme se na ně. Záznam by měl jít pořídit.
Michal Glončák
Videotech.cz

Libor

Dobrý den, jaká je dodací lhůta? Děkuji

Videotech.cz

Dobrý den, podle domluvy. Běžně do týdne. Děkuji Michal Glončák Videotech.cz

ROSTA

..NO NEVÍM – ALE TY PÁLENÉ MÍEDIA ( CD-R , DVD ) DLOUHO NEVYDRŽÍ CD-R ANI DVD-R LEPŠÍ NECHT NA KAZETĚ

Videotech.cz

Dobrý den,
záznam na DVD vydrží rozhodně déle než na VHS kazetě.

Jitka Pánková

Dobrý večer, mohu si nechat přepsat i mini kazety (každá 60min.) z kamery? Takže za jeden voucher 2× mini kazeta? Děkuji za odpověď.

Videotech.cz

Dobrý den,
pokud se jedná o Mini DV, tak ano.

Karolina Kalinová

dobrý den, nabídka se týká jedné videokazety s nahrávkou o max. délce 120 min. nebo lze využít i na více videokazet s celkovou délkou do 120 min.? Děkuji.

Videotech.cz

Dobrý den,
lze spojit i více kazet do 120 min.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru