Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Frakční mikrojehličková radiofrekvence s kyselinou hyaluronovou

4,7 / 5 Estetické centrum ToWell Praha Praha - Nové Město  (mapa) 2 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Michaela Poláková

Dobrý den. Jaký je prosím rozdíl mezi invazivní a ne-invazivní. Mohli by jsem se domluvit na nějaké konzultaci? Zdá je tohle osetreni pro mě vhodné, aby jsem si voucher nekupovala zbytečně. Za odpověď předem děkuji. S pozdravem Míša

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den, není vůbec problém vás objednat na předchozí konzultaci a probrat s vámi, jestli je ošetření pro vás vhodné. Stačí nám napsat email a na tuto konzultaci se objednat. Rozdíl mezi neinvazivními a invazivními nástavci je ten, že pozlacené jehličky invazivního nástavce narušují pokožku, zatímto neinvazivní pracují pouze na povrchu pokožky a nenarušují ji. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

MonikaJakubičková

Dobrý den, dcera má strie na zadečku, je možné je ošetřit s použitím jednoho voucheru? Děkuji za odpověď

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den, pokud se jedná o partii zadečku záleží v jak velikém rozsahu jsou strie na této partii. Postačí 1 poukaz, ale pokud je strií zde větší množství než obsah 25×25 cm, tak doporučujeme zakoupit 2× poukaz a ošetření provést na hodinu. Pokud je dceři do 18 let, toto ošetření jí bohužel neprovedeme. Všechna přístrojová ošetření provádíme od věku 18 let dále. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Hanka

Dobrý den,

když chci odstranit strie na obou pažích (popřípadě stehna) – zahrnuje 1 voucher obě paže ? To máte jako s bříškem, taky má pravou a levou stranu :) Díky za odpověď

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den, pokud se jedná o obě paže záleží v jak velikém rozsahu jsou strie na této partii. Postačí 1 poukaz, ale pokud je strií zde větší množství než obsah 25×25 cm, tak doporučujeme zakoupit 2× poukaz a ošetření provést na hodinu. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru