Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Chladicí ručníky – dokonalé osvěžení po sportovním výkonu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Eva Schmiedová

Lze objednat více kusů a platit při tom jedno poštovné?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Evo,

ano samozřejmě, stačí si je společně vložit do košíku a je to.

Hezký zbytek dne. Míša

Hana

Dobry den moc se mi libi rucniky a chci si je koupit tady na slevomati ale srale
Mi chodi upozorneni že ma 2%do konce ledna si vYbratz nejake nabidky z slevomatu..kdyz si vyberu tyto rucniky jak prosim Vas uplatnim na svuj nakup turo 2%slevu dekuji za odpoved Brožova

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano,

2% z nákupu fungují tak, že když za kalendářní měsíc zakoupíte jakékoli 2 nabídky v celkové hodnotě alespoň 700 kč, budeme Vám z této částky (nebo vyšší pokud zakoupíte více nabídek) účtovat 2% zpět. Tyto 2% Vám přičteme v kreditech 15. den následující měsíc na Váš profil a vy pak kredity můžete použít na nákup jako slevu.
https://www.slevomat.cz/odmeny

 Adéla

Nelly

Vzhledem k tomu že je to ručník, lze používat i jako normální ručník třeba k moři? Děkuji

Skvelykup.cz

Dobrý den, ne je to jen chladící ručník o velikost dle popisu. Rokosová

Klára

Dobrý den,
je možné osobní vyzvednutí v obchodě? Děkuji, Klára

Skvelykup.cz

Dobrý den, není možné osobní vyzvednutí. Rokosová

Jitka Mich

Dobrý den, mám 50 kreditů. Mohu koupit ručník za 59 Kč z těchto kreditů- tzn. zaplatit jen 9 Kč?? Díky J.M.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jitko,

kredity lze uplatnit až od objednávky nad 150 Kč. Můžete tedy přihodit více ručníků a je to :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Jana

Dobrý den, včera jsem učinila objednávku s tím, že jsem věřila slovům napsaným v objednávce a to, že při přijetí platby do 13.12.2016 mi garantujete doručení do vánoc, tedy 23.12. Po zaplacení objednávky mi přišlo, že předpokládané datum doručení zboží je 28.12… Čemu mám tedy věřit?

Skvelykup.cz

balíky odesíláme do třech dnů, ale když nám nepošlete ani číslo kuponu, tak to se nedá ani prověřit.

Jan

Dobrý den,
roněž by mě zajímalo, jaký je výrobce, země původu, zda má zboží cedulku s informacemi o údržbě a z čeho je zboží vyrobeno. Prosím o zveřejnění, nejen informování konkrétní zákaznice, ať s informacemi mohou nakádat všichni zákazníci. Děkuji.

Skvelykup.cz

Dobrý den,


Píši Vám ohledně ručníku.

Prát můžete na 30 stupnů

Materiál: 100 % Softcool Extreme (bavlna + polyester)

ičo je 40690385

V případě dalších dotazu pište na tento email.

Děkuji Rokosová

Markéta Volfová

Dobrý den, chci si objednat ručníky, kdy dorazí, když zaplatím online??
Děkuji Volfová

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto,

doba doručení je 10 pracovních dní.

Hezký den. Míša

Jaroslava Muziková

Dobrý den, chtěla bych uplatnit 200 kreditů, ktere dnes konci na objednávku ručníků, ale odečítá se mi jen 20 kreditů. Proc? Děkuji J . Muziková

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jaroslavo,

moc mě to mrzí, ale kredity jsou připsány pro vás odpočinek a lze je tedy využít pouze na kategorii wellness pobyty.

Děkuji a přeji vám hezký zbytek neděle. Míša

Veronika Tvrdá

Dobrý den, objednala jsem si 3 ručníky, je možné k objednávce přidat ještě jeden ručník dodatečně, aby bylo vše za jedno poštovné, Předem děkuji za odpověď a krásný den přeji.

Miluše Vojtěchová

Dobrý den, dnes jsem obdržela zásilku 12 ks ručníků (dárky), k mému překvapení chybí u všech popis zboží – chybí návod k údržbě, druh materiálu, název výrobce atd. (Ručníky jsou bez cedulek – tam se člověk také obvykle dočte potřebné info.) Dorazily prostě ručníky v igelitových obalech. Prodejce dle mého porušuje svou informační povinnost, zákon o ochraně spotřebitele. Obdržela jsem i nedostatečně vyplněnou fakturu – chybí IČO, DIČ…
Prosím o vysvětlení situace. Prosím o odkaz, kde můžu potřebné info zjistit – zejména výrobce, původ výrobku (nenašla jsem ani na jiných webových stránkách).
Děkuji.

Skvelykup.cz

Dobrý den, již bylo odpovězeno zákaznici na email. Ivana

Rudy Burgetová

Dobrý den, chtěla bych si koupit chladící ručník a mám vytočených 30 kreditů, ale nebyly mi odečteny. Proč? Děkuji za odpověd. Burgetová

Slevomat.cz

Dobrý večer, Rudy,

moc mě to mrzí, ale kredity na objednávku lze využít až od hodnoty 150 Kč.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký zbytek dne. Míša

Michaela Lehečková

Dobry den,chci objednat dva zelene,jeden modry a jeden ruzovy rucnik.Jak objednat,aby byli za jedno postovne?dekuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Míšo,

stačí je vložit společně do košíku a je to :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Ivana

Dobrý den, ručník chce objednat také sestřenka ze svého slevomat účtu. Můžeme nechat poslat za jedno poštovné? Bez objednání doručení Českou poštou mě to dál nepustí. Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano,

moc mě to mrzí, ale to bohužel není možné. Je nutné, abyste vytvořili objednávku na jeden účet a vše by mělo v pořádku fungovat :-)

Hezký den. Míša

Libuse N.

Dobry den, dnes rucnik bleskove dorazil.. Musim taktez pochvalit baleni rucniku-prilozena hezka krabicka-obal a i vyplnena faktura.S tim se bohuzel setkavam velmi malo. Prodejce je velmi peclivy, doporucuji. Kdyby byl prilozeny i navod v ceskem jazyce, byl by to asi uplne nejlepsi nakup na Slevomatu. Dekuji a preji spoustu dalsich spokojenych zakazniku.

Skvelykup.cz

Dobrý den, děkuji za hodnocení jinak č. návod je na balení na druhé straně vyobrazen. Děkuji Ivana

Jitka Vimrová

Dobrý den, jaké je materiálové složení ručníku. Děkuji.

Skvelykup.cz

Materiál: 100 % Softcool Extreme (bavlna + polyester)

Jaroslava ROTROVÁ

lze poslat zboží na dobírku?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jaroslavo,

moc mě to mrzí, i když do budoucna nevylučujeme změnu, zatím to bohužel na dobírku není možné zaslat.

Děkuji a přeji vám hezký zbytek dne. Míša

Wendy Wendelín

Dobry den. Muze se tento rucnik prat v pračce popripade na kolik stupnu?

Skvelykup.cz

Dobrý den, ano dá a na 30. Ivana

Andrea

Dobrý den,
objednala jsem si u vás několik ručníků, ale zelená barva je svítivější, než jsem (podle obrázku) myslela. Chtěla bych Vás poprosit, zda bych si je mohla vyměnit za jiné barvy. Jsem z Prahy. Moc děkuji za odpověď!

Skvelykup.cz

Dobrý den, stačí napsat na náš email kanavyy@gmail.com, kam napíšete číslo kuponu. Děkuji Ivana

Štěpánka Skypalová

Dobrý den, před chvílí jsem si u Vás objednala dětské puzzle, šlo by k nim přibalit tento ručník a mít to vše za jedno poštovné? Děkuji za info.

Jana Marková

Dobrý den, lze koupit dva rucniky za jedno postovne? Dekuji za odpoved.

Skvelykup.cz

Dobrý den, ano, třeba 20 kusů na jedno poštovné. Rokosová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru