Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámská softshellka Alpine Pro s nepromokavou a větruvzdornou membránou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Iva

Pokud mi bunda nebude sedět je možné ji vrátit?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Ivo,

samozřejmě, do 14 dní můžete zboží bez udání důvodu vrátit, pokud by vám jakkoliv nesedlo.

Hezký zbytek dne. Míša

Jarka Jansova

Mohli by jste mi poradit meřím asi 165 cm a važím 53 kg. Děkuji za odpověď. Jansová

K Sporting

Dobrý den Jarko,

přeměřila jsem Vám velikost S a M. Velikost S: šířka – 49 cm, délka – 64 cm, délka rukávu od kapuce: 72 cm, od podpaží – 52 cm. Velikost M: šířka – 52 cm, délka – 65 cm, délka rukávu od kapuce: 74 cm, od podpaží – 53 cm.
Porovnejte si tyto rozměry s jinou bundou, která Vám sedne.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jarka Jansova

Dobrý den chtěla bych si od vas objednat bundu alpine pro ale nevím jakou velikost 36 nebo 38. Jde ta bunda vyměnit za jinou velikost ? Když skončí nabídka. Děkuji za odpověď. Jansová

K Sporting

Dobrý den Jarko

jak jsem psala výše, porovnejte si rozměry s jinou bundou, kterou máte doma, pro přesnější určení velikosti. Bundu můžete určitě vyměnit i po skončení akce. V případě, že budete chtít bundu vrátit prosíme o zaslání do 14 dnů od převzetí.

Přeji Vám hezký den. Petra

Alena P.

Dobrý den,
jen Vám chci poděkovat za super rychlé jednání,milý a ochotný přístup při řešení reklamace,jste fakt výborný obchod,který je tu pro pomoc zákazníkovi.Rychlost výměny byla šokující,ještě jednou díky,konkrétně p.Šandové,se kterou jsem reklamaci telefonicky řešila.Ráda u Vás příště opět nakoupím a doporučím i mým přátelům. Pro ostatní info – bunda je opravdu černá,pěkně zpracovaná,na výšku 180cm,hubená,"dlou­horuká " 😃 postava stačila dceři velikost M.
Hezký den

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno,

to moc rádi slyšíme, že jste takto spokojena, tak to má být :-) Doufám, že bunda dceři poslouží a bude se líbit.

Mějte krásný den. Míša

Jana Tvrdá

Chtěla jsem se zeptat, zda je bunda opravdu černá, viděla jsem stejnou a byla spíš do fialova. A jak je to s parametry ve velikostní tabulce? Velikost S má parametry velikostí 36 a 38? To je docela velké rozmezí, objednala jsem S, ale asi bych potřebovala spíš XS, dá se to jestě před odesláním změnit? Děkuji

Ivana

Dobrý den měřím 182cm 77kg jakou velikost?

K Sporting

Dobrý den Ivčo,

doporučovala bych Vám velikost L nebo XL, bohužel se to takto nedá posoudit, proto doporučuji porovnat rozměry s nějakou vlastní bundou.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana

Peti, díky moooc za rychlou reakci ;)…nakupuji u Vás často a mám jen velmi dobré zkušenosti, proto mne mrzelo, že na dané dotazy nebyla tentokrát žádná odezva ;)…máte nabídky super, ale nedivte se, my s dlouhýma rukama máme velký problém něco koupit :-(
Krásný sluníčkový den Všem ;)!!!!

K Sporting

Jani,

děkujeme za hezká slova :-) vše jsme přeměřili a teď se snažíme na vše odpovídat.
Nebojte, vím jaké to je, také patřím do skupiny dlouhorukých lidí :-)

I vám přejeme krásný podzimní den. Petra

Jana

Dobrý den…i mne by zajímaly rozměry bundy velikosti M a L, především délka rukávu, což v doložené tabulce není uvedeno a ani jinde v popisu.....vidím, že tento dotaz již mělo několik lidí přede mnou, ale koukám, že odpovědi žádné!!!!! :-( :-( :-(
Asi to firmu K Sporting moc nezajímá :-(

K Sporting

Dobrý den Jano,

snažíme se všechny bundy, které nabízíme na Slevomatu přeměřit, hlavně délka bundy a rukávy, které nejsou v tabulce od dodavatele uvedené. Bohužel toto není jediná akce, proto se moc omlouváme za takové prodlení a zároveň děkujeme za trpělivost. :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Andy

Dobry den, u velikosti L mate napsane dvoje miry a je u toho napsana vel. 44 a 46. K vyberu potom mam jen vel. L. Jak poznam jestli mi prijde 44 nebo 46? Dekuji

K Sporting

Dobrý den Andy,

pro jistotu jsem Vám přeměřila velikost L:
délka zipu – 67 cm,
rukávy od kapuce – 76 cm, rukávy od podpaží – 53,5 cm,
šířka – 54 cm.

Snad Vám tyto rozměry pomohou při rozhodování.

Přeji Vám hezký den. Petra

Simona Krovinova

Prosim o miry teto bundy ve velikosti M a L.Delku bundy a delka rukavu.Dekuji Simca

K Sporting

Dobrý den Simčo,

délka zipu u bundy ve velikosti M je 65 cm, L – 67 cm, délka rukávu od kapuce u velikosti M – 74 cm, L – 76 cm, délka rukávu od podpaží M – 53 cm. L – 53,5 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lucie Jahodova

Dobry den,jaka je delka bundy vel. M?a rukavy?Dekuji

K Sporting

Dobrý den Lucko,

délka zipu u bundy ve velikosti M je 65 cm, délka rukávu od kapuce je 74 cm, délka rukávu od podpaží je 53 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Martina

Dobry den, chtela bych se zeptat, kdyz si objednam nepromokavou bundu Alpine a bude me mala, je moznost ji vratit zpet a popripade kolik by stalo vraceni zbozi ?
Predem dekuji za odpoved, s pozdravem Martina Bodnarova

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

samozřejmě do 14 dnů od převzetí můžete bez problému zboží vrátit zpět bez udání důvodu.

Hezký den. Míša

Lucie

Dobrý den,
mohla bych se prosím zeptat i na délky bundy ve velikosti M a L … nemohu se pořád rozhodnout, která bude sedět lépe. Popřípadě, je možné bundu po zakoupení vyměnit za větší/menší?
Děkuji za odpověď. :)

K Sporting

Dobrý den Lucko,

délka bundy u velikosti M je 65 cm, u velikosti L – 67 cm.
Po zakoupení můžete bundu určitě vyměnit, stačí jí zaslat nepoškozenou na naší adresu Pražská 82, Louny spolu s průvodním dopisem (kopií faktury) kam připíšete za jakou velikosti chcete bundu vyměnit.

Přeji Vám hezký den. Petra

Ivana

Dobrý den,
mohli byste prosím uvést hodnoty prodyšnosti a vodního sloupce?
 Děkuji

K Sporting

Dobrý den,
u této bundy bohužel výrobce neuvádí konkrétní hodnoty vodního sloupce. Materiál bundy je příjemný – nepromokavý, paropropustný, větruodolný, pružný, z vnitřní strany zateplený fleecem. Materiál disponuje membránou SOFT-SHELL WINDBARRIER s impregnací.
Hezký den

anna jerabkova

Dobrý den, mohla bych vědět délku bundy u vel. XL ? Děkuji

K Sporting

Dobrý den Aničko,

přední délka bundy ve velikosti XL je 68 cm, zadní délka je 72 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru