Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jídlem ke štíhlé linii: 5, 10 nebo 20 dní s krabičkovou dietou Šťastné tělo

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Adela b

Dobrý den,jaká by byla cena dovozu do horomeric v pripade,ze si koupim dva vouchery?a kdyby jen jeden?nebot koukam,ze v dotazech jsou trochu jine ceny rozvozu nez je na slevomatu.napr Praha 50,– a lidem odpovídáte 70,–…dekuji

Šťastné tělo

Hezký den, Adélo, Horoměřice vycházejí na 90 Kč / den. Počet voucherů nemá vliv na cenu rozvozu. Prahu máme za 50 Kč / den, okraje Prahy za 60 – 80 Kč a okolí Prahy za 80 – 150 Kč. Takto i odpovídáme dotazujícím.

Bára Všetečková

Dobrý den,
zajímalo by mě, jak je to s rozvozem, když pracuju krátký dlouhý týden a ne vždy jsem doma. Je možné aby mi řidič přivezl jídla na dva dny dopředu, s tím že jednou by to bylo domů a jednou do práce? Děkuji

Šťastné tělo

Hezký den, paní Všetečková, ano je to možné.

Jana

Dobrý den, jaká by byla cena cestovného do Stříbra?

Šťastné tělo

Hezký den, Jano, rozvážíme jídla jen po Praze a přilehlém okolí. Je mi líto.

Markéta Holubcová

Dobrý den,je možný rozvoz do Hostivice- Praha západ? A s jakou cenou? Děkuji

Šťastné tělo

Hezký den, paní Holubcová, rozvoz do Hostivic vychází na 100 Kč / den.

J. Hejdukova

Přeju Vám krásný den a chci se zeptat jestli jezdíte do Prahy 5 Stodůlky a kolik je cena dopravy. Děkuji Vám. Jaroslava Hejduková

Šťastné tělo

Hezký den, paní Hejduková, rozvoz do Stodůlek vychází na 60 – 70 Kč dle přesnější adresy.

Lenny Tremlová

Je možné si to osobne vyzvednout v modřanech? docela ztraci smysl davat 70 kc na den když jsem z Modřan. nebo lze treba jen 2× v tydnu dovezt? Děkuji

Šťastné tělo

V Modřanech bohužel osobní odběr možný není. Je mi líto. Lze vozit jídla obden, tedy 3 x týdně.

Lenny Tremlová

Dobrý den,jsem z Modřan,tak taky budu platit 50kc na den? a mohu toto jídlo když kojím? Děkuji Lenka

Šťastné tělo

Hezký den, Lenko, Modřany vychází na 70 Kč / den. Jídla jsou vhodná i pro klientky, které kojí. Máme takové.

Dotaz

Dobrý den, v případě odběru dvou diet současně na jedno místo budete účtovat dopravu jednou nebo 2×?
 Díky

Šťastné tělo

Dobrý večer, v tomto případě budeme samozřejmě účtovat jen jeden rozvoz.

Leona

Děkuji moc za odpověď,bylo by možné vozit jidlo na na dva dny dopředu,jak jste zde již nabízeli?

Šťastné tělo

Ano, pošleme Vám mail se shrnutím objednávky, kde zohledníme Váš požadavek na rozvoz obden.

Terka Kopecká

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda máte odběrové místo někde na Praze 6.

 Děkuji

Šťastné tělo

Dobrý den, Terko, odběrná místa máme pouze na Praze 1 a 9, bohužel.

Šárka

Dobrý den, zavážíte také do Říčan u prahy a kolik by to stálo ?
 Děkuji

Šťastné tělo

Hezký den, Šárko, Říčany vozíme. Částka vychází na 150 Kč / den.

Leona

Dobrý den,několikrát jsem vám volala a psala e-mail s objednávkou. Ráda bych začala s vaši dietou co nejdříve,ale nevim jak se s vámi spojit.

Šťastné tělo

Hezký den, Leono, Vaší objednávku jsme včera obdrželi a ještě dnes Vám ji potvrdíme. Cena za dovoz na Vaší adresu vychází na 50 Kč / den.

Marika

Dobrý den, trpím alergiemi na potraviny – mrkev, hořčice, ořechy, syrová jablka a rajčata. Je možné dostávat jídlo bez těchto surovin, děkuji za odpověď, Marika

Šťastné tělo

Hezký večer, Mariko, ano, toto zvládneme.

Terýsek Růžičková

Dobrý den,
jaká by byla cena za dovoz do obce Kunice (Praha – východ)?
Díky Růžičková

Šťastné tělo

Hezký den, paní Růžičková, do Kunic bohužel krabičkovou stravu nevozíme. Je mi líto.

Ivana

Dobrý den ,nikde jsem nenašla na vašem webu odběrová místa!děkuji
nebo neumím hledat :-)

Šťastné tělo

Hezký večer, Ivano, odběrné místo máme na Praze 9 v Satalicích zdarma.

Zdenka Antičová

Dobrý den,
je možné si krabičky brát někde Praha 2 nebo Praha 10-kolem Edenu.
Děkuji za odpověď
 Ant.

Šťastné tělo

Hezký den, paní Antičová, odběrná místa máme pouze na Praze 1 a Praze 9. Jinak jídla rozvážíme klientům domů nebo do
zaměstnání.

Dana

Dobrý den, je možné mít krabičky i na víkendy? Děkuji

Šťastné tělo

Hezký den, Dano, na víkendy jídla nepřipravujeme, bohužel.

Březinová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jaká by byla cena dopravy do Čelákovic.
 Děkuji

Šťastné tělo

Hezký den, paní Březinová, rozvoz do Čelákovic vychází na 150 Kč / den, je možné vozit jídla obden, abychom Vám zbytečně nenavyšovali náklady spojené s dopravou.

Ivana

Dobrý den,
je možné jídlo vyzvedávat osobně na Praze 9 také obden (na 2 dny dopředu), obdobně jako v případě rozvozu?
Děkuji.

Šťastné tělo

Dobrý den, Ivano. Ano, je to možné.

Ivana

Dobrý den,
je možné vyzvedávat na Praze 9 osobně jídlo také na 2 dny dopředu jako v případě rozvozu?
Děkuji.

Šťastné tělo

Hezký den, Ivano, ano je to možné.

Lennie

Dobrý den, nabízíte i vegetariánskou variantu?

Šťastné tělo

Hezký den, Lennie. Ano, nabízíme. Cena je stejná, jen při mailové objednávce uvedete, že máte zájem o vegetariánský program.

Pavlína Frantálová

Dobrý den, je možné koupit třeba 2 desetidenní voucher a použít je následně? Kolik by bylo dovozní do Panenských Břežan? Děkuji

Šťastné tělo

Hezký den, paní Frantálová, ano, je to takto možné. Rozvoz do Panenských Břežan vychází na 130 Kč / den. Je možné vozit jídla obden, aby nebyly náklady za dopravu příliš vysoké.

Kristýna

Dobrý den, byla by možná bezlepková varianta? Děkuji

Šťastné tělo

Dobrý den, Kristýno, uvedené programy bezlepkovou variantu nezahrnují. Je mi líto.

Denisa

Dobrý den, na vašich stránkách jsem se dočetla v kolonce cenik- žena hubne a nějaký příjem. Pak zdravá žena a zas jiný příjem,tak by mě zajímalo co nabízíte na slevomatu. A jaka kategorie je zde. Děkuji. Denisa

Šťastné tělo

Hezký den, Deniso, přes Slevomat nabízíme programy Žena HUBNE a Muž HUBNE (denní energetický příjem 5 500 kJ, resp. 7 500 kJ)

Eva

Dobrý den, měla byste prosím odkaz na nějaké reference? Podařilo se mi najít jenom jedny a ty nejsou úplně pozitivní. Přesto chci dát krabičkám ještě šanci, ale přeci jenom je to dost peněz … díky

Šťastné tělo

Hezký den, Evo, referencí máme za dobu svého působení spoustu. Samozřejmě nejsou jen pozitivní, neboť reference je „anonymní sdělení pocitu“. Doporučuji Vám zkusit u nás 1 – 3 zkušební dny, které máme v nabídce. Jen tak se nejlépe přesvědčíte, zda Vám strava a servis s ní spojený u nás vyhovuje nebo nikoliv.

Romana J.

Dobrý den,
prosím v jakém časovém rozmezí by byl dovoz na Prahu 4 – Spořilov. Děkuji

Šťastné tělo

Dobrý den, Romano, Praha 4 – Spořilov je zavážena v časovém rozpětí 19.00 – 22.00. Bližší čas Vám můžeme sdělit den před prvním rozvozem.

Roland

Dobrý den. Měl bych zájem si u vás zakoupit voucher na 10 dnů. Byla by možnost zavážet jídlo do Litoměřic a pokud ano tak za kolik?
Děkuji za odpověď.

Šťastné tělo

Hezký večer, do Litoměřic bohužel jídla nevozíme, pouze po Praze a přilehlém okolí.

Daniela Nitscheová

Dobry den. Je prosim mozne dietu uzivat obden? Napr. Pondeli, streda, patek, pondeli, streda? Nebo je mozne 5 dni za sebou odebirat? Chtela bych si jidla vyzvedavat na porici v praze

Šťastné tělo

Dobrý den, Danielo, ano, je možné jídla odebírat i obden.

Anna

Dobrý den, bylo by možno vyzvednout si krabičky na provozovně v Modřanech brzy ráno nebo v poledne?
Děkuji. Anna

Šťastné tělo

Hezký den, Anno, osobní odběr na této provozovně bohužel možný není.

Lenka

Dobrý den, mohu poprosit o cenu za dopravu do Holubic, PSČ 252 65 Praha zapad. Děkuji

Šťastné tělo

Dobrý den, Lenko, rozvoz do Holubic vychází na 150 Kč / rozvozový den. Je možné vozit jídla obden.

Dana

Dobrý den, v jakém časovém rozmezí vozíte krabičky do Prahy – Ruzyně. Děkuji za opověď

Šťastné tělo

Dobrý den, Dano, Praha – Ruzyně je zavážena v časovém rozpětí 19.00 – 22.00. Bližší čas Vám můžeme sdělit den před prvním rozvozem.

Stefanie

Dobrý den, chtela bych si objednat 10 denní krabičky. Prosím, kde v Újezdě nad Lesy a v jakém časovém rozmezí je možné krabičky vyzvednout? Moc děkuji

Šťastné tělo

Dobrý den, Stefanie, v Újezdu nad Lesy odběrné místo nemáme. Rozvoz do Újezdu vychází na 110 Kč / den. Je možné vozit na tuto adresu jídla vždy na dva dny dopředu, abychom Vám zbytečně nenavyšovali náklady spojené s dopravou.

Niky

Dobrý den, ještě drobnost – když si zakoupím voucher pro dva a budu vyzvedávat Na Poříčí, je to za 30 nebo za 60?

Šťastné tělo

Za 30 Kč

niky

dobry den, jak se resi pripadna dovolena, pokud si koupim 20denni variantu? Je mozne odebirat krabicky napr jen po-st?

Šťastné tělo

Hezký den, odběr krabiček si můžete nastavit dle svého uvážení a potřeby. Pokud potřebujete např. nějaký den zrušit, stačí nám dát vědět alespoň 24 hodin před rozvozem jídla. Zrušený den se Vám automaticky přesune na konec programu.

Iveta Řezníčková

Dobrý den, chtela bych si objednat 10 denní krabičky. Prosím, kde v Satalicích a v jakém časovém rozmezí je možné krabičky vyzvednout? Moc děkuji

Šťastné tělo

Dobrý den, paní Řezníčková, osobní odběr je možný na adrese: Filipovského 20, Praha 9 – Satalice. Neděle – čtvrtek … 17.00 – 20.00.

Michal Ševčuk

Dobry den prosim vas koupil jsem si od vas voucher a snazim se vam dovolat na to cislo,ale nikdo to nebere tak me zajima jak je to mozne a jestli mam spis udelat objednavku prez email .Děkuji za info

Šťastné tělo

Hezký den, pane Ševčuku, prosíme o objednávku přes mail, zítra se s Vámi případně telefonicky spojíme, pokud bude potřeba. Děkujeme

Mel

Dobrý den je mozne dostat jídlo s dietním omezením -konkrétně bezlaktozove? A jaky je ev. Příplatek?

Šťastné tělo

Dobrý den, Vámi uvedené dietní omezení v rámci uvedených programů, bohužel, nenabízíme.

Karel Sommer

Na Porici je to kde?

Šťastné tělo

Dobrý den, pane Sommere, Na Poříčí 40, Praha 1 (posilovna AXAGYM).

Anna

Byl by možný dovoz ráno nebo dopoledne ? Děkuji.

Šťastné tělo

Hezký den, Anno, rozvážíme jen ve večerních hodinách. Ráno není dopravní situace v Praze a přilehlém okolí bohužel optimální. Ráno a dopoledne je možné si jídla vyzvedávat na Praze 1 (Na Poříčí).

Michaela

Dobrý den, uvádíte, že máte provozovnu v Modřanech. Zde není možný odběr jídla?

Šťastné tělo

Hezký den, paní Michaelo, v Modřanech bohužel odběr jídel možný není. Ve večerních hodinách tam již není kompetentní osoba. Je mi líto.

Lucie

Dobrý den, když si objednám 4 vouchery, budu platit pouze jeden poplatek za dovoz když budou na stejnou adresu?

Šťastné tělo

Hezký den, Lucie, 1 – 4 jídla na jednu adresu jsou za jeden poplatek.

Anetta Velková

Dobry den,mužu si koupit Vaší dietu na 3 měsíce v te slevě,,,,,,,,,, a ještě jeden dotaz mužu platit za dovoz jídla pokažde když mi to dovezou,,,,,děkuju

Šťastné tělo

Hezký den, paní Velková, ano můžete zakoupit. Co se týká rozvozu, také není problém.

Jana Bachingerová

Dobrý den, je možné chodit pro jídla sama abych nemusela platit dovoz?

Šťastné tělo

Dobrý den, paní Bachingerová, osobní odběr je možný na Praze 9 v Satalicích (neděle – čtvrtek … 17.00 – 20.00)

Jiroušová

Dobrý den, je možné nechat si dovézt v jedné dodávce jídla na 2–3 dny najednou (pak si je jen před konzumací ohřát)?

Šťastné tělo

Dobrý den, paní Jiroušová, je možné si nechat vozit jídla obden. V neděli jídla na pondělí a úterý, v úterý na středu a čtvrtek a ve čtvrtek jídla na pátek. Na více dnů jídla nevozíme z důvodu zachování čerstvosti.

Lukáš Polame

Je možné za příplatek zkusit i 9500 kJ variantu pro muže?

Šťastné tělo

Dobrý den, pane Polame, samozřejmě je to možné, příplatek je 200 Kč u programu na 20 pracovních dnů.

Michaela Holanová

Dobrý den, je možná i bezmasá varianta? Z masa jím jen ryby. Děkuji za odpověď.

Šťastné tělo

Dobrý den, paní Holanová, bezmasá varianta je možná. Šťastné tělo

Romana Ramona

Dobrý den,
kde se vaří toto jídlo? Proč neuvádíte adresu provozovny. Děkuji

Šťastné tělo

Dobrý den, máme 2 provozovny, na Praze 9 v Satalicích a na Praze 4 v Modřanech.

Monika Tošnerová

Dobrý den, krabičky si nemůžeme vyzvednout osobně?

Šťastné tělo

Dobrý den, paní Tošnerová, osobní odběr je možný na Praze 9 v Satalicích (17.00 – 20.00 … zdarma) nebo na Praze 1, Na Poříčí (7.00 – 10.00 … 30 Kč / den).

Lucie Žemličková Krajcarová

dobrý den, dá se platit stravenkami?

Šťastné tělo

Dobrý den, stravenkami voucher, bohužel, uhradit nelze.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru