Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Žádné stelivo a až 7 dní bez úklidu: Samočisticí toaleta pro kočky

SuprMarket 3 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jan Dvořák

Zajímavé :D Akorát škoda, že člověk co odpovídá na dotazy, neumí gramatiku! To už je dost podezřelé:D

Anička

Video sice hezké, ale neřekne mi zhola nic. Můžete nám popsat, jak toaleta funguje? Jek se o ní musím jednou za ten týden postara? jaké náhradní díly jsou k tomu potřeba? jako udržovací propriety, chemie, atd? Bylo by hezké trochu produkt popsat .. ne ukázat kočky povalující se okolo.
Dále … vám kočka do bedýnky neleze celá, ale jenom .. zadní částí? Nám tam teda leze celá.
Stejně tak naše kočka netouží po trávě k vyprázdnění (nám teda do truhlíků s trávou neleze), ale po písku, ve kterém může hrabat … Nějak nechápu, jak jí mám vysvětlit, že ta umělohnotní zelená štětinová věc je její nový záchod … máte nějaký trik?

Karel Majer

hi je to super
poprvé nejen na slevomatu
takže to nikde nikdo nikdy neprodával
a původní cena 22.000 vycucaná zřejmě z hvězd
to je prča tady v česku

Šárka Cidlinská

Kam propadne kočičí exkrement ? Nebo zustane stale na vrchu toalety na pasu ?

SuprMarket

ne automat exkrement shrábne a zároven ho strikem vody očistí

Tomáš

Dobrý den,
jedná se o zcela nové zboží nebo nějaké použité např. z výstav?
Na zboží je standardní záruka 2 roky (uplatňovaná ve vašem obchodě?)?
A platí rovněž právo 14 dnů na vrácení objednávky přes internet?

SuprMarket

Dobrý den jedná se o zboží zcela nové. Bylo zakoupeno na švýcarské výstavě,Kde byla i navázaná spolupráce s výrobcem. Zde na Slevomatu se snažíme udělat promo pro uvedení na Čr trh. tato cena bude platit jen na tuto akci.

Lenka

Pro jak velkou kocku je vhodna? Mame velkého britskeho kocoura a tato zoaleta mi prijde mala. Vejde se tam? Dekuji.

SuprMarket

dobrý den když to nevypadá vejde se i pes u koček je to jedno ona do toho neleze celá

Petra Petra

Na to videu není vůbec vidět, jak to funguje, do jaké míry tam to sítko může kočce při hrabání vadit?

SuprMarket

je tam hrabací podložka to je jako tráva, to se kočce líbí. Pak jsou tam hrabičky a ty se spustí až když kočka vyleze z toalety. Jsou tam čidla.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru