Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Powerbanka pro snadné dobíjení na cestách s kapacitou 5600 či 15 000 mAh

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Eda

Dobrý den,
zakoupená powerbanka 15000 mAh je naprosto k ničemu. Když jsem si jí vyzvedl ukazovala 50 %. Tak jsem si dal večer nabít úplně vybitý telefon HTC Desire 820, který má baterii 2600 mAh. Ráno měla baterie telefonu 2 % a powerbanka 0%. To mi přišlo divné. Poté jsem powerbanku nabil na 100 % a znovu vyzkoušel další den nabýt ten samý telefon. Po nabití telefonu na 100 %ukazovala powerbaka 51 %. Při pokusu o druhé nabití se telefon nabyl na 29 % a powerbanka byla opět na 0 %. Závěr tedy je, že powerbanka nemá ani poloviční kapacitu nežli byla udávaná kapacita a displej powerbanky lže o stavu jejího nabytí.
Odstupuji tedy od smlouvy (č. obj. 7052089043) a prosím o informaci jakým způsobem mohu zboží vrátit. Preferuji vrácení zboží do prodejny, kde jsem si zboží vyzvedl. S pozdravem Eduard Štingl

JBR Import Trading

Dobrý den,

jak jsem Vám psal do mailu, nejspíše tam nefunguje jeden z článků baterie uvnitř powerbanky, objednávku jsem stornoval.

S pozdravem Jiří Roháč

Radim Bombera

Dobrý den, power banka mi neukazuje stav procent ukazuje mi to jen takove symboly [ [ k powerbance chybi navod tak uvazuju o vrácení zbozi :(

JBR Import Trading

Dobrý den,

návod posíláme emailem. Pošlu Vám jej tedy ještě jednou. Ale pokud je chyba na displayi, tak bude třeba výměna powerbanky. Ozvěte se mi na email: info@bezdoteku.cz

S pozdravem Jiří Roháč

Pavlína

Dobrý den, poslala jsem dnes powerbanku zpět, nejsem s ní spokojena. Objednala jsem si tu dražší, bohužel po rozbalení v powerbance něco rabouší při zatřepání (nejspíše ulomený kousek něčeho) a na levé straně je dírka po celé délce ve spoji který netěsní. Prosím tedy o vrácení peněz. Nepřeji si výměnu, balení mě vůbec nenadchlo.

JBR Import Trading

Dobrý den,

to mě mrzí, vrácení není problém. Pokud k němu ještě potřebujete součninost, tak mě neváhejte kontaktovat na emailu: info@bezdoteku.cz

S pozdravem Jiří Roháč

Petr

Dobrý den,

odpověď na níže okopírovaný dotaz přece nemůžete myslet vážně. Máte Vy vůbec nějaký pojem o napětí, které se používá pro napájení notebooků? Nepoužívá se 5 voltů, ale 10,8 nebo 14,4 voltů. Powerbanka s výstupem 5 voltů nemůže notebook nabít. S vyjímkou powerbanky, která je na toto uzpůsobena a „pozná“, že zařízení potřebuje vyšší výstupní napětí. Ta v sobě obsahuje další měnič, který napětí zvýší na správnou hodnotu. Pak ovšem při přepočtu na celkovou maximálně dodatelnou energii dobije notebook jen na několik desítek procent. Svojí odpovědí zcela matete zákazníky. bylo by dobré si dohledat správné informace, než začnete poskytovat odborné rady.

-----------

Jana Pelikánová
před 3 dny
Dobrý den, hodí se některá powerbanka na nabíjení notebooku?
JBR Import Trading
před 2 dny
Dobrý den,
ta větší by nabíjení svoji kapacitou zvládla, jen musíte mít správný propojovací kabel. Tj. jeden konec USB a druhý konec stejný jako pro nabíjení Vašeho notebooku.
S pozdravem Jiří Roháč

Hana Šugrová

Dobrý den, jak dlouho trvá nabití powerbanky 5600mah?

JBR Import Trading

Dobrý den,

zhruba 3 až 4 hodiny.

S pozdravem Jiří Roháč

Jana Pelikánová

Dobrý den, hodí se některá powerbanka na nabíjení notebooku?

JBR Import Trading

Dobrý den,

ta větší by nabíjení svoji kapacitou zvládla, jen musíte mít správný propojovací kabel. Tj. jeden konec USB a druhý konec stejný jako pro nabíjení Vašeho notebooku.

S pozdravem Jiří Roháč

Eda

Dobrý den,
A má tu svítilnu? Z toho obrázku co máte na webu je vidět nějaká ledka mezi USB konektory, ale nevím co to je.

JBR Import Trading

Dobrý den,

ta kapacitně větší powerbanka svítilnu to má.

S pozdravem Jiří Roháč

Eda

Dobrý den,
jaké má powerbanka baterie? Zarazilo mě, že píšete, že po cca 500 nabití má kapacitu cca 70%. Myslím zda jsou lion nebo nimh atp.? A také jakou mají voltáž. někde jsem četl, že nějaká powerbanka má ve skutečnosti 3,7V a nikoli 5V. Což pak způsobuje ztrátu kapacity při převodu na 5V. A poslední dotaz, má svítilnu? Z obrýzků z Vašho webu to není jasné. Díky za odpovědi.

JBR Import Trading

Dobrý den,

jedná se o Li ion baterie. Ano kapacita všech baterií se postupně snižuje. Všechny powerbanky mají voltáž 3,7 V, tj. neplatí, že když máte baterii, kterou chcete nabít powerbankou, 3000 mAh a powerbanku 15000 mAh, že tím danou baterii nabijete 5×, ale spíše 3×, jak uvádím v dotazu níže.

S pozdravem Jiří Roháč

Honza

Dobry večer co je vyhodnějši nabíječka za 300 kč neboza 500 kč .Jaky je vtom rozdil . Děkuji p Jiči

JBR Import Trading

Dobrý den,

každá má svoji výhodu, ta levnější je menší a lehčí, ale zase s ní telefon nabijete jednou či dvakrát. Ta dražší je větší a těžší, ale telefon s ní nabijete i třikrát.

S pozdravem Jiří Roháč

Honza

Power bank co to znamena nabiti 500× to je celkova vydrž nebo jak tomu rozumět . Diky Honza

JBR Import Trading

Dobrý den,

každá baterie má nějakou životnost. Po 500 nabitích začne více klesat kapacita baterie. Kolem 500 nabití by měla mít baterie ještě cca 70% kapacity.

S pozdravem Jiří Roháč

jan šmida

Jde powerbanka přioijit i na Huawel x5ll . A jaka je záruka? Děkuji Honza

JBR Import Trading

Dobrý den,

powerbanka jde připojit ke každému zařízení. Je potřeba mít jen správný propojovací kabel. Powerbanku připojíte klasickým USB kabelem (2.0). Předpokládám že Váš telefon má výstup micro USB. Tj. připojovací kabel je již obsahem balení. Záruka na baterii je 6 měsíců na výdrž a 2 roky na funkčnost.

S pozdravem Jiří Roháč

Zbyšek Landa

ty powerbanky jsou čínské?

JBR Import Trading

Dobrý den,

ano jsou vyrobeny v Číně, jako drtivá většina powerbank.

S pozdravem Jiří Roháč

Petr

Dobrý den,měl bych dotaz jakou hmotnost mají nabízené powerbanky? Díky. S pozdravem Petr

JBR Import Trading

Dobrý den,

tato: http://www.bezdoteku.cz/pineng-powerbank-15000-mah-lcd má 275 g

a tato: http://www.bezdoteku.cz/smart-powerbank-5600-mah

má 105 g.

S pozdravem Jiří Roháč

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru