Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Online kurzy angličtiny, němčiny nebo francouzštiny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Pavel Bartl

Dobrý den,
omylem jsem aktivoval english123 , chci aktivovat nemcina 123, můžete mi pomoct provést změnu, aktivovat jsem měl do 30.9.2016. Děkuji

Funmedia - Kurzy123

Dobrý den,

pošlete e-mail s problémem na contact@fun-media.com, můj kolega pracuje tam vám pomůže. Není to velký problém.

Posílám pozdrav

Sona Misarova

Dobry den, chci koupit kurz jako darek. Do kdy je nutne provest aktivaci kurzu? Dekuji

Funmedia - Kurzy123

Dobrý den, máte čas do 31.10.2016 pro aktivaci kurz.

Antonín Kysilka

Dobrý den, mám ještě dva dotazy:

  1. Jakou formou kurz probíhá?
  2. Budu mít přístup k učebním materiálům i po 12-ti měsících, jestliže si vyberu nař. kurz na 12 měsíců? 
Děkuji.
Funmedia - Kurzy123

Dobrý den,

Samozřejmě je 100% on-line, nemusíte žádné další materiály.
Pokud si koupíte kurz po dobu 12 měsíců, budete mít přístup po dobu 12 měsíců, a později nebudete mít přístup vůbec.

Posílám pozdrav

Antonín Kysilka

Dobrý den. Prosím o upřesnění: Pokud si koupím Online kurz „Francouzština 123“ za 299,– Kč, resp. za 599,– Kč, co všechno budu mít k dispozici? Děkuji

Funmedia - Kurzy123

Dobrý den

Pokud si koupíte 6 měsíců kurz francouzštiny pro 299 budete moci používat kurz po dobu 6 měsíců, pokud si koupíte 12 měsíců kurz francouzštiny pro 599, budete moci používat po dobu 12 měsíců. To je jediný rozdíl

Posílám pozdrav

Lucie Presová

Dobrý den, jakou úroveň jazyka se člověk naučí za 6, 12 a 24 měsíců? Děkuji

Funmedia - Kurzy123

Dobrý den Lucie,
Hladina nezávisí času, pokud se rozhodnete pro kurz 6,12 nebo 24 měsíců, bez ohledu na to, budete mít přístup ke stejnému množství cvičení.
Posílám pozdrav

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru