Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Šetrná laserová operace očí na Oční klinice Dr. Rau

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Ze

Dobrý den,je to vhodné i pro dítě 7let?

Oční centrum Dr. Rau

Bohužel, zákrok lze provést až po 18 roku věku

Věra Peterková

Dobry den.Zajímá mě jestli touto metodou jde upravit tupozrakost.

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, bohužel, tupozrakost nelze odstranit žádnou operací…

Iveta Milostná

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o cenovou kalkulaci zákroku pro obě oči, přičemž na jednom oku mám přes 8 dioptrií a šedý zákal, na druhém mám přes 8 dioptrií a šedý zákal, nosím kontaktní čočky. Děkuji za kladné vyřízení. S pozdravem Iveta Milostná

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, v případě šedého zákalu nelze řešit touto metodou, je nutná výměna oční čočky. Ceny se pohybují od 20 do 37000,– za jedno oko..podle druhu použité čočky.

Alena Zelenková

Dobrý den,mám na blízko 5.5 dioptrií,na dálku 3 dioptrie, začínající šedý zákal,který prý není ještě na operační zákrok/podle oční lékařky z vyšetření v únoru 2016/.Byl by zákrok možný?Vztahovala by se na to cena na slevomatu?Děku­ji,s pozdravem Alena Zelenková

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, touto metodou lze odstranit kratkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus. Váš problém lze řešit laserovou metodou Isovision, která stojí 14850 , – za jedno oko. Pokud však máte již začínající šedý zákal je lepší provést výměnu oční čočky protože vás stejně v budoucnu čeká…

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, touto metodou lze odstranit kratkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus. Váš problém lze řešit laserovou metodou Isovision, která stojí 14850 , – za jedno oko. Pokud však máte již začínající šedý zákal je lepší provést výměnu oční čočky protože vás stejně v budoucnu čeká…

Oční centrum Dr. Rau

ze výměnou oční čočky, nikoliv touto metodou..Lze řešit pou

Katka

Dobrý den, provádí operaci dr. Rau ? Přšete, že průběh operace vysvětlí samotná doktorka Rau, ale ne, zda i sama operuje? Děkuji

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den , operuje vždy pouze Dr.Rau

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den , operuje vždy pouze Dr.Rau

Martin

Vážení, dobrý den,
měl bych dotaz k pooperačnímu stavu. Výsledek operace krátko zrakosti se projeví ihned po zákroku? Zhruba jak dlouho trvá rekonvalescence do plného uzdravení oka?Je možné vykonávat po zákroku fyzicky namáhavou činnost? (např.sport – fitness apod.) případně po jaké době je možné takovéto aktivity vykonávat. Dále je pravděpodobně vhodné (jelikož jsem zaměstnancem) naplánovat si několik dní volno – klidový režim…?
Předem Děkuji za reakci. S pozdravem Márty.

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den ,úplná rekonvalescence trva týden, proto doporučujeme týdenní pracovní neschopnost. Plná fyzická zátěž, včetně sportu , plavání atd. je možná za 10–14dnu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru