Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

4 magnetky s vlastním motivem ve velikosti 10 × 15 cm

4,7 / 5 AWP Media Varnsdorf  (mapa) 483 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lůca Michalíková

Dobrý den,
když zadám kod voucheru do poznámky u produktu, cena je stále 449,– ? Můžete mi prosím napsat kam přesně mám kod voucheru vložit? Děkuji :)

AWP Media

Dobrý den Lůco,

kód voucheru jste do poznámky napsala správně.
Po obdržení objednávky musíme manuálně ověřit kód voucheru, pokud je vše v pořádku, tak vyrábíme a balíček k Vám jde samozřejmě bez jakéhokoli doplácení :-)

Děkujeme za Váš dotaz.

Míša

Dobrý den, děkuji za odpověď. Jak jsem dotaz odeslala, všimla jsem si, že to v popisku máte napsáno :)

AWP Media

Dobrý večer Míšo,

nemáte zač, od toho tu pro Vás jsme.
Pokud by jste potřebovala vědět cokoli dalšího neváhejte se na nás obrátit.

Míša

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá výroba magnetek, zda je ještě možné magnetky dodat do Štědrého dne? Děkuji!

AWP Media

Dobrý den Míšo,

jak je uvedeno v nabídce, garantujeme dodání do Vánoc na objednávky zaplacené do 14.12.2016.

Hezký den

Kačule Holá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli půjde udělat magnetka, když mám fotku o velikosti 85,6 kB? Děkuji za odpověď :o)

AWP Media

Dobrý den paní Holá,

magnetka lze vyrobit, pouze potisk bude nekvalitní.
Doporučujeme 0,5–1 MB, jak je uvedeno v nabídce akce.

Hezký den

Hanýz Peterová

Dobrý den, pokud nahraji fotografie orientované na výšku, budou vytisknuty stejně či upraveny nebo oříznuty tak aby byl magnet stejně na šířku? Děkuji, H.

AWP Media

Dobrý den paní Peterová,

pokud pošlete fotku orientovanou na výšku, bude i magnetka orientovaná na výšku.

Děkujeme za Váš dotaz.

Hezký den :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru