Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Něco na zub: Chutné a zdravé balíčky sušeného ovoce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Denisa Kleinová

Dobrý den,
obsahuje Zahradní směs i cukr? Objednávala jsem Floridu (ve složení u popisu zboží nebyl vyjmenován), ale když jsem se podívala na štítek na zboží, cukr je obsažen.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Zahradní směs obsahuje cukr. pokud budete chtít, můžete směs vrátit nebo vyměnit. Hezký den. Radka

Dominika Najvert

Dobrý den, u fíků a datlí ze Španělska nemáte zobrazené složení. Zajímá mě, zdali obsahují také konzervant E220 nebo nikoliv.

Petra

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli jsou fíky jen sušené nebo jsou nějakým způsobem upravené? A máte případně i jiné neupravované zboží? Děkuji za odpověď.

Alena Černá

Omlouvám se, už jsem objevila v textu, že se může na jedno poštovné objednávat různé vaše zboží…objednávky se spojí potom automaticky?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, zboží postupně vkládejte do košíku. Vždy v akci vložte zboží do košíku a přepněte na jinou akci a zboží znovu vložte do košíku. Poté se Vám všechno zboží objeví v košíku najednou a můžete vše objednat na jedno poštovné. Krásný den.

Alena Černá

Dobrý den, mohu spojit objednávku mrazem sušeného ovoce s nabídkou balíčků sušeného ovoce na jedno poštovné?A jak to mám příp. udělat, aby se objednávky spojily? Děkuji.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, zboží postupně vkládejte do košíku. Vždy v akci vložte zboží do košíku a přepněte na jinou akci a zboží znovu vložte do košíku. Poté se Vám všechno zboží objeví v košíku najednou a můžete vše objednat na jedno poštovné. Krásný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru