Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Anglická snídaně v Café Oblaca a vstup do observatoře na Žižkovské věži

4,7 / 5 Tower Park Praha Praha - Žižkov  (mapa) 2 215 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Iveta Vymyslická

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jak je to se vstupem pro děti do 6 let. Pokud bychom měli dva vouchery pro dospělé, doplácelo by se něco za dítě? Děkuji za odpověď a jsem s přáním hezkého dne

Žižkovská věž

Dobrý den,

stačí, pokud si zakoupíte 2 vouchery ro dospělé a za dítě zaplatíte jen vstup na vyhlídku, platí se od 3 let a to 120 kč, poté si v restauraci můžete vybrat cokoliv z menu za příplatek.
Hezký den!

Anastasiya

Dobrý den,
chtěla bych zeptat, je to ještě možná dnes nebo zítra zarezervovat stůl na 09.10 na 7 člověk?
Děkuji moc za odpověd'.

Žižkovská věž

Dobrý den,

rezervace lze udělat alespon 1 den předem, pokud je tedy volné místo, náš online formulář ani neumožnuje dělat rezervaci v ten samý den, na který rezervaci chcete.
Hezký den!

Marie

Dobrý den zarezervovala jsem si 2 místa na snídani v ten nejpozdější čas co se dalo, a to v 9:30, ale přesně to nestihnu dostanu se tam něco málo před 10:00 hodinou (dřív se tam nemám jak dostat) Tak doufám že to nebude problém že přijdu o něco déle. A chtěla bych se ještě zeptat v kolikatom patře se podávají snídaně? Děkuji za odpověď 😊a hezky den

Žižkovská věž

Dobrý den, paní Marie,

rezervaci Vám budeme určitě držet, jen Vás chci upozornit, že snídaně končí v 10:30 hodin, proto se opravdu snažte přijít včas.
Snídaně se podávají v café Oblaca, které se nachází stejně jako restaurace a bar v 66 metrech, tedy ve 3. patře.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Hezký den!

D. Černý

Dobrý den, bylo by možné voucher uplatnit i v prosinci?
 díky

Slevomat.cz

Dobrý večer, pane Černý,

moc mě to mrzí, ale bohužel voucher je platný pouze do 6. 11. Doporučuji si však slevu přidat do oblíbených a pokud se u nás znovu objeví, pošleme vám email, aby vám nic neuniklo :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Ladislav Adámek

Dobrý den,

kdy bude možné bookovat termíny v říjnu a listopadu? Na podpoře Slevomatu mi před týdnem bylo přislíbeno, že to bude spuštěno během pár hodin, ale dnes jsem se díval a stále lze rezervovat pouze září.

Díky za info,

L. Adámek

Slevomat.cz

Dobrý den, Ladislave,

omlouváme se za zdržení, chybka byla napravena a nyní se můžete už bez problému rezervovat :-)

Hezký den. Míša

Lada Jilek

Dobry den,
chtel jsem provest rezervaci snidane na 2.10. a system me nechce pustit.
Voucher plati az do 6.11.
Reseni?
 Dekuji

Žižkovská věž

Dobrý den,

velice se omlouváme za komplikace, online formulář je již nastaven na objednání do 6.11.2016.
Děkujeme a budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Zdenka

Mam dotaz: na jeden voucher lze jít na snídani a ten stejný voucher zase jiný den na observatoř? Chápu to dobře? Děkuji za odpověď.

Žižkovská věž

Dobrý den, ano.

Věrka Ševců

Dobrý den, je nutné mít vouchery vytisknuté ? Díky

Žižkovská věž

Dobrý den, důležitý je kód voucheru, takže opsaný, zapamatovaný, vyfocený, nakreslený…:-)

Terka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s parkováním? Má restaurace vlastní parkovací místa? Ptám se kvůli modrým zónám, zda není lepší přijet MHD, než půl hodiny hledat místo na parkování :-) Předem díky za odpověď.

Žižkovská věž

Dobrý den, můžete využít naše parkoviště nebo garáže: http://towerpark.cz/kontakty+8 PARKING

Iva

Dobrý den,budete mít tuto nabídku i v prosinci? Líbilo by se mi to jako dárek k vánocům.

Žižkovská věž

Dobrý den, v prosinci určitě nějaká vánoční nabídka bude.

václav .

vstup na vyhlídku do observatoře – tj ve 4. patře věže?

Žižkovská věž

Ano.

Milan

Dobry den, je mozne po zakupeni snidane na termin pondeli – patek navstivit Obsertator aj pocas soboty alebo nedele? Prichod do Prahy totiz plannujeme v nedelu okolo obeda, a odchadzat budemev pondelok okolo obeda – takze ranajky planujeme v pondelok, ale observator by sme radi navstivili v nedelu popoludni alebo vecer.

Žižkovská věž

Dobrý den,
nejprve musíte přijít na snídani, kdy uplatníte Vaše vouchery, pokud budete chtít vyhlídku využít jiný den, budou Vám na základě uplatněného voucheru vystaveny vstupenky na observatoř s platností do 6.11.2016 (je jedno, který den budete chtít přijít).
Pokud přijedete v neděli a máte vouchery na všední den, můžete vouchery i tak využít ale s příplatkem 50 kč / osoba.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Mirek

Dobry den,

Jeden z nas je vegetarian. Je mozne snidani „upravit“ a potraviny s masem nahradit za napriklad grilovanou zeleninu ci jina bezmasna jidla?

Dekuji,

 Mirek

Žižkovská věž

Dobrý den, změny ve skladbě menu nejsou možné.

Irena Dvořáková

Dobrý den, chtěla jsem si udělat rezervaci přes on line formular na snidani na 31.8., ale vůbec mi tam nejde zadat čas. Je i jina možnost objednani ? Hodilo by se nám cca 10 hod. pro 2 osoby. Děkuji Dvoráková

Žižkovská věž

Dobrý den, systém je naprosto v pořádku a funguje. Snídaně jsou do 10,30 a proto je nejzazší možný čas rezervace 9,30. Do formuláře se čas nevypisuje, ale po kliknutí si vybíráte z možností.

Markéta Filipíková

Dobrý den, můžeme využít 2 vouchery na celou rodinu? Tzn. 2 dospělí + syn 1 rok a dcera 4 roky – snídá velmi málo, skoro vůbec, takže bych se s ní rozdělila. Díky, Markéta

Žižkovská věž

Dobrý den, ano můžete, ale dceři budete muset ještě dokoupit dětské vstupné na observatoř.

Jana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je jídlo bez lepku? (pečivo předpokládám asi je klasické, ale to ostatní? )

Žižkovská věž

Dobrý den, všechny použité suroviny jsou bezlepkové, vyjma pečiva.

miloslav bureš

parkování auta

Žižkovská věž

Doporučujeme nechat dostatečnou mezeru od vedle stojícího vozu. Svoje auto před odchodem zamknout, zkontrolovat zhasnutá světla a nezapomenout v něm domácího mazlíčka nebo potomka.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru