Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Operace horních nebo dolních očních víček v centru Medinel

4,6 / 5 Medinel Plzeň  (mapa) 96 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana

Dobrý den, které termíny pro operaci jsou možné, pokud bych dnes zaplatila a objednala se?(44let, operace horních víček, převis kůže)

Medinel

volné termíny jsou od 6.1.2017

Monika

Dobrý den,jsem objednaná na horní víčka v 9 ráno.je opravdu nutné nic nepít 6 hodin před zákrokem.kdybych vypila kafe v 5 ráno co by se mohlo stát a proč až 6 hodin? když se zákrok neprovádí v narkóze? Děkuji

Medinel

před LA možno jist a pit

Jana Sýkorová Kasíková

Dobrý den, máte ještě volný termín v týdnu od 19.12.? Ideálně hned 19.12.? Děkuji za odpověď. Jana S.

Medinel

mozno 20.12. v 7 h

Petra

Dobrý den pane doktore,je možné provézt u Vás operaci ještě do vánoc? Od 16.12 je možný nějaký volný termín. Děkuji s pozdravem Petra Ch.

Medinel

mozno 16.12. v 10,30 h

Hana Veselá

Dobrý den,chci se zeptat zda je možné na klinice 5000kč doplatit kartou nebo musí být hotovost?Hana V

Medinel

mozno i kartou

lenka

Dobrý den, co obsahuje předoperační vyšetření? Píšete, že do 60 let není nutné. Proč po 6O je nutné? Děkuji.

Medinel

jelikoz to tak vyzaduje besnik ministerstva zdravotnictvi
musite mit vysetreni srazlivisti krve

Renata Sankova

Dobrý den, měla bych zájem o operaci očních víček. Na stejném slev. portálu je zákrok, který se provádí na kožní ambulanci-polikliniky v Teplicích Medicalcentro Jamarti. Jedná se o zákrok, kde se neprovádí řezání nadbytečné kůže, žádné stehy. Zákrok se provádí přístrojem Plexr, trvá asi 50 minut.
Chtěla bych se zeptat pana doktora Boudy, jestli zná tuto metodu a zda by ji doporučil.
Děkuji za odpověď.

Medinel

Dobry den
pokud mate nadbytecnou kuzi, tak tato metoda nepomuze
S pozdravem
dr Jan Bouda

MONIKA HAVLOVÁ

Chtěla bych se ještě zeptat jestli se stává že se zákrok nepovede.a v jakých případech zákrok při konzultaci zamítnete? Je mi 38 jsem zdravá a bojím se i zubaře. víčka chci upravit z estetického hlediska jen sbírám odvahu.a jak dlouho se čeká na operaci? Je možné objednat termín operace těsně před vánoci nebo mezi svátky?.pracuji v dost prašném prostředí a ráda bych s tím zustala doma déle než týden.děkuji

Medinel

operaci je možno provést 23.12.
ostatní otázky je možno zodpovědět při konzultaci

MONIKA HAVLOVÁ

Dobrý den.jaká je prosím celková částka se vším všudy??? Vyšetření,kon­zultace ,zákrok… Děkuji

Medinel

5990,–

Ester

Děkuji za odpověd,pochopila jsem správně,že na vyndání stehu k Vám nemusim jezdit?Zvládnu to sama?Nebo mám říct svému doktorovi v Praze?

Medinel

na odstraneni stehu neni nutno jezdit zpet do Plzne

Ester

Dobrý den,jsou stehy samovstřebáva­cí,nebo se musí vyndavat,jsem z Prahy,tak abych nemusela do Plzně tam a zpátky dvakrát a jak dlouho po operaci musím u Vás zustat,děkuji

Medinel

steh je umely a vytazitelny jednim tahem
po ambulantni operaci je mozno hned odejit

Šenková Edita

Dobry den, za jak dlouho po operaci hornich vicek mohu na dolni? Byla jsem u Vas minuly tyden. Dekuji

Medinel

ca za 3 mesice

Marie

Dobry den, pokud užívám tulip na cholesterol, je operace hornich vicek možná? Děkuji za odpověď

Medinel

je mozna

lubica

Dobry den ,chci se zeptat vy sídlite jenom v Plzni? Ja bych chtela operaci v Prahe .dekuji

Medinel

Tato akce je v Plzni.
S pozdravem
dr Jan Bouda

Michaela Tichá

Pokud mi je 60 let,kolik stojí předoperační vyšetření?
 Děkuji

Medinel

500,–

Michaela Tichá

Dobrý den,
předoperační vyšetření je zahrnuto v ceně?
Děkuji za odpověď.Tichá

Medinel

ne

G.R.

Dobrý den,chtěla bych opravit horní i dolní víčka.Na jednom oku mám převis horního víčka a pod očima výrazné"pytle"­.Znamená to,že doplatím 2×5000?A stačí mi pouze jeden voucher na konzultaci?Děkuji

Medinel

ano
S pozdravem
dr Jan Bouda

Jana Š.

Dobrý den, jaké předoperační vyšetření je nutné absolvovat?
Děkuji. Jana Š.

Medinel

zdravi lide do 60 let nepotrebuji vysetreni

Petra Klečacká

Dobrý den,
ráda bych svému otci zaplatila operaci horních víček.
Je cena opravdu 5.000,– + 990,– poradna?
Děkuji za odpověď a ochotu.
Petra K.

Medinel

ano

Edita Pokorná

Dobrý den, je možné podstoupit operaci pokud jsem diabetička děkuji E.P.

Medinel

U kompenzovaneho diabetu je mozno
MUDr Jan Bouda

Jáji

Dobrý večer,co znamená pokud budete schledáni jako vhodný adept?Když lékař řekne,to je dobrý vy nepotřebujete operaci,tak co s voucherem?Děkuji.

Medinel

Pokud si nejste jista, prijdte napred na konzultaci
drJan Bouda

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru