Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské kadeřnické balíčky s využitím přírodní kosmetiky KAARAL

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dáša

Prosím Vás, máte zkušenosti s ombre technikou? Původní vlasy mám hnědé, barvím si je na světlou blond. Chtěla bych se vrátit ke hnědé, ale nějakým postupným, nenásilným způsobem. Bylo by to možné?

Studio Belle

Pěkný den, ano, v kadeřnictví děláme i ombre techniku. Kadeřnice Vám ráda poradí. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete kdykoliv obrátit. Děkujeme a přejeme pěkný den. STUDIO Belle

Lenka Klečková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vlasovou kosmetiku KAARAL – uvádíte, že je přírodní – umí ale vytvořit popelavou blond prosím? Má kadeřnice mě odbarvuje melírem s 9% peroxidem a vlasy mají krásnou světlost, nejsou žluté. Bohužel onemocněla … Děkuji
 Lenka

Studio Belle

Pěkný den, ano. Můžete se podívat na FB STUDIA Belle, kde uvidíte i fotogalerii různých odstínů blond vč. popelavé. Děkujeme a přejeme krásný den, STUDIO Belle

Marie

Dobrý den,
voucher se vztahuje na krátké vlasy? Mám krátké mikádo, 2–3 cm pod uši, mohu kadeřnický balíček využít? Děkuji

Studio Belle

Pěkný den, ano, můžete využít voucher – krátké vlasy. Děkujeme a přejeme krásný den. :-) STUDIO Belle

Terezka Liprtová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli můžete i o víkendu, nejlépe příští sobotu kolem 16.hodiny a nebo v neděli kdykoliv během dne?

Studio Belle

Pěkný den, mohla by jste v neděli 28.8. v 9 hod? Děkujeme a přejeme krásný den, studio Belle

Studio Belle

Pěkný den, mohla by jste nám prosím potvrdit, zda Vám termín vyhovuje? Moc děkuji.:-) V případě objednání nás prosím kontaktujte na tel.č.: 775 44 22 66, nebo na mail: studio-belle@email.cz

Soňa

Dobrý den,od jaké délky jsou vlasy považovány za dlouhé?

 Děkuji

Studio Belle

Pěkný den, dlouhé vlasy, když to vyjádříme v bodu na těle považujeme od lopatek. Děkujeme a přejeme krásný den.

Aneta T.

Dobrý den, platí nabídka i pro ombre barvení nebo balayage? Pokud ne, jaký by byl přibližně doplatek? Děkuji.

Studio Belle

Pěkný den, ano, i na takové barvení je nabídka. Děkujeme a přejeme krásný den. Studio Belle

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru