Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Předplatné časopisu Příroda – kompletní ročník 2016

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Lucka

dobry den, bude prosim jeste do Vanoc akce na predplatne na rok 2017? dekuji.....

Extra Publishing

Dobrý den, akci na předplatné pro rok 2017 v tuto chvíli neplánujeme.

Lenka Popelková

Chci se zeptat, jestli není akce náhodou prodloužena? Vouchery které koupím teď musím uplatnit do konce měsíce?
Není možné do konce dalšího měsíce?

Děkuji. Popelková

Extra Publishing

Dobrý den, zakoupené vouchery je v tuto chvíli nutné uplatnit do 30. 11. 2016. Jinak bude voucher neplatný. Děkujeme.

Alena Simandlová

Dobrý den,
prosím Vás, jaké je to PŘEDPLATNÉ, když se jedná o čísla roku 2015 a 2016? Je listopad 2016…
 Alena

Extra Publishing

Dobrý den, akce již běží delší dobu. Vzhledem k tomu, že je velmi oblíbená, prodáváme i nadále, přestože se blížíme ke konci ročníku. Děkujeme.

Marie Tomášková

Dobrý den,
z ročníku 2015 mi chybí jen 2 čísla – mohu si přát při uplatnění voucheru právě tato dvě vybraná čísla , konkretně 9–10, 11–12 ? Ročník 2016 samozřejmě celý + Asie.
Děkuji.

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Bohužel není možné si bonusy vybrat ani jakkoliv změnit. Děkujeme.

Jitka Vařeková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat. Loni jsem využívala stejnou akci a z časopisů jsme byly nadšení. Ráda bych si zakoupila voucher ale jedná se o to, že doma mám celý ročník 2015 + 2 číslo 2014. Bylo by možné místo těch čísel 2015 poslat jiný speciál nebo popřípadě čísla z roku 2014(krom 11 a 12) ??? Děkuji za odpověď.

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za přízeň. Bohužel změna bonusů není možná. Děkujeme.

Alena

Dobrý den, je možné ještě stále objednávat a aktivovat kupon? Na stránkách pro zadání kuponu je psané, že poslední den pro uplatnění je 9. 10.? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Aleno,

samozřejmě můžete upltňovat až do 31. 10. :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Kamila Blažková

Dobrý den, ráda bych předplatné věnovala jako vánoční dárek. Je možné zasílat až od prosince? děkuji za info. Kamila

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Akce se vztahuje na předplatné roku 2016. Není proto možné magazíny zasílat až od prosince. Pokud si přejete předplatné pro rok 2017, kontaktujte nás na email predplatne@epublishing.cz, kde Vám sdělíme informace ohledně běžného předplatného. Děkujeme.

Martina Dušátko

Dobrý den,je možné zasílat předplatné i na Slovensko? Děkuji za odpověď.

Extra Publishing

Dobrý den, bohužel na Slovensko není možné předplatné objednat. Děkujeme.

Tomáš Machalík

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se jedná o stejný speciál Asie jako vloni.

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Ano, jedná se o stejný speciál.

Tereza M

Dobrý den, ročník 2015 mám celý doma, a proto jsem se chtěla zeptat, zda by nebylo možné nechat si v rámci této super akce nechat doposlat dvě náhodná čísla z roku 2013, případně 2014? Moc děkuji za Vaši odpověď. Tereza M.

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Bohužel není možné provádět žádné změny bonusů. Děkujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru