Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3 dny v moderních chatičkách uprostřed Slezských Beskyd s polopenzí i bowlingem

4,3 / 5 Hotel Polanka*** Beskydy (mapa) 46 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Monika Mičevská

Dobrý den, mám dotaz zda je možné si sebou vzít psa malého vzrůstu ? Děkuji Monika

Hotel Polanka***

Dobrý den paní Mičevská, pejska si samozřejmě vzít můžete na chatičku.

Jen informuji, že případné škody způsobené pejskem hradí majitel.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den s pozdravem Markéta Hladká, Recepční hotelu Polanka

Lucie

Dobrý den, máte ještě volné místo na víkend 28.-30.10. ? A dívala jsem se že chatičky jsou pro 4 osoby, takže když pojedeme 2 tak budeme na chatce ještě s někým jiným? Děkuji za odpověď.

Hotel Polanka***

Dobrý den paní Lucie, bohužel v daném termínu máme středisko plně obsazeno. Děkuji za pochopení. Přeji hezký den, Bulawová Denisa, provozní hotelu Polanka

Michaela

Dobry den, mate prosim volnou chatu pro dve osoby o vikendu 16–18.9? Dekuji velice

Hotel Polanka***

Dobrý den paní Michaelo,

Bohužel, již ve Vámi požadovaném termínu máme plně obsazeno.
Pro lepší domluvu nás prosím neváhejte kontaktovat telefonicky. Děkuji za pochopení a přeji hezký den s pozdravem Markéta Hladká, Recepční hotelu Polanka

David

Prosim vas konci mi dovolena a chtal sem se zeptat je by woucher platil i na konec srpna, myslim tim pres tyden, dekuji za odpoved.

Hotel Polanka***

Dobrý den ,
Bohužel určitě ne,omlouváme se, ale voucher je aktuální až od 5. 9. do 15. 12. 2016.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den s pozdravem Markéta Hladká, Recepční hotelu Polanka

JANA

Dobrý večer, máte volno v termínu od 27.9.-29.9. pro 6 osob? Děkuji za odpověď

Hotel Polanka***

Dobrý den paní Jano,

Jsme velice potěšeni Vaším zájmem o naše služby hotelu Polanka.

Ve Vámi požadovaném termínu jsou chatičky stále k dispozici. Pro lepší domluvu nás prosím neváhejte kontaktovat telefonicky.

Přeji hezký den
Markéta Hladká, Recepční hotelu Polanka

Lenka

Dobrý den, mám dotaz k ceně ubytování – jsme rodina 2 + 3 děti (7,8 a 11 let). Při objednání voucheru zaplatíme 1990 za voucher + doplatek za děti 3×600 ? V ceně za děti je i polopenze, bowling…? Děkuji za info.

Hotel Polanka***

Dobrý den,

Ano, doplatek za děti by byl 3× 600 Kč a vztahuje se to na kompletní program,jako ve Vašem voucheru.

Přeji hezký den

Markéta Hladká, Recepční hotelu Polanka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru