Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Gravírovaná známka pro pejska s vlastním textem

4,6 / 5 ToGr 889 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Iva Floriánová

Dobrý den, budete mít ještě do konce vypršení voucheru větší nabídku známek? Děkuji s pozdravem Floriánová

Gravoshop.cz

Dobrý den,
ano, kolem Vánoc čekáme další naskladnění.

Vlastimil

Dobrý den, nepsal bych Vám, kdybych onen postup neopakoval nejméně desetkrát. Nic takového (odeslat objednávku) Vaše stránky nenabízí, rovněž se cena nevynuluje, ale je mi účtováno 8 Kč (jedná se o princip). Již jsem kontaktoval podporu Slevomatu s printscreeny obrazovek, jelikož na Vašem telefonním čísle to nikdo nezvedal.

Gravoshop.cz

Dobrý den,
nyní jsem zkoušel objednávku a vše proběhlo v pořádku. Zašlete mi prosím printscreeny obrazovek na obchod@gravoshop.cz . Telefonická podpora bohužel o víkendu nefunguje.

Vlastimil

Váš eshop mi vůbec nefunguje, neustále dojdu pouze k nabídce přepočítat a kliknu-li na jedinou možnost, zaplatit převodem, text zmizí a nic se neděje.

Gravoshop.cz

Dobrý den,
je potřeba dodržet přesný postup objednávky tak jak je psáno u akce a na voucheru.

Jak objednat zboží

Po zakoupení voucheru pokračujte http://www.gravoshop.cz/cz-kategorie_572684-0-eloxovane-znamky-pro-psy.html
Vložte zboží do košíku.
Do kolonky „Zadejte kód slevového kupónu“ napište heslo: „znamka“ a klikněte na „Přidat kód“. Cena zboží se automaticky vynuluje.
Kód voucheru zadejte do kolonky „Poznámka k objednávce“.
Odešlete objednávku.
Vyčkejte na potvrzovací e-mail.
Zaplaťte dopravu předem na účet.

Hana Peškarová

Dobrý den, chci se zeptat zda budete mít ještě známky naskladněné? Už není z čeho vybírat. Děkuji.

Gravoshop.cz

Dobrý den,
momentálně můžete vybírat cca z 10ti kombinací psích známek. Další naskladnění plánujeme cca 7.12.

Aneta Riemerová

Dobrý den,

měla bych zájem o známku ve tvaru kosti. Bude ještě tento tvar v barvě červené nebo růžové?

Díky za odpověď
 Aneta

Gravoshop.cz

Dobrý den,
naskladnění těchto barev ve tvaru kosti čekáme až po novém roce.

Ludmila Ročáková

Dobrý den, nemám žádný dotaz, jen chci poděkovat – objednala, přišlo a je to přesně podle mých představ – četla jsem recenze ostatních a nesdílím názor s jednou dámou, že zlatá nebyla zlatá – kdyby viděla cihlu zlata, věděla by jak zlato skutečně vypadá – vše ostatní je náhrada a s tím se musí počítat – za mě spokojenost a pes nosí známku hrdě :-)

Radka Strapková

Dobrý den.Mohu se prosím zeptat jak mám objednat jaké typy známek chci a jak objednám na ně jména psíků.Děkuji Radka Strapková

Gravoshop.cz

Dobrý den,

postup jak objednat je napsán v popisu akce.

Alena

Dobrý den,
koukala jsem, že v nabídce pro nákup voucheru máte více možností známek, ale bohužel ve vašem obchodě jsem jich našla velmi málo. Bude ještě nabídka zpět rozšířena.
Děkuji.

Gravoshop.cz

Dobrý den, sklad byl dnes doplněn.

Andy

Dobrý den, jak si navolím typ písma na známce?
Děkuji

Gravoshop.cz

Dobrý den, písmo se nikde nevolí. Gravírujeme fontem „Times New Roman“

Jitka

Dobrý den, chtěla bych na druhou stranu známky ve tvaru kost napsat citát – jaký je max.počet znaků, aby to bylo čitelné? Děkuji za odpověď.

Gravoshop.cz

Dobrý den, na známku ve tvaru kosti, aby byl text čitelný se vejde cca 15 znaků na řádek a tři řádky maximálně. Vešlo by se i více, ale text už by nebyl moc čitelný.

Jitka Vařáková

Dobrý den, koupila jsem si dva vouchery. Chci se zeptat, zda mám do košíku dát obě známky, které chci a tedy také oba kódy voucheru do poznámky, jak je to v návodu? Předem děkuji za odpověď

Gravoshop.cz

Dobrý den, ano, je to přesně tak jak píšete.

Šárka

Dobrý den, prosím o info, zda lze poslat 2 známky za jedno poštovné. Děkuji

Gravoshop.cz

Dobrý den,
za jedno poštovné jde poslat vícero známek.

hitmanova

dobry den, lze na známku vygravírovat jméno a telefonní číslo?děkuji

Gravoshop.cz

Dobrý den, ano, na známku lze vygravírovat jméno a telefonní číslo. Gravírování je již v ceně známky.

Mynaříková

Dobrý den. Na tu tlapku se nedá udělat jméno z přední strany? Do spodního polštářku packy? Díky za info. R

Gravoshop.cz

Dobrý den, Bohužel nedá.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru