Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3–7 dnů odpočinku s polopenzí v krásném prostředí Orlických hor

3,6 / 5 Hotel Eduard Orlické hory (mapa) 29 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
lišák

omlouvám se, ale zarazil mne obrázek Častolovického zámku s titulkem Doudleby nad Orlicí ! opravte si , je to ostuda

Jarmila Hybšová

Dobrý den, prosím o informaci, zda by bylo volné celé poschodí se společným soc. zařízením v termínu 22.10., nebo 29.10. na dvě noci pro 17–20 osob. Jsme jedna rodina z celá republiky a takto se scházíme. jednalo by see o 5–6× 2.dospělí a 7– 8 dětí ve věku 5–13 let. Našla jsem si Vaši nabídku na slevomatu, a ptám se, zda je možné se domluvit přímo s Váma a provést platbu u Vás.
Děkuji za odpověď a nabídku ceny /chtěli bychom polopenzy a možná nějakou klubovnu s malým pohoštěním na sobotu večer. Platba by byla jednotná – Já!!
s pozdravem Jarmila Hybšová

Hotel Eduard

Dobrý den, bohužel v tomto termínu máme obsazeno.

S pozdravem Pešková

Folkmanová Kateřina

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je možné ještě zarezervovat 2 lůžkový pokoj s vanou na některý z následujících termínů:

25 – 29.9.; 26 – 30.9.; 27 – 1.10.; 28.9. – 2.10.

Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Katka

Hotel Eduard

Dobrý den, v těchto termínech je již hotel plně obsazen.

S pozdravem Pešková

Katerina

Dobry den,mam voucher platny do konce zari,je mozny termin 16.9 az 18.9.2016?..psala jsem mail,odpoved dosud zadna,telefoni cislo jedno nedostupne,druhe mi bylo vytipavano…

Hotel Eduard

Dobrý večer, omlouvám se ale byli jsme na dovolené, mobil se mi rozbil a manžel telefon nebral jelikož jsme byli zahraničí. Bohužel tento termín je již obsazen.

Pešková

Michaela

Dobrý den, je volný pobyt od 13.09.2016 na 3 dny? Děkuji

Hotel Eduard

Dobrý den, v tomto termínu jsou volné už jen pokoje se společným soc.zařízením.

S pozdravem Pešková

Standa Dolanský

Mužů doporučit, byli jsme na 6 noci .Milá obsluha přemýšlíme ze pojedeme zase .Kousek od hotelu minigolf zdarma , skvěle jídlo.

Slevomat.cz

Dobrý den, Stando,

děkujeme vám za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že se vám líbilo a užil jste si pobyt a doufám, že jste si také odpočinul :-)

Mějte krásný den. Míša

Radek

Dobrý den, vztahuje se domácí mazliček i na leonbergera? Popřípadě kolik by pro něho stál pobyt.

Hotel Eduard

Dobrý den, pobyt pro toto velké plemeno :) 100,– Kč

S pozdravem Pešková

Martina

Dobrý den je ještě volný víkendový termín v září ?

Hotel Eduard

Dobrý den, o víkendu pouze pokoje se společným soc.zařízením.

S pozdravem Pešková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru