Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzim v krásných Mariánských Lázních – relax a romantika vč. polopenze

4,1 / 5 Hotel Kriváň**** Mariánské Lázně (mapa) 192 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Čásová Helena

Dobrý den mám zájem o pobyt ve Vašem hotelu v termínu od 26.10 do 29.10.2016(3×noc) jak zjistit jestli je volný termín děkuji @seznam.cz

Hotel Kriváň****

Dobrý den, dotazy ohledně dostupnosti prosím směřujte na info@hotelkrivan.cz. Děkujeme za pochopení!
Recepce

Kateřina

Dobrý den, našel by se ještě volný dvoulůžkový pokoj na 3 noci v termínu 19.-26.9.? Děkuji za odpověď. K.

Hotel Kriváň****

Dobrý den,
dotazy ohledně dostupnosti prosím směřujte na info@hotelkrivan.cz. Děkujeme za pochopení!
Recepce

Alena Volna

Dobry den,
mela bych zajem o zakoupeni pobytu, ale vsude je uvadeno jen pro 2 osoby. My jsme 3 dospeli lide, je to take mozne ? Dekuji za odpoved.

Hotel Kriváň****

Dobrý den,
dotazy ohledně pobytu směřujte prosím na e-mailovou adresu info@hotelkrivan.cz Pobyt pro 3 osoby je možný v apartmánu, který je za doplatek, který se hradí po příjezdu na místě. Děkujeme za Váš zájem! Hotel Kriváň

R.J.

Dobrý den,mám dotaz, jake nástupní dny jsou možné u pobytu na 5 nebo 7 noci?
A zda jsou volné temíny v září?
Děkuji za odpověď.

Hotel Kriváň****

Dobrý den,
záleží na obsazenosti hostelu. Není pevně stanoveno, že hosté musí nastupovat např. v pondělí.
Nabídnout můžeme druhou polovinu záři. Tzn. od 17.9.2016.
Hotel Kriváň

deny

je možnost vzít 16mesicni dítě s sebou?

Hotel Kriváň****

Dobrý den,
dítě do tří let je zdarma. Budete si přát rezervaci postýlky?
Hotel Kriváň

Gabriela

Dobrý den, měli bychom zájem o zakoupení pobytu na 5 dní, u kterého nabízíte láhev červeného vína. Bohužel přítel nepije alkohol vůbec a já jen víno bílé. Je možná výměna vína za bílé? Děkuji za odpověď

Hotel Kriváň****

Dobrý den,
bohužel záměna obsahu balíčku není možná.
S pozdravem Hotel Kriváň

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru