Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ve dvou se to lépe relaxuje: 60 nebo 90 minut thajské masáže a sauny

4,6 / 5 Golden Thai Massage Praha - Nusle  (mapa) 248 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tencerová

Dobry den.Koupila jsem ve Vasem salonu relaxacni olejovu masaz pro dva+60min.sau­ny.A rada by jsem se ujistila jestli termin plati. 21.9.(streda) v 18:00hod. Dekuji a hezky den

Golden Thai Paradis Massage

Dobrý den! Pokud máte zarezervovany telefonicky tak rozhodně na vás budeme těšit! Pokud jste k nám ještě nevolala tak termín 21.9 v 18h máme již zarezervovany! Jinak 22.9 můžete v 17h! Děkujeme za pochopení a budeme se na vaší návštěvu těšit! S pozdravem Golden Thai Paradis Massage!

Lubos

Dobrý den, je lepší mít saunu před nebo po masáži? Pokud si neobjednáme saunu soukromou tak tam budou i ostatní ?

Golden Thai Paradis Massage

Dobrý den! U nás se dá určitě objednat soukromou saunu a určitě nikdo tam nebude! Děkuji

Nikola Šumberová

Dobrý den,posílala jsem Vám email ale zatím nemám žádnou zpětnou vazbu :-/ ..Nikola

Golden Thai Paradis Massage

Dobrý den! Omlouváme se za zpoždění odpověď! Již jsme vám poslali email ohledně vaše rezervace! Děkujeme!

Nikola Šumberová

Dobrý den lze se objednat i přes email?Díky za informaci..Nikola

Golden Thai Paradis Massage

Dobrý den! Přes email taky se dá objednat! Díky!

EB

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, zda-li 1 voucher platí pro 2 osoby nebo jen pro 1 osobu, jelikož se mi tato nabídka v košíku automaticky překlikne na 2 vouchery. děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, EB,

tato akce je pro dvě osoby, protože ve dvou se to lépe táhne i při masáži :-) Stačí vám tedy jeden voucher.

Hezký den. Míša

Dana

Dobry den, masaz pro kazdeho je 30Min a 30min nebo 60a60? A byli bychom spolu nebo po jednom na masazi?

Golden Thai Paradis Massage

Dobrý den! Masáž je pro každého 60 min a můžete oba na jednou! My máme pokoj pro dva! Děkuji!

Petra Andrýsková

Dobrý den,

minulý týden jsem se telefonicky domluvila na masáž a soukromou saunu pro dvě osoby na dnes (tj. 23.8.) na 19:00. Vzhledem k jazykové bariéře si nejsem jistá, jestli vše platí… Děkuji za odpověď.

Golden Thai Paradis Massage

Dobrý den! To rozhodně platí dnes pro vás! Přijďte a budeme se na vás těšit! Děkuji

Poláčková

Dobrý den,
Psaly jsme si ohledně masáže a sauny na neděli 11.9.2016 psal jste mi, že je na nás jestli se rozhodneme přijít ve 12:00 nebo v 15:00 tak tedy potvrzuji, že přijdeme 11.9.2016 ve 12:00, přijdeme dvě osoby. Prosím ještě o potvrzení od Vás. Poslala jsem Vám i e-mail kde je číslo voucheru.

Prosím o potvrzení od Vás. Děkuji. Poláčková.

Golden Thai Paradis Massage

Potvrzeno! Dekuji!

Martina Königsmarková

Dobrý den, měli byste dneska tj. 18.8.2016 ve 20.00 hodin volno na saunu a relaxační olejovou hodinovou masáž pro dva podle varianty 2 z voucheru na slevomatu. Děkuji za případnou rezervaci a její potvrzení Martina

Golden Thai Paradis Massage

Dobrý den!potvrzuji Vaši rezervaci na 20h dnes! Děkuji a budeme se na vaší návštěvu těšit! S pozdravem Golden Thai Paradis Massage

Natálie

Dobrý večer..
Je možné, abych přišla sama? Byla by tedy sauna plus hodinová masáž se 2 masérkami případně maséry?
Děkuji..

Golden Thai Paradis Massage

Dobrý večer! Je možné abyste přišla sama a u nás samozřejmě my máme vip masáž a je to s dvěma masérka mi na jednou! To rozhodně za to stoji vyzkoušet! Doporučujeme! Děkujeme vám a příjemný večer! S pozdravem Golden Thai Paradis Massage

Poláčková

Dobrý večer po té co jsem odeslala dotaz jsem si psala s paní masérkou a ta mi potvrdila termín v 15:00 tak ted nevím zda máme přijít ve 12:00 jak píšete Vy nebo v 15:00 jak psala včera paní masérka. Prosím o upřesnění už jsem z toho zmatená. Děkuji Poláčková.

Golden Thai Paradis Massage

Dobrý večer! Můžete klidně ve 12h nebo ve 15h jak se vám hodí a potvrďte mi emailem nebo příspěvkem! Děkuji a příjemný večer!

Poláčková

Dobrý den zakoupila jsem tento voucher a již i zaplatila, předem jsem zavolala abych se ujistila zda máte 11.9.2016 volno pro Thajskou masáž a saunu pro mě a mého přítele. Paní mi pověděla, že ano ať přijdeme, i přesto se chci ujistit, že až 11.9. přijdeme bude pro nás místo. Přibližně kolem 12h dopoledne. Předem děkuji za odpověď. Ještě se chci zeptat zda je možné mi zaslat dárkový voucher? Poláčková Kateřina

Golden Thai Paradis Massage

Dobrý den! Děkuji vám za váš dotaz! 11.9 kolem 12h na vás budeme těšit a saunu máte již u nas na ten den zarezervovany! A dárkový voucher se dá rozhodně posílat poštou nebo u nas přímo na salonu nebo na slevomat kupovat! Záleží jak se vám hodí! Děkujeme vám a budeme se na vaší návštěvu těšit! S pozdravem Golden Thai Paradis Massage

Dominika

Dobrý den,

Než jsem koupila Vocher tak jsem zavolala jestli je možné tuto sobotu kolem 3h odpolední přijet na masáž s mým přítelem. Bohužel pan, který mi odpověděl tak skoro vůbec nerozuměl. Potřebovala bych se ujistit, ze tuhle sobotu bude volno na Thajskou masaz plus soukromou saunu. Děkuji Vam

Golden Thai Paradis Massage

Zdravím Vás! Saunu zarezervovanou máte! V sobotu 15h na jmeno Dominika! Případně máte dotaz můžete poslat na goldenthai@seznam.cz nebo tel. 607456735! Dekuji Vám!

Veronika

Dobry den,
sauna je sukromna?

Golden Thai Paradis Massage

Dobrý den! Sauna je pro 6 lidi! Případě máte zájem soukromí není vůbec problém! Rezervujte dopředu soukromí a sauna je jen pro vás! A to vše bez další poplatku! Děkuji a těšíme se na vaší návštěvu!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru