Nabídku Výběr lahodných rumů Hacienda Monterrey mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výběr lahodných rumů Hacienda Monterrey – Dominikánská republika

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dana Mičanová

Dobrý den, rum už jsem si vyzvedla, ale až doma jsem si všimla, že na něm nikde není napsáno, že je sedmiletý. Když koukám zpětně tady na fotografie, tak na patnactiletém to uvedeno je, na sedmiletém ne… Můžete mi to, prosím, jako laikovi vysvětlit ? Děkuji.

Dobrutka.EU s.r.o.

Dobrý den. Rumy, které jsou označeny anějo, jsou většinou ve stařené v dubových sudech 5 – 9 let. Rumy reserva 9let a více. Jsou míchány tak, že výrobce deklaruje nejstarší použitý rum. V případě hacienda Monterrey anějo je to rum stařený 7 let. Výrobce to však nemusí uvádět na etiketě. Hezký den. Dobrutka.EU

Roman

Dobrý den, mohly by příště být v akci jiné rumy? Tyto byly již o Vánocích, koupil jsem 7letý a mně ani nikomu kolem mě nechutnal, jak už chutí připomíná koňak a whiskey, stále ho mám. Nemohlo by být příště třeba Legendario, Milionario, Don Papa, Diplomatico, Zacapa apod.? Děkuji

Dobrutka.eu

Dobrý den,
run Hacienda Monterrey 7let je jemný suchý rum, který chutí bude spíše podobný rumu jako Diplomatico Anejo, Flor de Cana 7let, Centenario 7 let, Barbados Grande reserve. Nikoliv však koňakúm nebo whiskám. Pokud by se něco podobalo whisky, tak spíše Hacienda Monterrey 15let…ten je dřevitý, silnější a kouřový s whiskovým závěrem. Pokud máte zájem o jiné jemnější a sladší rumy jak uvádíte v dotazu, pak doporučuji naší další akci na Slevomatu Ron Esclavo 12, 15 a XO a XO cask, které budou chuťově podobné Vámi uváděnému Milionariu, Diplomaticu nebo Zacapě. Stačí sijen vybrat a ochutnat:-) Zejména ron Esclavo XO je neuvěřitelně jemný sladký rum s absolutně nejdelší dochutí co znám. Vaše Dobrutka.EU

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru