Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Busem do Drážďan: nákupy v Primarku nebo prohlídka města – září až listopad

4,7 / 5 CA Aliatour Drážďany - Německo 350 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Aneta Šváchová

Dobrý den, při objednávání voucherů jsem měla možnost vyplnit objednací údaje přímo v objednávce, s tím, že už nebude potřeba znovu dělat rezervaci, že údaje budou CK zaslány. Přesto po objednání a zaplacení voucherů, mě to odkazuje na rezervaci u CK. Je to tedy potřeba vyplnit znova?
Předem děkuji za odpověď

CA Benadus Travel

Dobry den, nikde neni uvedeno, ze nam udaje budou zaslany. Vzdy je potreba vouchery nam nahlasit i se jmeny cestujicich. Primo u akce je potom napsane, ze se po obdrzeni voucheru dela rezervace v cestovni agenture.
Dekujeme a tesime se na Vas!

Krasny den Lucka / Benadus travel

Adéla Teřlová

Dobrý den, mám dotaz jsou ještě volná 4 místa na termín 1.10.2016 ? A jedná se o nákupy v Primarku a nebo také i nejaké památky?
Děkuji Teřlová Adéla

CA Benadus Travel

Dobry den, dekujeme za dotaz. Ano mame posledni volna mista v tomto terminu jeste 10 mist. Doporucuji tedy zakoupit co nejdrive. Zajezd je koncipovan jako nakupni nicmene s Vami jede profesionalni pruvodce se kterym vystoupite v hlavnim historickem centru v Drazdanech a ten se s Vami projde historickym centrem (doporuci i pripadne obchody pro ty co jsou za nakupy a ti co za Primarkem tak dovede i k Primarku) navic mame pokyny k zajezdu pro kazdeho klienta s podrobnym tistenym cestovnim pruvodcen a 5 doporucenymi okruhy v Drazdanech. Tesime se na Vas! Hezky vikend Lucka / Benadus travel

Vivien Pekárková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli byla přijata moje rezervace, protože jsem nedostala žádný potvrzující email a žádné informace o odjezdu, ketry se koná 24.9.2019. Dekuji

CA Benadus Travel

Dobrý den, pod Vaším jménem nemáme v našem systému žádnou rezervaci a ani zakoupený voucher u naší cestovní agentury. Pokyny již všichni naši klienti obdrželi a objednávky potvrzujeme klientům do 2 hodin od okamžiku, kdy objednávku obdržíme. Je možné, že jste zájezd zakoupila u jiné agentury. V opačném případě nás prosím kontaktujte na info@benadus.cz nebo telefonu 216 216 806 během zítřka. Je i možné, že je objednávka na jiné jméno než jste tu uvedla. Ve vašem dotazu není moc informací abychom zjistili cestující. Děkuji David / Benadus travel

Lenka

Dobry den,mate jeste 5 volných míst pro termín 15.10.2016 ? Děkuji.

CA Benadus Travel

Dobry den, dekujeme za dotaz. Ano v tomto terminu mame jeste 5 volnych mist, pro velky zajem naplnujeme druhy autobus. Tesime se na Vas! Dekuji Lucka / Benadus travel

Veronika Hanáčková

Dobrý den,zakoupila jsem dva vouchery a při vyplňovaní dotazníku jsem zapoměla napsat kody voucheru. Psala jsem Vám už dvakrat a doplnila kody. Ale stale nemam zadnou odpoved zda je objednavka tedy v poradku?

CA Benadus Travel

Dobry den, dekujeme za Vas dotaz. Kolegove prave vsechny objednavky potvrzuji. Objednavku jsme v poradku prijali a i zaslali potvrzeni na email. Vouchery kolegove k objednavce priradi. Dekuji Lucka / Benadus travel

Souchová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou ještě na 1.10.16 volná 2 místa a jak je objednat. Děkuji

CA Benadus Travel

Dobry den, dekujeme za dotaz. Ano v tomto terminu mame jeste volna mista. Zakoupit muzete zde a pote na voucheru je navod jak u nas objednat a to vcetne mist zdarma. Dekujeme a tesime se na Vas Lucka / Benadus travel

Jiřina

Dobrý den, mohou s Vámi jet dvě patnáctiletá děvčata bez dospělého doprovodu?

CA Benadus Travel

Dobry den, ano v poradku bez problemu. Je potreba aby mela vlastni cestovni doklad a to bud OP nebo pas. Krasny den Martin / Benadus travel

Krapitek zdenek

Dobry den, chci se zeptat jestli mate nekam odjezd z olomouce. Dekuji

CA Benadus Travel

Dobry den, odjezd je pouze z Prahy, Usti nad Labem a Lovosic.

Dekuji David / Benadus travel

Lucka

Dobry den, budou za tuto cenu terminy i v listopadu? Dekuji!

CA Benadus Travel

Dobrý den, termín v listopadu je již v této nabídce. Další termíny budou již adventní zájezdy, kde máme také Drážďany a tato akce poběží na slevomatu koncem září. Zde budou již i ostatní listopadové termíny s možnou návštěvou adventních trhů. Děkuji Lucka / Benadus travel

Lucie

Dobrý den,

Můžu si vybrat mezi volným programem a procházkou s průvodcem nebo je povinnost být celou dobu s průvodcem?
 Děkuji

CA Benadus Travel

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Tento nákup je koncipován jako nákupní. S průvodcem se pouze projdete 10 minut od autobusu centrem aby Vám doporučil nejlepší nákupy a také památky. Nejedná se o poznávací zájezd s průvodcem. Takže celý den můžete mít v pořádku vlastní program. Těšíme se na Vás! Krásný den David / Benadus travel

Rudolf

dobry den chtěl bych se zeptat jestly je zítra otevřeny primark děkuji

CA Benadus Travel

Dobry den, mohu potvrdit, ze zitra je otevren jako kazdou sobotu. Hezky den! Lucka / Benadus travel

Nicolette Adamcová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli do dotazníku stačili zadat kódy voucherů. Rezervaci sedadel jsem tam nepsala, tak jestli to něčemu nevadí. Objednávám přes Vás poprvé, tak snad jsem vše udělala správně. Díky.

CA Benadus Travel

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Objednávku jsme v pořádku přijali a od kolegů ji máte již potvrzenou. Rezervace sedadel jsou pouze dobrovolná a pro klienty máme místenky zdarma. V případě, že byste chtěli nějaká místa, stačí napsat na info@benadus.cz – standardně ale vždy sedí klienti společně, pokud udělají jednu objednávku na všechny osoby. Těšíme se na Vás! Přeji krásný den Lucka / CA Benadus travel

Edita Pokorná

Dobrý den chci se zeptat zda je volný termín na10.9 pro 2 osoby a zda je možné 2 místa vedle sebe. Děkuji

CA Benadus Travel

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Volná místa ještě jsou. Můžete tedy zakoupit. Místenky děláme zdarma. Stačí požadavek uvést v objednávce. Děkuji a Těšíme se na Vás! Lucka / CA Benadus travel

Iveta Fialová

Dobrý den,
Berou v Primarku platební karty nebo musím mít eura.
 Děkuji

CA Benadus Travel

Dobry den, dekujeme za dotaz. Ve vetsine drazdanskych obchodu jiz prijimaji platebni karty a to vcetne obchodu Primark. Tesime se na Vas! Lucka / CA Benadus travel

Michaela

Dobrý den,
kde je nástupní místo v Praze? Díky.

CA Benadus Travel

Dobrý den, nástupní místo v Praze máme vždy z metra Strašnická. Ihned naproti metru, takže nemusíte autobus nikde hledat.
Těšíme se na Vás! Krásný den! Martin / CA Benadus travel

Petr Hanousek

V kolik hodin je odjezd z Prahy a příjezd do Prahy.

CA Benadus Travel

Dobrý den, odjezd z Prahy je v 8:00 hodin a příjezd je vždy cca. kolem 20:30 hodin
Těšíme se na Vás! Děkuji Martin / CA Benadus travel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru