Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výlet do zábavního parku u jezera Lago di Garda a vstup na atrakce

4,5 / 5 CK EuropaTour Alpy - Itálie (mapa) 41 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Denisa

Dobry den chtela by jsem se zeptat zda byva v tuto dobu jeste teplo v gardalandu ? Jenom prece je tam dost i vodnich atrakci. Dekuji

CK EuropaTour

Dobrý den Deniso,
ano pořád je to bez problémů, zda-li Vám bude zima na vodní atrakce samozřejmě nepůjdete :-)
Budeme se na Vás těšit!

Znovu Filda

Ještě bych měl obecný dotaz k úryvku ze zde uvedených informací :
Příplatky
V parku lze zakoupit přednostní vstupné na top atrakce. Jedná se o tzv. Gardaland Express Butler, kdy si vždy rezervujete čas příchodu na vámi zvolenou atrakci. Cena je 14 €/osoba a platí se na místě.

Po přezkoumání gardalandského webu jsem našel jejich express tickety s tím že jich mají 6 druhů a ceny ticketů jsou různé ale žádná se neshoduje s touto informací . Je tato informace platná ? Pokud ano na jaký druh express ticketu se vztahuje ? Dokonce je zde uvedeno že součástí je jednorázový vstup do Aquaria. Jelikož jsem zde nikdy nebyl zajímalo by mě zda jednodenní vstupenka do parku , je jednorázová nebo můžeme park opustit a znovu do něj vstoupit jelikož na mapě vypadá že tyto dvě atrakce jsou odděleny , v obrázcích z 3D prohlídky ulic vypadá že možná ne . Tak bych rád nějaké informace k této věci .

Pojištění – můj další dotaz -
Zajímá mě zda nabízíte přímo k zájezdu za doplatek nějaké úrazové pojištění nebo si je klienti musí zařídit samy a jinde , jelikož pokud by nám stal úraz nebo by se s námi vyboural autobus v horším případě by jsme byly za prvé v lepším případě otřeseni a za druhé ještě by jsme se nedoplatily za výlohy s tím spojené .

Zbytek věcí už si najdu ve smlouvách co mě zajímá :-) Děkuji .

A děkuji i za rychlou odpověď v předchozím příspěvku .

CK EuropaTour

Dobrý den Fildo,
děkuji velice za upozornění. Při tvoření došlo k chybě, samozřejmě Express butler je za podmínek: http://www.gardaland.it/park-en/prices-tickets/gardaland-express-2016/ (ihned to nechám předělat).
Co se týče Aquaria Sea Life, nalézá se mimo areál parku. Po dohodě s „crue“ v parku jej lze opustit (dostanete razítko na ruku) a následně se vrátit. Ale my doporučujeme aquarium navštívit před Gardalandem. Ale je to na každém ;)
Co se týče cestovního pojištění – samozřejmě se jedná o komplexní cestovní pojištění. V případě, že si tedy zvolíte variantu zakoupit cestovní pojištění u nás, nemusíte mít žádné obavy.
Budeme se na Vás těšit!

Filda

Dobrý den , kolik lidí se vejde do autobusu nebo jede autobusů více v případě velkého zájmu ?
 

  • Kolik máte volných míst , protože jsem vám napsal email na ten jsem nedostal odpověď a jelikož se mi kryje prac. doba s vaší tak na SMS mi přišla odpověď místečka ještě máme . Jenže co když nás chce jet celá parta ? Děkuji preferuji klidně odpověĎ na email s dostupností (počet volný míst v danou chvíli) . 
Vidím že zde odpovědi docela frčí škoda že mě to nenapadlo hned sem napsat :-)

Děkuji moc .
CK EuropaTour

Dobrý den Fildo, místa prozatím nejsou nijak limitována.
Takže s místem není problém, může s námi vyrazit klidně parta 20ti lidí :-)
Co se týče autobusů – jakmile budete na jedné cestovní smlouvě = stejný autobus a místa u sebe.
Budeme se na Vás těšit!

Michaela

Dobry den,chtela bych se zeptat jakymi autobusy se pojede.Dekuji

CK EuropaTour

Dobrý den Michaelo,
máme k dispozici mnoho autobusů, je mi líto konkrétně Vám neodpovím.
Ale bude se jednat o zájezdové s WC, klimatizací, příjemným personálem a průvodcem :-)
Budeme se na Vás těšit!

Marta

Dobrý den, může se mnou do autobusu čivava? Vím, že do parku můžou, ale vezmete mě s ním i do autobusu?

CK EuropaTour

Dobrý den,
jestliže je pejsek neškodný a nebude po cestě dělat potíže není žádný problém.
Budeme se na Vás těšit!

Michaela

Dobrý den, s kamarády jsme koupili vouchery a já provedla společnou rezervaci přes online formulář. Co mě zmátlo bylo datum na obrázku Gardaland 22–24.7… A kdy mi od vás přijde jakékoliv potvrzení že naší rezervaci jste přijali. Děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Michaelo,
cestovní smlouva Vám dorazí začátkem příštího týdne.
Budeme se na Vás těšit!

Andrea Chaloupková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je možno jet i když mi je jen 17 a nebo musím mít nějaké potvrzení od rodičů? Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý Andreo,
mějte prosím u sebe jen potvrzení rodičů – souhlas s vycestováním do zahraničí.
Budeme se na Vás těšit!

Ilona

Dobry den, byl by možný nástup v Rakousku v Linzi?

CK EuropaTour

Dobrý den Ilono, pojedeme na Plzeň, takže je mi líto, možné to není.

Marie Veitova

Dobry den, byl by mozny nastup i v Brne?
Dekuji

CK EuropaTour

Dobrý den Marie,
je mi líto, ale Brno nemáme v nástupních místech.
Budeme se na Vás těšit!

Michal Ryšavý

Dobrý den,
prosím o upřesnění časového harmonogramu.
Cesta tam trvá 11 hodin a cesta zpět pouze 6??? Nebo se spíš přijede k parku brzy ráno a pak se čeká několik hodin na otevření parku?
 Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Michale, jste pozorný :-)
Každopádně čas příjezdu není pevně dán, jelikož záleží na otevírací době parku.
Ale záleží na otevírací době, budeme vždy do zavíračky :-)
V jeden termín – 8mý měsíc je otevřeno do 23:00 a v 9tém měsíci do 22:00 potom bude příjezd okolo 09:00.
Budeme se na Vás těšit!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru