Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

450 g čerstvě mleté zelené kávy na podporu hubnutí a zdraví

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka

Dobrý den,muzu kombinovat zelenou kávu a Goji?

Zelená Káva

Dobrý den, zelená káva obsahuje kofein. Pokud obsahuje Goji nějakou podobnou látku, pak to pro lidi citlivější na tyto látky může působit diskomfortně. Nikde jsem se nedočetl, že by Goji takové látky obsahovala. Já osobně v tom problém nevidím.
 P.J.

Hana Gintherová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli když mám zájem o více balení, jestli musím zakoupit více voucherů, popřípadě jak potom celý nákup probíhá. Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani,

stačí si v tomto případě vložit požadované množství do košíku a objednávku dokončit a je to :-)

Hezký den. Míša

Tereza

Dobrý den, je to vhodné do kávovaru typu DéLonghi ECO 311 B? Mám ho chvíli a radši si nechám poradit, než abych to měla například nesprávně namleté atd. Děkuji

Zelená Káva

Dobrý den,
tento kávovar přípravu zelené kávy určitě zvládne. Káva je mletá tak, aby se sítko při přípravě neucpávalo. Nicméně je i varianta přípravy zalitím či krátkým povařením bez použití přístroje.
hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru