Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Poznávací exkurze do Osvětimi a Březinky včetně prohlídky

4,7 / 5 CK2 Osvětim - Polsko (mapa) 428 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kateřina

Dobrý den,
v nabídce máte nástupní místo v Jihlavě, ale na stránkách zájezdu tam Jihlava není u žádného termínu. Jela bych 15.10 nebo až 29.10. Je možné si tedy zamluvit 2 místa?

Slevomat.cz

Dobrý den, Káťo,

29. 10. naleznete v pořádku odjezdní místno z JIhlavy.

Užijte si výlet :-) Míša

Roman Fox

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda je pro nás z Plzně reálné stihnout odjezd z Prahy, když nám první ranní vlak do Prahy na Hlavní nádraží přijíždí v 05:41h? A v kolik jodin je předpokládaný návrat zpět do Prahy? Děkuji za odpověď.

CK2

Dobrý den, tento způsob dopravy Vám nedoporučujeme. Odjezd z Prahy je předběžně plánován na cca 5:50 a z důvodu návaznosti prohlídek není možné odjezd posunout. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Martina

Dobrý den, měla bych zájem o 2 vouchery na 15.10 ,ale na Vašich stránkách nejsou v nabídce. Jsou na toto datum ještě volné termíny? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

ano termín je ještě stále volný, můžete kouknout také zde: http://www.ck2.cz/pro-verejnost/poznavaci-zajezdy/polsko/osvetim-a-brezinka/934.php- Dole je pak možné se po zakoupení voucheru registrovat.

Mějte krásný den. Míša

Radka

Dobrý den, v kolik hodin se prosím odjíždí z Olomouce a kde se přesně nastupuje? V kolik hodin budeme zpět v Olomouci? Děkuji a přeji pěkný den, Radka

CK2

Dobrý den, odjezd z Olomouce je předběžně plánován na 10:00 s návratem okolo 20:00. Časy jsou orientační a budou upřesněny týden před konáním zájezdu.

Martina

Dobrý den, prosím v kolik hodin je odjezd z Prahy?

Děkuji,

Martina

CK2

Dobrý den, odjezdy z Prahy jsou obvykle v 5:45 hodin. Přesný čas odjezdu je vždy uveden v informačním emailu který odesíláme přihlášeným týden před odjezdem. S pozdravem za cestovní kancelář CK2, Martin Černý

Klára

Nechápu,jak někdo dobrovolně může takové smutné místo navštívit a ještě to pojmout jako výlet,případně to darovat jako dárek…

CK2

Dobrý den, chápeme, že zájezd není určen pro každého, ale i takováto místa je nutné navštěvovat, a to proto, aby se část lidské historie, kterou vypráví toto místo už nikdy opakovala. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Lucie Šustková

Dobrý den, je možný nástup za příplatek i v Hranicích na Moravě? Děkuji za odpověď Lucie Šustková

CK2

Dobrý den, nástup mimo předem určená nástupní místa z organizačních důvodů bohužel možný není. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Hana Vorálková

Dobrý den,
je tedy nástupní místo možné v Jihlavě – kde a v kolik hodin?
Pokud ano, zakoupily bychom si 3–4 místa :)

Děkuji za odpověď.
Hana Vorálková

CK2

Dobrý den,
v nabídce máme nástupní místo Vystrkov u Humpolce a to u termínů 15.10., 29. 10., 12. 11. 2016 s odjezdem předběžně plánovaným na 7:30. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

aneta

dobrý den, je v ceně zahrnuta i cesta zpět? Děkuji za odpověd

CK2

Dobrý den,
ano v ceně zájezdu je doprava autobusem do Osvětimi a Březinky a zpět. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Denisa

Dobrý den, může se tam fotit? Děkuji

CK2

Dobrý den,
fotografovat je možné bez použití blesku. Fotografování není možné na několika pietních místech, na která vždy předem upozorní průvodce. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

tera

Dobrý den,
tento zájezd chci dát jako dárek pro rodiče. Mám u rezervace na vašich stránkách napsat jméno účastníků sebe nebo rodiče? Děkuji

CK2

Dobrý den,
na našich stránkách ck2.cz vyplňte formuláře osobními údaji účastníků, kteří se skutečně zájezdu zúčastní, ale email a telefon zadejte svůj, aby nic nebylo prozrazeno. Veškerá komunikace tak bude probíhat s Vámi. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Drahoslava Křenková

Dobrý den, dnes jsem zaplatila 2 vouchery, ale žádné mi neprisly. Kdy mohu očekávat, ze mi je zašlete na email?

Dekuji.

CK2

Dobrý den,
bohužel na tento dotaz nemůžeme odpovědět. protože nemáme přístup k objednávkám na slevovém portálu. Kontaktujte tedy přímo slevový portál Slevomat.cz. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Slevomat.cz

Dobrý den, Drahoslave,

vidím, že vouchery jsme v pořádku zaslali. Nyní jsem vám je tedy zaslala ještě jednou. Pro jistotu koukněte i do spamu či do složky promo akce.

Pokud by byl ještě problém, neváhejte se na mě obrátit.

Hezký den. Míša

Hana Pírková

V případě zakoupení voucheru na daný termín mám jistotu, že tento termín je v CK pro mne již rezervovaný?? Děkuji.

CK2

Dobrý den,
místa je nutné si rezervovat přes naše internetové stránky www.ck2.cz, kde je umístěn formulář pro registraci. Až po vyplnění a odeslání formuláře jsou místa rezervována. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Radek

Dobrý den,chci zájezd objednat pro dvě osoby.Tak asi musím zakoupit dva vouchery.Jde mi o to aby jsem nezaplatil jeden a při koupi druhého už nebylo plno na ten samý termín.
 Děkuji

CK2

Dobrý den,
slevový voucher platí pouze pro jednu osobu. Pro dva účastníky je tedy třeba zakoupit dva vouchery. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Verča Buchtová

Dobrý den, vím, že v nabídce je psáno, že zájezd je komplet s průvodcem i českým výkladem, nicméně po rozkliknutí odkazu na stránky Vaší cestovní kanceláře je v informacích psáno, že cena nezahrnuje poplatek za prohlídku v doprovodu s výkladem (a cena je 35,– PLN). Platí opravdu tedy, že po zakoupení voucheru je v ceně výklad a vstupné?! Není již tedy třeba nic dokupovat? Děkuji :)

CK2

Dobrý den,
v ceně voucheru zakoupeném na portálu Slevomat.cz je vše zahrnuto v ceně a není nutné nic doplácet. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Manolis Chrisidis

Dobrý den zajímalo by mě cena kompletní za zájezd a kdy by se jelo zpět děkuji

CK2

Dobrý den,
cena zájezdu do Osvětimi zahrnuje dopravu autobusem, průvodce po celou dobu zájezdu, poplatek za prohlídku Osvětimi a Březinky v doprovodu a výkladem od profesionálního průvodce (v ČJ či SJ) a konečná cena je 999,– Dále Vám nabízíme možnost sjednání cestovního pojištění za 30Kč nebo 50Kč, které není povinné. Návrat do Prahy je okolo půlnoci a cesta trvá 6–7 hodin. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Kožiaková

Dobry den,kolik je nutne mit sebou penez na vstupne a jine vydaje,nutne mit v polske mene?

CK2

Dobrý den,
poplatek za průvodce je již zahrnut v ceně voucheru a jiné výdaje jsou na uvážení každého z účastníků. Platba je možná převážně pouze v polské měně a ceny jsou podobné jako v ČR. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Kamil Zsiray

Dobrý den, kolik hodin trvá cesta? Dekuji

CK2

Dobrý den,
cesta z Prahy trvá přibližně 8 hodin. Za cestovní kancelář CK2 Marek Jurička

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru