Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Připravte si zdravou snídani nebo svačinu z mixu olejnatých semen a ovoce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana

Dobrý den! Když si budu dávat směs semínek do jogurtu nebo salátu, tak ji mám předem namočit? Ptám se hlavně kvůli směsi s chia semínky. Děkuji a přeji příjemný den! :-)

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, je lepší směs na několik hodin dopředu namočit, aby chia semínka nabobtnala.
Zdravé recepty a informace již brzy naleznete na FB stránkách Velkoobchod Pohoda nebo na instagramu pohodausti.
Na Vaše dotazy Vám ráda odpovím i na emailové adrese radmila.stara@seznam.cz.
Hezký den Radka

Martina

Dobrý den,
mohli byste mi prosím sdělit nutriční údaje jednotlivých směsí? Předem moc děkuji! :)

Romča P.

Dobrý den…můžu se zeptat, jaká olejnatá semena jsou v základním (prvním) balení a v jakém poměru? Děkuji za odpověď

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, složení máte u každé směsi uvedeno.
Složení: slunečnice loupaná (125 g), lněné semínko hnědé (125 g), lněné semínko zlaté (125 g), sezam loupaný (125 g)

Soňa

Dobrý den, byla jsem spokojená se Zásilkovnou v Pardubicích na 17 listopadu, ale nyní již v nabídce není – důvod ? děkuji Soňa

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, bohužel zásilkovny velice často mění svá místa. Zavírají a otevírají nové pobočky. Buďto se tato pobočka zavírá nebo mají dovolenou. Toto nemůžeme ovlivnit. Krásný den.

Romana Dvořáčková

Dobrý den, ananas a brusinky jsou proslazené nebo přírodní.
Děkuji.
 Romana

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, ano jsou proslazované.

Alena

Dobrý den, je sušené ovoce použité ve směsích konzervováno oxidem siřičitým nebo jinými konzervanty (případně jakými)? Děkuji.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, sířidla obsahují rozinky zlaté, rozinky zlaté jumbo, meruňky, jablka, kiwi, mango,zázvor, ananas, papaya. Krásný den.

Irena

Dobrý den, můžu k jednomu poštovnému objednat i produkty mimo nabídku slevomat,třeba semínka chia?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, napište nám email a určitě se nějak domluvíme. Krásný den :)

Jana

Dobrý den, jsem alergická na ořechy, nehrozí, že by se ve směsi objevily?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, nehrozí že by se ve směsi objevily ořechy.

kamila

dobry den, prosim jde vice produktu na jedno postovne

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamčo,

určitě bez problému :-) Stačí si vložit požadované množství do košíku a objednávku dokončit :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru