Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Za sportem i relaxací: 5 vstupů do bazénu vč. sauny a vířivky

4,5 / 5 SK Motorlet Praha Praha - Radlice  (mapa) 465 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Marina

Dobrý večer, mně do emailu nic nepřišlo já bych rada zaplatila ale nevim jak :-(
Děkuji Marina.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marino,

zaslala jsem vám platební údaje ještě jednou. Prosím raději si zkontrolujte i složku spam či hromadné. Proto vám již nyní nejde zakoupit, objednávky již máte vytvořené :-)

Hezký den. Míša

Marina

Dobrý večer, proč nemužu jsi objednat voucher když nábidka je aktualni . Diki Marina.

Slevomat.cz

Dobrý den, Mari,
vidím, že již máte dva vouchery zakoupené. Doufám tedy, že je vše v pořádku :)
Hezký den, Danika

Martina

Dobrý den, prosím jaká je cca otevírací doba bazénu? Píšete „nepravidelná – dle domluvy“, ale předpokládám, že alespoň nějakou orientační máte :) mockrát děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marti,

Zde zasílám odkaz, kde naleznete více informací http://www.sk-motorlet.cz/bazen_provozni-doba.

Mějte krásný slunečný den. Míša

dali

Dobry den, mel bych prosbu. Koupil jsme si 2 vouchery pred letem (s platnosti do 30.9.), bohuzel jsme pres leto nebyl moc v praze a ted jsem na sluzebni ceste s navratem az koncem zari – takze vycerpavam jen 1 voucher, 2. nestiham. Nebylo by mozne zamenit 1 voucher za tento voucher (jedna se o totoznou nabidku, jen platnost misto do 30.9. je do 18.12.) -tedy vlastne jen zmenit dobu platnosti toho puvodniho? Do Radlic jsem chodil rad a rad bych chodil znovu, jen nestiham dochodit ten stavajici voucher do konce zari. Dekuji mnohokrat.

SK Motorlet Praha

Nezlobte se, ale i když jde o podobné akce, každá je organizačně a účetně samostatnou složkou, které nelze spojovat. Každý voucher je elektronicky ověřován a zanesen do systému konkrétní akce, která má svoji platnost a následné zúčtování . Pokud si koupíte předplatné například do divadla, které má své finanční výhody a z nějakých důvodů ho neuplatníte v daném období, tak Vám také nebudou schopni Vašemu požadavku vyjít vstříc.
Děkujeme za pochopení.

Krivaková Zuzka

Dobrý den,
musím mít vytlačený voucher, nebo si hi stačí vyfotit?
Děkuji za odpověď
 Zuzka

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko,

šetříme životní prostředí, určitě tedy stačí ukázat pouze v SMS či v naší mobilní aplikaci :-)

Hezký den. Míša

Dana

Dobrý den, chci se zeptat na průměrnou teplotu vody a vzduchu v zimních měsících. Protože teď, v létě, pokud venkovní teplota klesne na 20°C a méně, je v bazénu zima a dlouho se v něm vydržet nedá. Děkuji Dana

SK Motorlet Praha

Teplota vody je 28 stupňů, teplota vzduchu je vždy o 1–2 stupně vyšší.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru