Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Praktické kosmetické tašky na cesty

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Beáta Vujčíková

Bohužel jsem se nedoklikala k tomu, abych mohla napsat pod inzerát hodnocení, tak to napíšu zde. :D Kosmetická taška je bezva, jsem spokojená hlavně s velikostí. :) Ale ti co zboží balí by si měli dávat pozor, ve své tašce jsem našla dlouhý černý vlas… Je to jen vlas, já vím, ale zrovna tohle mi opravdu vadí…

Módní šperky

Dobrý den, bohužel nevíme, jak se vlas do balíčku dostal, protože co se týče balení, ve firmě nikdo není černovlasý, pouze „blondáci“, přesto děkujeme za hodnocení

Skorkovská Drahuše

Maryška – nákup kosmetické tašky a vrácení nekvalitního výrobku mě stál peníze navíc , stačí mi jedna zkušenost

Módní šperky

Dobrý den, je mi líto, že jste nebyla s taškou spokojená

Lidia

Dobrý den. Mohla bych si na jedné poštovné objednat zboží a i z jiné nabídky (termotaška)? Předem děkuji.

Módní šperky

Dobrý den, ano je to možné, jenom je to potřeba udělat přes jednu objednávku, tedy neukončit finálně objednávku s jedním produktem, ale dát do košíku oba produkty a následně ukončit nákup

Pavlína Militká

Dobrý den,
z jakého materiálu jsou tašky vyrobeny?
Děkuji za info, Pavlína

Módní šperky

Dobrý den, jedná se o polyester

Andrea

Jaké jsou prosím rozměry kosmetické tašky?Děkuji Andrea

Módní šperky

Dobrý den, u každé tašky v akci jsem se snažili vypsat míry, zkuste se podívat do textu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru