Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3denní pobyt v rodinném penzionu na Bludovečku vč. chutné polopenze

4,9 / 5 Restaurace a penzion Bludoveček Severní Morava (mapa) 27 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Aneta

Dobrý den,chtěla bych koupit rodičům pobyt u vás, jako vánoční dárek. Bohužel je, ale platnost voucheru omezena (do 17.12.). Jen mě zajímá,jestli má cenu čekat na nějaké, které budou platit aspoň do 30.4. 2018 nebo hledat jinde. Díky moc. :)

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den,
pokud potřebujete voucher na vánoční dárek, napište mi na e-mail: restaurace@nuget.cz a zde domluvíme podrobnosti. Pěkný den Maturová

Terezie Čertková

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, zda je voucher platný i v roce 2018? Rádi bychom vyjeli na prodloužený víkend či dny v týdnu s dětmi v době 1. jarních prázdnin od 5.2. 2018 či víkend před (2.2. – např.6.2.) . A také prosím o radu, zda bychom potřebovali 2 vouchery – 2 dospělí a dvě děti (7,10 let). Děkuji moc.

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den,platnost voucheru je do 17.12.2017. Určitě po novém roce vymyslíme nějakou akci, aby se vešel do vašeho termínu. Dle požadavků byste potřebovali 2 vouchery. Pěkný den

Julie Michalicová

Dobrý den.
Je možné si pobyt prodloužit a když ano, za jakých podmínek?
Děkuji
Michalicová

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, ano, pobyt je možné si prodloužit. Můžete si zakoupit další voucher a spojit si je, pokud by to bylo o jednu noc, cena za pokoj se snídaní pro 2 osoby je 990 Kč. Maturová

Dáša Rezacova

Dobrý den, máte prosím volný termín 17. – 19. 11. 2017 pro 2 osoby? Dekuji za odpověď. D. Rezacova

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den,
bohužel v tomto termínu máme penzion plně obsazen. Zkuste jiný termín

Alžběta Macíčková

Dobrý den,
Máte v termínu 26.-28.10. volné pokoje pro 7 osob (2 dospělí, 3 děti do 15 let, 2 děti 15–18)? Jaká by byla cena s polopenzí?
Děkuji.

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den,
zatím máme k dispozici 3× 2lůžkové pokoje, potřebovali byste ještě jednu přistýlku. Cena jako na slevomatu ( cena víkendová – 3* 2490. Přistýlku bych vám nepočítala, ale dopočítala jen polopenzi pro osobu spící na přistýlce – celkem za pobyt 600 Kč. Pokud budete chtít provést rezervaci, napište mi na e-mail restaurace@nuget.cz a zašlete mi čísla voucherů. Děkuji Maturová

Jana Zezulová

Máte volný termín pro dva dospělé od 24.11 – 26.11. děkuji

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, ano, v tomto termínu je volný pokoj pro vás

Mária Križan

chcela by som spojiť dva kupony na 6 dní a dá sa malý psík dakujem

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den,
kupony lze spojit, ubytování zvířat ale není možné. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru