Poznejte krásy Prahy: Vyhlídkové plavby po Vltavě s možností rautu a živé hudby

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty Vyhlídková plavba na 1 hodinu pro 1 osobu
3194 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Hodinová vyhlídková plavba pro 1 osobu

Termíny:

 • 11–12 h
 • 15–16 h
 • 16–17 h 

Platnost voucheru:

Od 27. 6. do 31. 10. 2016

Omezení:

Délka plavby je včetně nástupu a výstupu. Průjezd plavební komorou není garantován. Plavba nezahrnuje služby průvodce. Nápoje nejsou v ceně voucheru.

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: Termín plavby si rezervujte předem na info@rbprague.cz nebo na tel. 777 834 434 (ve všední dny 9–19 h, v sobotu a neděli 10–15 h). 
 • Nástupní místo: Dvořákovo nábřeží, přístaviště č. 16, Praha 1, lodě Maria a Czech Boat.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

River Trip

Dvořákovo nábřeží přístaviště č. 16, Praha

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Milý lodní deníčku, řeka dnes byla klidná, zato paluba ožila. Na břehu tančil Tančící dům, na lodi tančily zamilované páry, oči se kochaly Hradem na levoboku i rautem na pravoboku. Mužů přes palubu: nula.

Popište i vy stránky svého lodního deníku a vyjeďte si po Vltavě na lodi River boats Prague. Po celou dobu se budete kochat slavnými památkami z nové perspektivy a užijete si i spoustu zábavy na palubě. Vyplouvá se z přístaviště 16 na Dvořákově nábřeží.

Který program si vyberete?

 • Hodinová plavba je ideální volbou pro zpestření dne. Proplujete pod Karlovým mostem, za kterým se vám otevře scenérie Pražského hradu. Pluje se každý den v časech 11–12 h, 15–16 h a 16–17 h.
 • Polední dvouhodinová plavba zahrnuje také bohatý studený a teplý raut a nápoj na uvítanou. Během plavby uvidíte Karlův most a Pražský hrad, ale také Rudolfinum a Národní divadlo, Tančící dům a Vyšehrad. Pluje se denně ve 12–14 h.
 • Večerní tříhodinová plavba zahrnuje vedle bohatého rautu také živou hudbu. Na palubě vás přivítají welcome drinkem a pak už si užijete romantiku se vším všudy. Prahu proplujete celou až k Barrandovskému mostu. Pluje se denně v 19–22 h.
Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: Termín plavby si rezervujte předem na info@rbprague.cz nebo na tel. 777 834 434 (ve všední dny 9–19 h, v sobotu a neděli 10–15 h). 
 • Nástupní místo: Dvořákovo nábřeží, přístaviště č. 16, Praha 1, lodě Maria a Czech Boat.
Děti
 • Děti ve věku 05,99 let mají plavbu zdarma.
 • Děti od 6 do 14,99 platí poloviční cenu, a to při nástupu.
 • Děti je třeba nahlásit předem při rezervaci plavby.
Storno podmínky

Majitel si vyhrazuje právo na zrušení plavby z důvodu vyšší moci, tj. klimatické podmínky, provozní podmínky, technické podmínky. Voucher se v případě zrušení prodlouží nebo přerezervuje na jiný termín.

Hodnocení podniku

Antonin

Krasny zazitek pro synka.. Prijemna obsluha

Mohlo by byt lepsi pocasi, ale to nikdo neovlivni :-)

9. 3. 2016
Laura

Byly jsme spokojeni.hlavně děti vše jím moc chutnalo.

8. 5. 2016
Mielcova

Dobrý den,
akce se zdařila, počasí vyšlo, personál profesionální,prostředí čisté, jídlo si vybral každý- Budeme opakovat Výhodou pro nás bylo, že loď nebyla úplně plná.S rezervací šlo všechno hladce, informace nadstandartní. Doporučuji..Karla

6. 5. 2016

Všechna hodnocení