Pilotem na zkoušku – odlety z 9 letišť po ČR

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
20 minut letu
Ukončeno
1 600 Kč
176 zákazníků

V ceně varianty:

 • 20 minut letu s pilotáží novým sportovním letadlem vybaveným nejmodernější avionikou
 • Seznámení s leteckým prostředím a samotným letadlem vč. vysvětlení základních pojmů a avioniky v letadle
 • Zajímavé informace o letecké komunikaci a provozu na letišti
 • Po ukončení letu poletový rozbor a diskuse
 • Možnost fotografovaní po příletu v letadle i pro váš doprovod 

Platí do:

8. 1. 2017

Omezení:

Voucher je nutné vyměnit v době jeho platnosti e-mailem za originální poukaz s platností do 30. 5. 2017. Vhodné pro všechny věkové kategorie 10+, horní věková hranice není omezená. Požadavky na váhové zatížení pasažéra: max. 100 kg. Průběh letu se může lišit dle aktuálních a nepředvídatelných povětrnostních podmínek. V případě zhoršení letových podmínek může být let v zájmu zachování bezpečnosti předčasně ukončen.

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: Voucher je nutné vyměnit v době jeho platnosti na e-mailu martin@pilotak.cz za originální poukaz s platností do 30. 5. 2017. Při výměně uvádějte: kód voucheru, místo odletu a jméno, které chcete uvést na novém poukazu s prodlouženou platností. Poukaz s prodlouženou platností vám následně bude zaslán na e-mail. Nevyměněné vouchery automaticky propadají bez náhrady.
  Rezervace letu je nutná min. 14 dní předem (pouze v pracovní době Po–Pá 9–17 h, So–Ne 9–12 h) na tel. 608 774 908 (lze i SMS zprávy) nebo na e-mailu martin@pilotak.cz.
 • Ostatní: Voucher platí pro 1 osobu. Z důvodu provozu na letištích se doba vašeho letu může výrazně prodloužit (vy ale nic nepřiplácíte). Vouchery lze sčítat. Nevyměněné vouchery se stávají neplatnými. Z technických důvodů vám může být nabídnut i jiný typ letadla, případně místo odletu, tak aby byla zachována kvalita služeb a váš zážitek byl perfektní.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Staňte se i vy opravdovým pilotem nebo věnujte zážitek v kokpitu nového sportovního letadla. Pecka i jako dárek s platností po výměně až do 30. 5. 2017.

Vzneste se do vzduchu po boku zkušeného instruktora certifikované letecké školy Pilotak.cz. Nejde o žádný vyhlídkový let, řídit letadlo budete vy.

Odlety z letišť: 

 • Kroměříž
 • Ostrava
 • Jihlava
 • Plzeň
 • Příbram
 • České Budějovice
 • Klatovy
 • Rokycany
 • Staňkov-Domažlice

Z důvodu provozu na letištích se doba vašeho letu může výrazně prodloužit (vy navíc nic neplatíte).  

Vyzkoušíte si vše, co vás na moderním sportovním letadle zajímá – zvládnete klesání, stoupání, zatáčení. Před letem uděláte s instruktorem kompletní předletovou kontrolu zvenčí. 

Letadla jsou vyhřívaná, vybavená nejmodernější avionikou.

Čím budete létat? 

Nová moderní sportovní letadla jsou pro vás připravena na celou sezónu:  

Na seznamovací let si sebou do letadla určitě vezměte fotoaparát nebo videokameru. Trasa seznamovacího letu se domlouvá předem a je jen na vás, kudy poletíte. Během své pilotáže tak budete moci obdivovat dominanty hradů či zámků a další krásy Čech, Moravy i Slezska. 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: Voucher je nutné vyměnit v době jeho platnosti na e-mailu martin@pilotak.cz za originální poukaz s platností do 30. 5. 2017. Při výměně uvádějte: kód voucheru, místo odletu a jméno, které chcete uvést na novém poukazu s prodlouženou platností. Poukaz s prodlouženou platností vám následně bude zaslán na e-mail. Nevyměněné vouchery automaticky propadají bez náhrady.
  Rezervace letu je nutná min. 14 dní předem (pouze v pracovní době Po–Pá 9–17 h, So–Ne 9–12 h) na tel. 608 774 908 (lze i SMS zprávy) nebo na e-mailu martin@pilotak.cz.
 • Ostatní: Voucher platí pro 1 osobu. Z důvodu provozu na letištích se doba vašeho letu může výrazně prodloužit (vy ale nic nepřiplácíte). Vouchery lze sčítat. Nevyměněné vouchery se stávají neplatnými. Z technických důvodů vám může být nabídnut i jiný typ letadla, případně místo odletu, tak aby byla zachována kvalita služeb a váš zážitek byl perfektní. 
Storno podmínky

Rezervace je závazná, pokud se neomluvíte předem nebo se nedostavíte, voucher propadá. Vše se řídí dle obchodních podmínek Pilotak.cz.

Hodnocení podniku

Petra

Skvělá domluva a přístup pilota na letišti v Kroměříži. Celkově super zážitek!!

6. 10. 2015
Zuzana

skvělý zážitek, příjemné prostředí, lidé ochotní a vstícní

21. 9. 2015
Vladimíra Beranová

Příjemný pilot, zevrubná ukázka, samotný let…

ne, počasí vyšlo, to je asi největší riziko

6. 10. 2015

Všechna hodnocení