Česká síťovka ve vánočním balení se jmenovkou

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Svatá trojčlenka 3v1 – tmavě zelená, vínová, černá
Ukončeno
189 Kč
94 zákazníků

V ceně varianty:

Doručení:

Česká pošta
65 Kč (7 prac. dní)

Osobní odběr Zásilkovna (1509 poboček)
35 Kč (7 prac. dní)

Doručuje obchod:

Karolína Pechová
ceskasitovka.cz
karolina@ceskasitovka.cz
+420 731 503 203

Deset z deseti vánočních kaprů doporučuje Českou síťovku. Kapři totiž vědí, jak se nosit.

Ulovte si dáreček, který už nemusíte pod stromeček balit. Česká síťovka se na Vánoce oblékla do svátečního kabátku, tedy vlastně svetru. Vyplňte přiloženou jmenovku a dárek je na světě.  

Česká síťovka je držitelem certifikátu Český výrobek a při výrobě tašek spolupracuje s chráněnými dílnami a nově i vězeňskými dílnami. 

Svatá trojčlenka 3v1 – sada 3 síťovek

Milovníci trojčat, sýru v trojobalu a milostných trojúhelníků, raději si držte své 3D brýle, protože z téhle trojky budete pravděpodobně trojčit. Každé balení vždy obsahuje 1 pevnou, 1 pružnou a  1 super pružnou síťovku.

Čtyři v tom 3+1 – sada 4 síťovek

Beatles, Rolling Stones, Queen, Wanastowky i Lunetic. Je nad bicí jasnější, že když chce síťovka prorazit, potřebuje přesně tři další kumpány. S tímhle kvartetem rozhodně najdete společnou notu. Každé balení vždy obsahuje 1 pevnou, 1 pružnou a 1 super pružnou síťovku a sestavu uzavírá 1 bavlněná síťovka. 

Královna koloběžka 

Může to být pěkné kombo, když se kombinují materiály. Ale v případě téhle tašky to vyšlo. Jako Královna koloběžka je oblečená i neoblečená a síťovková i nesíťovková. Zkrátka ideální kříženec pro všechny, kdo nechtějí, aby do jejich tašky bylo vidět.        

Podržuzel

Osvojte si tenhle vymakaný věšák a bude vám navždy zavázaný. Doslova. Podržuzel funguje i s jinými taškami a věcmi,  poradí si s kabelkou, aktovkou, batohem i bundou. 

Námodřník a Dobrodrůžová na dětské výpravy 

Jako každý dobrý a spolehlivý přítel i tahle síťovka přitahuje dobrou společnost. Domů vám proto přijde s originálními ručně vyráběnými doplňky od české značky Tery’s Design.

Adresa pro případné vrácení zboží:

POAK CZ, s. r. o., Palackého 15, 110 02 Praha 1.

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

Helena

Široká síť výdejních míst

Katka

Všechno :-) síťovky jsou super, udělaly radost pod stromečkem, je to milé retro. Také vtipné pojmenování a příběh ke každé jednotlivé barvičce je vtipné a milé.

-

Renáta

Výborná věc. Vlastním jednu síťovku po mamince a nikdy jsem na ni nedala dopustit. Takže to byla srdcová záležitost si objednat další tři. Hned po rozbalení jsem dvě nové síťovky využila při nákupu. Opravdu je v ruce cítit různá pružnost materiálu. Jsem maximálně spokojená. Doufám, že výdrž budou mít taky tak dlouhou (tj. aspoň čtyřicet let). ;)