Unikátní tandemový skok z výšky 6000 metrů!

3 zákazníci

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

Můžete využít do 31. 8. 2013

  • Rezervace nejpozději do 31. 7. 2013 na tel. 602 347 500, 602 551 166 nebo v online rezervačním systému.
  • Na místo si přineste vytištěný voucheru.
  • Při nepříznivém počasí budete v den seskoku informování a termín se přeloží na následující víkend. Při náhlé změně počasí může být seskok zrušen i po příjezdu na letiště.
  • Seskok můžete stornovat minimálně 48 hod. předem, jinak voucher propadá.
7 800 Kč 5 500 Kč
7 800 Kč 5 500 Kč
Ukončeno

Jak se cítí ptáci, když plují nekonečným prostorem a nic je netíží? Svobodně, nespoutaně, krásně. Zažijte tyto pocity na vlastní kůži!

Překonejte sami sebe nebo tandemový seskok z výšky 6000 metrů darujte někomu blízkému. Unikátní zážitek vám jako jediná společnost v ČR nabízí Volnypad.cz.

Zkušený tandem pilot s vámi vyskočí z ohromující výšky 6000 metrů. Jde o seskok s kyslíkovým přístrojem na palubě letadla a dlouhatánským volným pádem, po kterém se otevře padák a bezpečně vás dopraví zpět na zem.

V ceně je také pořízení a upravení videozáznamu celého vašeho tandemového seskoku a jeho umístění na DVD. Obdržíte rovněž certifikát o absolvování skoku.

Jak to probíhá

Skáče se jediný víkend v roce a to 10. a 11. 8. 2013 na letišti Klatovy. V případě nepříznivého počasí se termín posouvá na další víkend 17. a 18. srpna.

Příprava k seskoku zabere asi hodinku. Během této doby dostanete podrobnou instruktáž, procvičíte si polohy, které budete potřebovat (při volném pádu, při skoku z letadla a při přistání). Pak už se jen převléknete a jde se na to.

S sebou budete potřebovat jen sportovní obuv. Na seskok dostanete speciální kombinézu, ochranné brýle, které se dají nasadit i přes dioptrické brýle či kontaktní čočky.

Speciální požadavky

Tandemový seskok může absolvovat kdokoli, kdo netrpí epilepsií nebo závažnou srdeční nemocí a to ve věku od 18 do 100 let s maximální váhou 130 kg (výjimky po konzultaci možné).

Diváci mohou vše sledovat z vymezeného prostoru přímo u doskokové plochy.

Volný pád
Břeclavská 961/6, Plzeň, 32300

www.volnypad.cz

Břeclavská 961/6, Plzeň

Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Jak uplatnit

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny