Tower Bridge

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
120 × 37 cm
Ukončeno
499 Kč
2 zákazníci
už jen 38 ks

V ceně varianty:

Můžete využít do:

16. 4. 2014

Velké fotografie jsou tištěny špičkovou technologií na kvalitní plátno. Barvy jsou jasné, detaily perfektně ostré a celá grafika má matné provedení. Borový rám, na němž je plátno natažené, má šířku 2 cm. Každý motiv je dostupný v rozměrech „menší“ 120×37 cm a „větší“ 160×50 cm. Pamatujte si – reprezentace barvy se mohou lišit od vámi při pohledu na obrázek displeji. To je vzhledem k odlišným nastavením monitoru a kvalitu reprodukce barev. Panoramatické obrazy dlouhé 120 nebo 160 cm Umělecká fotografie na kvalitním plátně Výběr z desítky motivů Slavné metropole, přírodní krásy i zajímavé kompozice Ideální dekorace vzdušných interiérů či dlouhých chodeb
  • Složení: Kvalitní plátno a borový rám
Kalkulace ceny

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz