Termokryolipolýza v délce 45 minut

5 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

Můžete využít do 17. 1. 2013

Nutné objednání předem na tel. 724 253 493.

Možnost zrušení max. 24 hodin před ošetřením, jinak voucher propadá.

5 850 Kč 649 Kč
5 850 Kč 649 Kč
Ukončeno

Thermokryolipolýza či Kryolipolýza –  nová a dosud nejúčinnější moderní metoda liposukce zmražením tukových  buněk!  Párové partie jsou na rozdíl od jiných přístroji ošetřovány na jednou – ušetříte tím čas, ale i peníze. 

Během jedné aplikace se odbourá minimálně 25 % tuku a navíc oproti ostatním způsobům bezbolestné liposukce je tento stav TRVALÝ, postačuje 1 – 2 ošetření.

Špičkový přístroj COOLipo Twin cíleně odstraní zá­soby tuku v konkrétní oblasti, a to aniž by poškodil okolní tkáň. Výsledkem je TRVALÉ odstranění tukových buněk!

Další velkou výhodou je nulová doba rekonvalescence

Tato metoda odstraňování tuků se stala hitem nejen v USA.

Námi používaný stroj na kryolipolýzu či thermokryolipolýzu CooLipo Twin je díky spojení kryo-elektroforézy a kryo-lipolýzy nejefektivnější a nejšetrnější technologie v redukci podkožního tuku. Díky hloubkovému působení a cílenému ošetření dosahuje lepších výsledků než jiné, dosud užívané technologie. Jedná se o metodu neinvazivní liposukce zmražením tukových buněk. Je to doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce, podložena klinickými studiemi. Tento stroj má nejen veškeré atesty i pro medicínské účely, ale byl též poměrně dlouhou dobu testován Nemocnicí u sv. Anny.

Metoda kryolipolýzy, hojně využívaná dermatology při léčbě nežádoucích útvarů v lidském těle, je nyní s velkým úspěchem přijímána také vedoucími klinikami estetické medicíny na celém světě. Stává se též velmi oblíbená mezi pacienty, kteří chtějí tvarovat svoji postavu a zbavovat se nežádoucího tuku. 

Metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk, vedoucí ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření (Apoptózu). Po smrti apoptotických buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. V průběhu doby, přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu.

Tuková buňka je citlivější na změny teplot než jiné tkáně v lidském těle. Z tohoto důvodu je teplota 0 – 4°C během kryolipolýzy zcela dostačující. Při použití těchto teplot je zároveň zajištěno, že ostatní tkáně, obklopující tukové buňky jsou před procesem ochlazení chráněny, takže nedochází k jejich poškození. Ano, někteří výrobci strojů uvádí, že jejich stroj pracuje při kryolipolýze s teplotami až –15 st. Ovšem pokud se u nich necháte ošetřit, tak také nastavují teplotu na +4 st. Celsia. A není se co divit, zkuste si představit, jak by ošetřované místo vypadalo po 60 minut působení teploty –15 st.

Thermokryolipolýza – vše probíhá stejně jako u kryolipolýzi jen nastavení  stroje je na střídání teplot které jdou až na teplotu 39,9 st. Celsia. Tímto způsobem se na buňku po celou dobu aplikace působí střídavě a tak buňka celou dobu pracuje. Tato metoda je doporučována hlavně u osob se spomaleným metabolismem.

Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buněk při kryolipolýze je postupný a bezpečný. Nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů. Při jediné aplikaci dochází k úbytku kolem 25% tukových buněk a to u každého jedince, přičemž výsledek je jednoznačně a prokazatelně viditelný již po jednom až dvou měsících a hlavně je trvalý.

Přístroj CooLipo Twin se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích a je výraznou a účinnou alternativou k chirurgickému zákroku. K postupnému úbytku tukových buněk může docházet až 6 měsíců. Celé ošetření trvá 60 minut a můžete si vybrat z následujících partií těla - bříško, zadeček, vnitřní stehna, vnější stehna, lýtka, boky, horní část paží.

Jak kryo-lipolýza či thermokryolipolýza s Coolipo Twin probíhá:

 • Na ošetřovanou oblast těla se nejdříve v tenké vrstvě aplikuje Cryo*E Action gel
 • Následně se gel zafixuje Cryo*E Action Concentrate. 
 • Necháme 30 vteřin působit, dojde k vytvoření masky.
 • Přiloží se elektrodové destičky s navlhčenými poduškami

 

V několika prvních minutách má klient pocit intenzivního chladu, který ale rychle vymizí. Vzhledem k neinvazivní povaze zákroku, neexistují po samotném ošetření žádná omezení. Pacient se tedy může ihned věnovat běžným denním aktivitám.

Nastavení elektrofézy je individuální u klienta podle citlivosti, je velkou výhodou na prokrvení kůže, aby nezůstala vytažená a odbourala se celulitida a dále že pracuje se svalem a posiluje jeho část.

Kontraindikace:

 • těhotenství a kojení
 • epilepsie
 • nádorová onemocnění
 • srdeční a ledvinové choroby
 • diabetes
 • infekční onemocnění
 • pacienti s kardiostimulátorem
 • atopický ekzém
 • problémy s tělesnou termoregulací
Perfect Beauty Salon
Studenstká 5,, Praha, 16000

Perfect Beauty Salon

Studenstká 5,, Praha

Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Jak uplatnit

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny