1190 Kč za účinné trojfázové zeštíhlení vybrané partie těla. Ultrazvuk, radiofrekvence a přístrojová lymfodrenáž se zábalem se slevou 72 %.

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

Můžete využít do 1. 9. 2011

  • Rezervace na tel: 603 281 368; 777 177 374,  733 739 443
  • Maximální počet voucherů na osobu: 5
  • Celkový počet voucherů: 1000
4 300 Kč 1 190 Kč
4 300 Kč 1 190 Kč
Ukončeno

Doby, kdy si ženy kvůli svůdným křivkám stahovaly tělo korzety tak moc, až si zdeformovaly hrudník a plíce a nemohly skoro dýchat, jsou už naštěstí dávno pryč. Boom nebezpečných plastických operací také pozvolna ustupuje. Hrozivý skalpel vystřídala příjemná masáž, která nebolí ani nenarušuje pokožku. Ženy už pro krásu nemusí trpět.

Svěřte své tělo do rukou šikovných terapeutek ze studia Lada. S voucherem za 1190 Kč vám provedou bezbolestnou liposukci na vybrané partii těla a následnou lymfodrenáž s gelovým zábalem, která urychlí liposukční účinek. Na závěr budete osvěženi lymfatickým čajem. Celá procedura nepotrvá déle než 100 minut. Během této doby si pohodlně poležíte na lůžku a budete příjemně relaxovat jako při běžné masáži.

V ceně voucheru je zahrnuta 1000Kč sleva, kterou můžete využít na další služby – na permanentku na Rolletic 400´a vyšší či další kavitační ošetření nebo balíček, případně na vstupní poplatek do programu proteinových diet.

Studio Lada používá k odbourávání tukové tkáně nejmodernější metodu neinvazivní liposukce pomocí přístroje Omnika. Tato technologie pracuje na rozdíl od tradičních metod dvoufázově a do tukové tkáně vysílá jak ultrazvuk, tak radiofrekvenci. Díky dvojímu účinku se dostává hluboko do tkáně a tukové buňky ničí daleko efektivněji. Kavitační ultrazvukový efekt redukuje tukovou tkáň. Vysokofrekvenční energie stimuluje tvorbu kolagenu v pokožce, a tak zlepšuje její elasticitu a zvyšuje její pevnost.

Po 40minutové liposukci budete ošetřeni dvojí přístrojovou lymfodrenáží pomocí Rolleticu a technologie Dermo V4 (30 min), která znásobí účinek liposukce a urychlí vyplavení rozbitých tukových buněk z těla ven. Pokožce se navrátí ztracená pružnost a dojde ke zpevnění ochablého podkožního vaziva a vyhlazení nepěkných dolíčků. Lymfodrenáž organismus celkově detoxikuje a zregeneruje. Celou terapii ukončí 30minutový zábal lymfatickým gelem a konzumace speciálního čaje. 

Výsledky terapie jsou u většiny klientů viditelné a pocitově znatelné již po prvním ošetření. S dalšími ošetřeními se zeštíhlovací efekt zvýrazňuje. Pro optimální zeštíhlení (4 – 15 cm) se doporučuje absolvovat 5 –10 terapií v odstupu 7 – 14 dní mezi každou z nich. Metoda je vhodná pro muže i ženy, neměli by ji však podstupovat těhotné ženy, lidé s kardiostimulátorem a kovovými implantáty v těle nebo např. lidé s onkologickými onemocněními, nemocemi jater a ledvin. Na případné kontraindikace bude klient upozorněn ještě před vlastním ošetřením. 

Studio pro ženy Lada
Výškovická 122, Ostrava - Jih, 70030

Studio pro ženy Lada (nova smlouva)

Výškovická 122, Ostrava - Jih

Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Jak uplatnit

Chybí vám nějaké další informace?

22 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny