Účinné bělení zubů bez peroxidu pomocí LED lampy a patentovaného gelu. Zářivější úsměv a zuby bělejší o 3 až 8 odstínů během 30minutového sezení.

165 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Studio Marion
Belgická 115/40, Praha - Vinohrady
Více o podniku
Varianty (1)

Můžete využít do 4. 11. 2012

  • Rezervace předem na tel. 720 332 624.
  • Termín je závazný, lze jej zrušit nejpozději 24 hod předem, jinak voucher propadá.
4 800 Kč 799 Kč
4 800 Kč 799 Kč
Ukončeno

Není to tak dávno, co si zámožní jedinci nechávali vkládat zlato do dásní. Později platili lidé zlatem za to, aby měli krásně bílé a přirozené zuby. Dnes si může zářivý úsměv konečně dovolit každý.

Využijte nabídku Studia Marion na Vinohradech a získejte hezké zuby díky neperoxidovému bělení!

Bělení probíhá pod lékařským dozorem za použití inovativní, bezpečné, k zubům velmi šetrné a bezbolestné metodě bělení zubů přístrojem Smile Brilliant.

Zabarvení skloviny je snižováno pomocí elektroluminiscenční LED lampy přístroje, které vyzařuje studené modré laserové světlo o vlnové délce 490 – 530 nanometrů. Záření není škodlivé, protože se do těla nedostávají infračervené ani ultrafialové paprsky. Při proceduře je zrak chráněn speciálními brýlemi.

Do přístroje se aplikuje patentovaný gel bez obsahu agresivního peroxidu, díky němuž jsou zuby běleny rychle a zároveň velmi šetrně. Při proceduře nejsou poškozovány dásně, sklovina, můstek ani korunky. Po aplikaci gelu není téměř vůbec zvýšena citlivost zubů.

K vybělení zubů o 3 až 8 odstínů stačí jedna 30minutová návštěva salonu. Bělení se skládá ze dvou 15minutových procedur a výsledek je patrný okamžitě. Váš úsměv bude reprezentativní a zdravý.

Pokud chcete docílit dokonalého bělícího účinku, absolvujte v průběhu půl roku před samotnou procedurou dentální hygienu u svého zubního lékaře.

Bělení není vhodné pro těhotné, trpíte onemocněním dásní, paradentózou, máte kazy, citlivé zubní krčky, prasklou sklovinu nebo jiné zubní či ústní defekty. Bělení nemá vliv na barvu korunek a můstků, ale jen na zubní sklovinu

Studio Marion
Belgická 115/40, Praha - Vinohrady

Studio Marion

Belgická 115/40, Praha - Vinohrady

Dnes zavřeno
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Daniela

Kazdy rok ve stejnou dobu navstevuji tento salon. Skvele, ze nyni nabizeji v akci i 3 navstevy, dalsi mnozstevni sleva.

Lenka

Paní kosmetička je moc příjemná, po kyslíkové terapii pokožka vypadá vypnutě a odpočinutě

Vagenm

Úžasně milý personál. Efektivnost ještě nemůžu hodnotit, zatím se jen těším na příští návštěvu.

Jak uplatnit
  • Rezervace předem na tel. 720 332 624.
  • Termín je závazný, lze jej zrušit nejpozději 24 hod předem, jinak voucher propadá.

Můžete využít do 4. 11. 2012

Chybí vám nějaké další informace?

20 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Studio Marion
Belgická 115/40, Praha - Vinohrady
Více o podniku

Hodnocení podniku Studio Marion

Hodnocení podniku Studio Marion

4,3/5 (1 063 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jarmila

příjemné prostředí

odstranění chloupků vydrželo cca 1 měsíc

13. 4. 2018
Michaela

neucinne

4. 2. 2018
Liza

1–2 navšětva: kosmetička byla skvěla, ale když jsem do salónu dorazila po 3 na sjednaný termín, kosmetička tam nebyla. Vic krát jsem tam už nešla

22. 11. 2016
Daniela

Kazdy rok ve stejnou dobu navstevuji tento salon. Skvele, ze nyni nabizeji v akci i 3 navstevy, dalsi mnozstevni sleva.

6. 8. 2016
Zdeňka

Také jsem měla negativní zkušenost…pracovnice se střídaly, některé milé, některé vyloženě nepříjemné…Korunovala to zřejmě paní majitelka, která neodpověděla ani na pozdrav, působila arogantně, drze. Dokonce se opakovaně pokusila pernamentku vyhodit, samozřejmě omylem. Bohužel pokus se opakoval i další návštěvu. Za mne nedoporučuji!

18. 2. 2016
Marie

Příjemné prostředí

Odstranění chloupků je naprosto neúčinné i po 5 návštěvách rostou vesele dál. Vyhozené peníze.

8. 12. 2015
Milena

Bohožel je moje zkušenost negativní: 1. Na první objednaný termín mne vůbec nechtěli vzít (zmatek v objednávkách) a na druhý termín jsem čekala 1/2 hodiny 2. Po druhé návštěvě se počet chloupků znatelně nezměnil.

3. 12. 2015
Tamara
4. 11. 2015
Linda

Dve hvezdicky davam kosmeticce, ktera se moc snazila, ale evidentne nebyla vubec zaucena jak provadet kyslikovou terapii.

Podnik zmenil majitelku. Misto kyslikove terapie jsem dostala podrumernou kosmetiku s lehkym zavanem kysliku na 10 minut. Z luxusniho salonu udelala nova majitelka salon, kde si odtrpite klasickou kosmetiku a zabijete tim 90 minut. To je zodpovednost majitelky, ktera se nobtezovala poskytnout standard na ktery jsou stale zakaznice zvykle.

31. 10. 2015
Alena

Velice vstřícný pristup

5. 10. 2015
Alena

Vstřícnost s znalost problematiky lymfatickych masáží

14. 9. 2015
Dita

Procedúra provedena dle objednávky..

Hodinu před objednaným časem – volali že objednali někoho jiného, mám přijít o 30 min později nebo si mám prý vybrat jiný termín. Vybrala jsem si první variantu a stejně jsem čekala dalších 30 minut. Nikdo mě neupozornil předem, že si mám přinést náhradní legíny bez kterých není možné, za místnosti ve které jsem byla měli sklad a person. kuchyňku, stěhovali lahve s vodou, neustále tam někdo chodil. Cítila jsem rozdíl mezi jejich klienty a zákazníky SLEVOMATU. NEDOPORUČUJI !!!

2. 9. 2015
Olga

paní kosmetička byla velice příjemná a šikovná, takovou masáž jsem nezažila dlouho, nesnažila se za každou cenu navázat komunikaci a nechala v klidu si procedury vychutnat. Výsledek byl znát, jsem objednaná znovu. Prostředí a personál rovněž bez připomínek.

31. 8. 2015
Jaroslava

Velice milá a šikovná paní kosmetička, příjemné prostředí.

30. 8. 2015
Renáta

Peclive a prijemne osetreni pleti.

28. 8. 2015
Kateřina

Bohužel přístup tohoto salonu z hlediska objednání a využití voucheru, za který jsem řádně zaplatila, je naprosto šokující. Vzhledem ke skutečnosti, že vouchery se zde prodávají neustále, max. s několikaměsíční prodlevou, je termínů pro objednání naprosté minimum, pouze dopolední termíny, což jsem jako většina pracujících nemohla využít. Z důvodu objednacích lhůt v řádech měsíců, kdy do toho ještě nastalo léto a IPL přes léto nemá cenu, resp. nemohla bych se poté opalovat, nastala taková situace, že jsem mohla využít pouze 1 návštěvu. Zbylé 4 jsem měla v plánu využít nyní na podzim, kdy už poučena jsem objednávala termín na září již v na konci května. V červenci jsem zjistila, že jsem otěhotněla. Z tohot důvodu jsem poprosila o prodloužení termínu platnosti voucheru nejen po dobu těhotenství, ale i po dobu kojení (bylo mi řečeno, že by mohlo po IPL dojít k zastavení kojení) Více jak týden mi bylo slibováno paní majitelkou, že věc prověří a dá mi vědět, po týdnu bez informace jsem tam volala a bylo mi řečeno, že mi to bude prodlouženo max. na 6 měsíců, jinak to propadne. Důvod pro který jsem chtěla prodloužit voucher není vymyšlený.

Bohužel 4 návštěvy (1 cca za 300,– Kč) mi propadnou.

NEDOPORUČUJI TENTO PODNIK, KOMUNIKACE PŘÍŠERNÁ A SNAHA O DOHODU NA BODĚ NULA. Nová paní majitelka chce evidentně jen zisky a o klientky jí vůbec nejde!!!!

25. 8. 2015
Lenka

Paní kosmetička je moc příjemná, po kyslíkové terapii pokožka vypadá vypnutě a odpočinutě

24. 8. 2015
Antonín

Přístup personálu

Epilace není bezbolestná, bolí a hodně.
Epilace není trvalá – po 5 návštěvách chloupky pouze zestvětlily ale jinak naprosto neúčiné

13. 8. 2015
Zuzana

Naprosto otřesné, z důvodu neodbornosti personálu jsem ze salonu odešla s popálenou nohou, kterou mi daná „odbornice“ v místě tetování osvítila laserem, ačkoliv na stránce nabídky salon uvádí, že tetování je místní kontraindikací. Nabídka je klamavá, vyškolený zdravotnický personál tam skutečně nemají.

12. 8. 2015
Radka

Hezké, čisté prostředí, milý personál. Epilace samotná – 5 návštěv rozhodně nestačí, optimální je tak 10. Po 5 návštěvách rostou chloupky pomaleji, místy vypadávají, nicméně stále rostou.

Z 5 návštěv byl 3× problém. Jednou jsem dorazila a přístroj nefungoval vůbec, musela jsem se přeobjednat. Podruhé mi volali hodinu před termínem objednání že mám přijít až o hodinu později, což jsem nemohla (důvodem bylo, že den předtím nešel proud a všechny objednané klientky z toho dne přeobjednali na den následující). Potřetí mi zrušili termín hodinu a půl předtím než jsem byla objednaná, což už mě opravdu rozčílilo (kvůli čištění přístroje, což se určitě nedozvěděli hodinu a půl předtím). Přijde mi nefér, že sami chtějí zrušení rezervace minimálně 24 hodin předem, jinak voucher propadá a potom když mají problém oni, tak klienta informují hodinu před smluvenou schůzkou.

12. 8. 2015