Dovolená na 2 kliknutí! Vyzkoušejte rezervace pobytů online a hrajte o 3× 5000 Kč. Více informací

Letní intenzivní kurz angličtiny: 24 nebo 36 lekcí s možností testů TOEIC

Můžete využít do 21. 8. 2017
0 zákazníků
už jen 20 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Bohemia Institut
Tuklatská 2105/3, Praha - Strašnice
 3,7/5 (115 hodnocení)
Více o podniku
Varianty (4)
  • Kurz AJ probíhající 2× týdně po 3 vyučovací hodiny
  • Veškeré studijní materiály a podklady (zdarma nebo proti vratné záloze)
  • 20% sleva na všechny vzdělávací programy Bohemia Institutu, které začínají od září (pomaturitní jazykové kurzy, veřejné semestrální a roční jazykové kurzy, rekvalifikace Management a Obsluha PC)

Termín:

  • Poslední měsíční cyklus 21. 8. – 15. 9. 2017 

Omezení

Nabídka platí pouze pro nové zákazníky, stávajícím klientům nabízí BOHEMIA INSTITUT systém věrnostních slev a zvýhodnění. Nabídka lze uhradit pouze platební kartou online.  

4 900 Kč 2 990 Kč
5 200 Kč 3 290 Kč
6 900 Kč 3 990 Kč
7 200 Kč 4 290 Kč

Vypadají vaše dovolené a služební cesty, jako by do světa vyrazilo ochotnické divadlo pantomimy?

A není už na čase začít skutečně mluvit cizím jazykem? Naučit se angličtinu je mnohem efektivnější a snazší, než si myslíte. Elegantně a hravě ji zvládnete díky kurzům v jazykové škole Bohemia Institut.

Jaký kurz a kdy?

Kurz trvá jeden měsíc,  míru intenzity si vyberte sami podle svých možností a schopností. V pří­padě zájmu o dvou- či tříměsíční kurz si můžete zakoupit dva nebo tři vouchery, a vytvořit tak celou sérii.

Termíny

Lektoři a jejich metody

Kurz je připraven tak, abyste si během léta osvěžili jazykové dovednosti,  ak­tivizovali schopnost komunikovat a doplnili si potřebné gra­matické znalosti a slovní zásobu. 

Věnovat se vám budou 2–3 zkušení a plně kvalifikovaní u­čitelé (čeští i zahraniční lektoři), kteří vám svým aktivním, energickým a přátelským přístupem pomohou překonat jazykovou bariéru.

Odneste si výsledek

Kurzy lze zakončit mezinárodními a celosvětově rozšířenými testy TOEIC či TOEIC Bridge. Po jejich složení získáte doklad o svém úspěchu, který zvedne prestiž vašeho životopisu.

Bohemia Institut
Tuklatská 2105/3, Praha - Strašnice

Bohemia Institut – Vaše škola pro život

Tuklatská 2105/3, Praha - Strašnice, 1.patro po venkovním schodišti

Dnes otevřeno 10:00–13:00 15:30–19:00
Vybavení a služby
Internet zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Hodnocení podniku
3,7/5 (115 hodnocení)
Mirka
Jak uplatnit
  • Rezervace: Zašlete jazykové škole e-mailem své jméno, termín kurzu a kód voucheru.
  • Uplatnění voucheru je podmíněno osobní rezervací do níže uvedeného limitního termínu (ve výjimečných případech lze dohodnout individuálně, volejte 602 299 847 nebo 606 292 233).
    • do 17. 8. v případě zájmu o tento poslední cyklus (začátek 21. 8. 2017)
  • Osobní registrace zahrnuje: vyplnění studijní přihlášky, vykonání písemného pokročilostního testu (kromě naprostých začátečníků), úhradu registračního poplatku 200 Kč v hotovosti, stanovení časových dispozic. 

Můžete využít do 21. 8. 2017

Děti

Kurzy jsou určené pro dospělé, minimální realizační věk je po dohodě s rodiči 14 let.

Příplatky

Registrační poplatek 200 Kč.

Storno podmínky

Po osobní registraci je změna termínu na určitý cyklus možná pouze na základě dohody s jazykovou školou, a to dle kapacitních možností těchto termínů. Na tuto změnu není nárok.

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Bohemia Institut
Tuklatská 2105/3, Praha - Strašnice
 3,7/5 (115 hodnocení)
Více o podniku

Hodnocení podniku Bohemia Institut

Hodnocení podniku Bohemia Institut

3,7/5 (115 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Iveta

Vyučující Věrka je velmi dobrá. Lekce vede profesionálně a zábavně.

Jazyková škola nedodržela slíbený počet hodin (3×3 hodiny týdně). V minulém týdnu proběhla výuka pouze dvakrát (úterý a čtvrtek).

Vyjádření partnera
Bohemia Institut Před 8 měsíci

Dobrý den, žádné hodiny nám neodpadají. Třetí den byl stanoven na základě malého počtu účastníků po vzájemné dohodě jako mikroskupina ve středu. O tom byli všichni informováni. Výuka probíhala opět s lektorkou Věrkou (stejně jako v úterý) a ve čtvrtek s rodilých lektorem Charlesem.
Prosím nepište do hodnocení nepravdy, těžko se takto deklarovaným prohlášením čelit a snižuje nám neoprávněně hodnocení. Děkujeme, Eva Mocová, BOHEMIA INSTITUT

30. 8. 2016
Michal

Jazykova skola sidlici ve starsi budove ve Strasnicich.

Prehnany luxus urcite necekejte…
Nejvetsi problem delaji pani sekretarky/reditelky. Pri zakoupeni voucheru a nasledne registraci v jazykove skole nam nebylo ani sluvkem naznaceno, ze bychom si meli kupovat ucebnici. Skola ucebnice koupila a nastal neustaly tlak na to, ze si ucebnici koupit musime!!! Skola odmita tisknout nebo kopirovat materialy z jinych zdroju, protoze je to moc drahe a kurz i tak je velmi levny a pry na hranici unosnosti.
Ucebnice stoji 450 Kc a v ramci jednoho kurzu se projit ani nestihne a na domaci studium je nevhodna (obsahuje spoustu cviceni na mluveni, diskuzi s partnerem apod.).
Musim jeste vytknout ucebnu, v ktere jako by se zastavil cas a problemem je zvukova rezonance v ucebne.
Ucitel prumerny. Tuto skolu rozhodne nedoporucuji a to i za cenu voucheru!

Vyjádření partnera
Bohemia Institut Před 2 roky

Dobrý den,
nejprve k Vaší zmínce materiálů. Ve slevové akci je uvedeno, cituji: Veškeré studijní materiály a podklady dostanete v kurzu zdarma, nebo proti vratné záloze. Učebnice lze také odkoupit za zvýhodněnou cenu.
Je logické, že ve vyvážených obecných kurzech je vhodné pracovat s určitou profesionální metodikou (na rozdíl od konverzačních kurzů - zde uvedeno, že veškeré podklady dáváme zdarma - možná jste přehlédl/a). Z reakce je naprosto jasné, o který kurz se jedná, i když jste se nepředstavil/a. V tomto případě se jedná o moderní velmi kvalitní učebnici English File 3rd Edition, kterou jsme pro kurz vybrali nejen z důvodu její kvality a univerzálnosti, ale i vhodné ceny. Cena 430 Kč je za multipack učebnice a cvičebnice a CD a ve většině našich kurzů tento jeden díl probereme za 1 semestr. Vaše skupina si bohužel od začátku odmítala učebnici opatřit a tím se tempo snížilo. Lektor může zajišťovat kopie doplňkových aktivit, nicméně na nich nemůže být postavena výuka celé lekce. Kopírovat profesionální materiály a učebnice je nezákonné a navíc i neetické a touto cestou my jako profesionální JŠ určitě nepůjdeme. Učebnice jsme Vám zakoupili na základě oznámení předem s tím, že kdo si učebnici opatří sám, oznámí nám a pro něj nebudeme zajišťovat, tedy nikoho jsme do koupě od nás "netlačili". Jasné bylo pouze stanovisko, že se bude s touto učebnicí pracovat. V každé učebně při menším počtu účastníků je větší zvuková rezonance, nicméně učebny sloužily dříve k výuce hudební školy a tedy jejich akustika je ve srovnání s obdobnými prostory nadstandardní. Zahraničního lektora Roberta si většina účastníků mnoha našich dalších kurzů chválí a v hodnotících dotaznících uvádí velmi dobré hodnocení. Ještě závěrečná poznámka - většina spokojených a věrných studentů našich kurzů nečeká luxus (za současných platebních představ účastníků jej ani nelze poskytovat) nicméně jim jde spíše o kvalitní budování svých jazykových dovedností, což se nám, troufám tvrdit na základě stovek vracejících se studentů, daří. BOHEMIA INSTITUT

8. 4. 2016
Hana

Profesionální vystupování Mr. Darkina:-))) Ne, kurz jako takový je podle mě fajn, mým cílem bylo mluvit a slyšet angličtinu po celou dobu výuky, což se mi s rodilým mluvčím splnilo.
*Podnik bych spíše doporučila, protože nejdůležitější v jazykové škole jsou bezesporu lektoři, kteří do jisté míry vykompenzují i nepříjemné chování některých zaměstnanců a ne zrovna příjemné zázemí (výukové prostory, sociální zařízení…)

Velmi neprofesionální se mi však jeví jednání administrativních pracovnic. Již při vstupním testu, který si nemyslím, že má valnou výpovědní hodnotu, ale budiž…, jsem se chtěla informovat na učebnice a bylo mi přislíbeno, že nejsou problémem a jazyková škola nám je půjčí za vratnou zálohu. Jak už tomu bývá, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. O to větší bylo moje překvapení, když ta samá dáma přišla přímo na hodinu a sdělila nám celkem nevybíravým způsobem, že si ji musíme koupit, že žádná služba, kterou ona nám nabídla není…Žádný velký proklientský servis…prosím nečekejte a hlídejte si, jak Vás rozřadí. Já měla štěstí a jsem spokojená. Jiní takové štěstí neměli:-/ V ceně slevomatového voucheru jsou tyto služby asi relativně adekvátní, ale v případě zaplacení kurzu „v plné palbě“ bych si to asi rozmyslela:-)

Vyjádření partnera
Bohemia Institut Před 2 roky

Obávám se, že Váš původní zájem byl o konverzační kurzy, kde inzerujeme a následně i poskytujeme veškeré materiály zdarma či na vratnou zálohu. V případě standardních gramaticky a konverzačně vyvážených kurzů není v nabídce uvedeno, že budou poskytnuty učebnice zdarma, ale že budou učebnice zajištěny školou a další (doplňkové) materiály (kopie doplňkových aktivit apod.) budou poskytnuty zdarma. Asi jste si v záplavě informací tohoto rozdílu nevšimla.
Rozdělení dle vstupního poměrně rozsáhlého (hodinového) testu se nám velmi osvědčuje, samozřejmě jsou rozdíly např. v aktivní schopnosti komunikovat, ale pro kvalitativní zhodnocení znalosti jazyka jsou tyto testy opravdu poměrně přesné (máme provedeno srovnání např. s mezinárodními zkouškami u stejných absolventů testů). Každopádně děkujeme za pozitivní hodnocení lektora, jednou z klíčových činností vedení školy je právě výběr a udržení kvalitních a profesionálních lektorů, což při stupňujícím se tlaku na snižování cen kurzů je čím dál tím obtížnější. Díky za Vaše reakce.BI

14. 11. 2015
Marta

kurz Nj – s lektory spokojen

Nebyly dodrženy podmínky v nabídce – studijní materiály nebyly poskytnuty zdarma, skupinka přes 10 lidí, český lektor a rodilý mluvčí – nestřídaly se z důvodu časové zaneprázdněnosti, hodina byla sice prodloužena, ale ne každý je schopen vnímat 3hodiny v kuse… nebyl jsem spokojen; na stížnost pouze sliby, ale realizace nula

Vyjádření partnera
Bohemia Institut Před 2 roky

V nabídce není uvedeno, že budou poskytnuty učebnice zdarma, ale že budou učebnice zajištěny školou a další (doplňkové) materiály (kopie doplňkových aktivit apod.) budou poskytnuty zdarma. Asi jste v záplavě informací přehlédl. Stejně tak další informace jsou Vámi tlumočeny jinak než jsou u akce uvedeny- lektoři se nestřídají v 1 skupině, ale je řečeno, že výuku mohou vést čeští či zahraniční lektoři (dle konkrétní skupiny). Prodloužení výuky o jednu vyučovací hodinu při zápisu více než 9 osob je také uvedeno v podmínkách slevové akce i na našich stránkách. Účastníci tuto možnost vnímají převážně pozitivně; tento systém "2=3" umožňuje, aby se skupiny plynule doplňovaly novými zájemci v dané pokročilosti a tím byla umožněna jejich i několikaletá kontinuita pro ty účastníky, kteří chtějí jazyk studovat systematicky a déle. Je nám líto Vašeho nepochopení, s pozdravem BI

3. 11. 2015
Pavla

Přístup školy fajn, ale nevyhovující lektor (rodilý mluvčí, který však příliš neuměl učit).

Vyjádření partnera
Bohemia Institut Před 2 roky

Děkujeme za hodnocení, letos máme v dotaznících spokojenosti na naše rodilé mluvčí (vybíráme třístupňově a snažíme se vybírat skutečné profesionály) vesměs pozitivní reakce. Samozřejmě ne vždy musí vyhovovat všem...Můžete nám sdělit jméno vyučujícího? S pozdravem, BI

19. 9. 2015
Tomáš

Perfektní

Vyjádření partnera
Bohemia Institut Před 2 roky

Děkujeme za hodnocení, těší nás ;)

25. 8. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.