Romantika v historické Kroměříži s degustací vín, večeří, saunou i muzeem

116 zákazníků
Online rezervace
Hotel v historické části města 500 metrů od zámku
Hotel v historické části města 500 metrů od zámku
Skvěle hodnocená kuchyně a regionální pivo
Skvěle hodnocená kuchyně a regionální pivo
Relaxace v sauně, degustace vín i vstup do muzea
Relaxace v sauně, degustace vín i vstup do muzea
Balíčky (1)
3 dny (2 noci), 2 osoby
Období do 29. 3. 2018
 • 2× ubytování pro 2 osoby
 • 2× bohatá snídaně formou bufetu pro 2 osoby
 • 1× servírovaná večeře pro 2 osoby (salátek s mozzarellou a bazalkovým pestem, vepřová panenka se šípkovou omáčkou, šťouchané brambory)
 • 1× sněhové bezé s ovocem + espresso pro 2 osoby
 • 1× chlazená láhev sektu na pokoji
 • 1× ochutnávka vína pro 2 osoby
 • 1× 60 minut sauny pro 2 osoby
 • 1× vstupenka do Muzea Kroměřížska pro 2 osoby
 • 20% sleva na masáže a termální sud
 • parkování a Wi-Fi zdarma 

Strava

Snídaně

Omezení

Voucher není možné využít v období 23. 12. 2017 – 1. 1. 2018.

Online rezervace
Více o balíčku 5 028 Kč 2 990 Kč

Existuje jen jeden typ lidí, kteří si nepotřebují vzít dovolenou – ti, kteří na ni právě odjeli.

Poznejte s partnerem kouzelnou Kroměříž, město s Arcibiskupským zámkem a Květnou a Podzámeckou zahradou, památkami zapsanými na seznamu UNESCO, ale i dalšími krásnými místy, která stojí za vidění. Zdejší nej budete mít přímo na dosah, zabydlíte se totiž v hotelu Excellent, odkud je to k zámku 10 minut.

Program, jak se patří: Relaxace, víno, poznání

K pohádkové dovolené patří také trocha relaxace a odreagování – obojího se vám v Excellentu dostane vrchovatě. Jednu hodinu vám bude patřit vyhřátá sauna a všechny smysly rozptýlíte ve vinném sklípku, kde se koštují především moravská vína.

Pokud zatoužíte po větší porci wellness, pak vám přijde vhod sleva na masáže a také na originální koupel v termálním sudu. A zapomenout nesmíte ani na košt regionálního piva Maxmilián, které točí v hotelové restauraci. 

V balíčku pak máte také vstupenky do Muzea Kroměřížska, kde právě teď probíhá mj. interaktivní výstava pro malé i velké s názvem V muzeu straší aneb nebojte se trochu bát – troufnete si? Za návštěvu stojí také nedávno otevřená Expozice Karla Kryla, blízký zámek Chropyně (9 km) spojený s králem Ječmínkem nebo hrad Helfštýn (39 km). 

Ubytování a kuchyně, kterou hosté velmi chválí

Na dvě noci se zabydlíte v pokoji se satelitní televizí, minibarem, wi-fi připojením, v koupelně budete mít připravený fén.

Denně máte zajištěnou snídani, která je i podle ohlasů návštěvníků skutečně bohatá, jeden večer si pak ve zdejší restauraci dáte večeři, na kterou hosté rovněž pějí samou chválu. A káva s dortem už bude „jen“ příjemnou třešinkou na dortu – tedy na vašem skvělém pobytu.

Tipy, co dělat

Zámek Kroměříž Zámek Kroměříž

Arcibiskupský zámek je dominantou města, spolu s nádhernými zahradami byl zapsán na seznam UNESCO. V minulosti zpřístupnil téměř všechny své prostory, prohlídkové okruhy zahrnují historické sály, zámeckou věž, proslulou galerii. 

Chropyně Chropyně

Malebný zámek je spojen s legendárním hanáckým králem Ječmínkem, který spí v Ječmínkově sále v noze stále prostřeného stolu. Připomínají tu také život a dílo chropyňského rodáka Emila Filly, prohlédnete si historické sály i zámeckou galerii.

Rozhledna Štátula - Vítčice Rozhledna Štátula - Vítčice

Dřevěná rozhledna dosahuje výšky 8 m a je z ní krásný výhled na oblast Drahanské vrchoviny, na Chřiby a Vyškovsko. Nedaleko rozhledny vede značená trasa lokální cyklostezky.

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Hotel Excellent
Riegrovo náměstí 163/7, Kroměříž, 76701

Hotel Excellent

Riegrovo náměstí 163/7, Kroměříž

Check in od 15:00 – Check out do 10:30
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Wellness
Vlastní restaurace
Půjčovna kol
Hodnocení podniku
4,6/5 (93 hodnocení)
Dajano

Hezké, příjemné ubytování. Personál hotelu ochotný, milý. Jen to počasí mohlo být lepší :)

Tomáš

Vynikající kuchyně

Veronika

+ velice milá obsluha
+ úžasné snídaně a velký výběr jídel
+ degustace vína i piva s povídáním
+ sauna pro 2 na oddělené terase
+ útulný pokoj, klidné prostředí, lokace hotelu v centru města

Jak uplatnit
 • Netermínová varianta: provádějte co nejdříve na e-mailu excellent@tunker.com nebo na telefonu +420 737 122 849 či +420 573 332 556. Při rezervaci uvádějte kód voucheru. Doporučujeme ověřit dostupnost vybraného termínu předem.
 • Termínová varianta: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e-mailem před zakoupením voucheru.
Děti
 • Přistýlka pro dítě je možná za 300 Kč/noc (bez služeb).
Příplatky
 • Pobyt s domácími mazlíčky není možný.
 • Za 90 Kč/den si můžete půjčit kola.
Storno podmínky
 • Netermínová varianta: Při zrušení rezervace nejpozději 3 dny před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.
 • Termínová varianta: Změna rezervace je možná nejpozději 3 dny předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

10 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku