Nabídku Hollywoodská jízda: Pronájem Porsche 911 Carrera mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Jízda jako z filmového plátna: Zapůjčení kabrioletu Porsche 911 Carrera

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Zapůjčení na 4 hodiny – od pondělí do pátku
Ukončeno
2 490 Kč
3 zákazníci
už jen 17 ks

V ceně varianty:

Zapůjčení auta na 4 hodiny – platí od pondělí do pátku

 • Vůz: Porsche 911 Carrera 4 Cabrio (996), 3.4i 221 kW, automat
 • Počet najetých kilometrů není limitován
 • Auto dostane s plnou nádrží a s plnou ho také vrátíte

Vyzvednutí vozu je možné po předchozí domluvě od 9:00 do 14.00 hodin.

Platí do:

29. 10. 2017

Omezení:

Před zapůjčením vozu složíte vratnou kauci ve výši 25 000 Kč. Spoluúčast je do výše kauce. Jízdu může absolvovat osoba starší 21 let s alespoň 3 roky platným řidičským průkazem skupiny B.

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: Nejpozději den předem do 17.00 na mailu pujcovna@flatsix.cz či tel. 603 470 848. Uvádějte kód voucheru, termín a telefon.
 • Při předání bude sepsána smlouva o nájmu a předávací protokol. 
 • Tohle by vám nemělo uniknout: Vozidlo je určeno pouze pro běžný provoz na silnicích a dálnicích v ČR. Je zakázáno vůz používat na uzavřených okruzích nebo se účastnit závodů. Je zakázáno vypínat bezpečnostní systémy ABS, ESP (PDK) či jakkoli zasahovat do továrního nastavení vozu.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

FlatSix

Zděbradská 56, Říčany, u budovy Buzola naproti HOPI

Dnes otevřeno 9:00–17:00
Předání / převzetí / půjčení o víkendu či o svátcích - příplatek 2500Kč. Předání / převzetí vozu mimo provozovnu příplatek 1000Kč (po Praze) nebo mimo Prahu 1000Kč/h cesty + 15Kč/km
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
Bereme karty
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Máte nudy a života plného limitů a omezování už plné brejle? Ale jak z toho ven? Třeba za volantem Porsche. S takovým zrychlením necháte stereotyp v prachu s pusou otevřenou úžasem.

Naskočte do sporťáku Porsche 911 Carrera 4 a vyjeďte se předvést. Co třeba dojet s tímhle bourákem na třídní sraz? Auto si můžete půjčit jak na 4 hodinky, tak třeba na 7 dní – a když na týden, tak i s dárkem. Luxusní brýlové obruby Tag Heuer s francou­zským šmrncem jistě potěší.

S řazením si starost nedělejte a při jízdě oceníte silný motor, měkká sedadla a super zrychlení. Porsche budete řídit sami, bez instruktora. Vyz­vednete si ho s plnou nádrží a s plnou ho také vrátíte. Prosvištěte klidně celou republiku! 

Automobil má samozřejmě platné emise i STK a splňuje podmínky pro provoz na pozemních komunikacích. Na předním skle je přilepená dálniční známka, takže se nemusíte omezovat. V ceně půjčovného je zahrnuté pojištění odpovědnosti i havarijní pojištění. Před zapůjčením složíte vratnou kauci 25 000 Kč, která je finanční jistinou pro případ nehody.

Podmínky zapůjčení

Důležité informace

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: Nejpozději den předem do 17.00 na mailu pujcovna@flatsix.cz či tel. 603 470 848. Uvádějte kód voucheru, termín a telefon.
 • Při předání bude sepsána smlouva o nájmu a předávací protokol. 
 • Tohle by vám nemělo uniknout: Vozidlo je určeno pouze pro běžný provoz na silnicích a dálnicích v ČR. Je zakázáno vůz používat na uzavřených okruzích nebo se účastnit závodů. Je zakázáno vypínat bezpečnostní systémy ABS, ESP (PDK) či jakkoli zasahovat do továrního nastavení vozu. 
Děti

Na palubě Porsche 911 se s vámi mohou svézt až 2 děti. Nezapomeňte ale na autosedačky.

Storno podmínky
 • Rezervace je závazná. Pokud si vozidlo v dohodnutém termínu nevyzvednete, voucher propadá. 
 • Pokud storno rezervovaného termínu nenahlásíte a nedomluvíte si nový termín do 17:00 v den před původně sjednaným termínem, voucher propadá.
 • V případě jedné z následujících událostí může provozovatel změnit termín výpůjčky: nepříznivé počasí, havárie vozidla, porucha vozidla, odcizení vozidla, pravidelný servis. O změně budete informováni a provozovatel vám nabídne náhradní termín.

Hodnocení podniku

4,4/5 (9 hodnocení)
Chvojkm
29. 9. 2015

Všechna hodnocení