Historická únikovka trochu jinak: Přijdete sami – odejdete s kamarády

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
249 Kč
5 zákazníků
už jen 45 ks

V ceně:

  • Historická úniková hra pro 1 hráče
  • Zapojení do týmu 4 osob
  • Délka hry: 60 minut 

Platí do:

31. 10. 2017

Omezení:

Voucher je možné využít pouze v pátek a sobotu od 17.00 do 22.00 hodin.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: termín a čas hry si domluvte dostatečně předem na tel. 777 444 789.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Úniková hra 1420

Koubkova 1851/2, Praha - Vinohrady

Dnes otevřeno 9:00–23:00

Že dějiny jsou nuda? To výmluva je chudá. Jen přijďte, i když není zrovna s kým. Tu na místě povstane nový tým a porve se s tématem husitským!

Že už jste kdejakou únikovku zkusili? Tak si ji tentokrát dejte i s dávkou překvapení navíc: s kým se asi seznámíte? 1420 je totiž jediná úniková hra v Praze, do které nemusíte dorazit v týmu! Naopak: přijďte s voucherem klidně sami a za hodinu třeba odejdete s novými kamarády.

O co tedy vlastně jde?

Únikovky bývají pro 2 a více hráčů, i tuto si můžete zahrát se svým týmem. Ale pokud zrovna nemáte spoluhráče, a přesto byste si rádi zahráli? Tady dáte dohromady tým s hráči, kteří řeší stejný problém. Prožijete hodinu skvělé zábavy a třeba i poznáte nové přátele! Každopádně vás čeká:

  • překvapení z neznámého
  • více zábavy, díky nesehranému týmu (vězte, že my se budeme bavit i na Váš úkor! :-))
  • možnost poznání nových přátel

Ve hře se přenesete do dob husitů a bitev, které tvořily české dějiny. Hra je založena na reálných okolnostech a skutečných postavách včetně dobových rekvizit. Středověk dýchá ze všech koutů!

A ještě něco navíc:

  • soukromý bar pouze pro týmy
  • hru vás zde zpravidla nechají dohrát i po časovém limitu
  • historické vysvětlení souvislostí a možnost vyzkoušení rekvizit

Na záchranu dějin máte celou hodinu. Během této doby se pokusíte vyluštit záhadné hlavolamy a logické hádanky. Zároveň se skvěle pobavíte a připomenete si významný milník naší historie. 

Děj hry: Ocitnete se na počátku července roku 1420 v bitvě o Prahu, těsně před historickou bitvou na Vítkově 14. 7. 1420, která změnila tok dějin země české. Zikmund Lucemburský právě obléhá Prahu a v případě, že by se mu povedlo obsadit návrší Vítkov, by Praha nebyla zásobena a Pražané by byli nuceni dříve nebo později kapitulovat. Překazte jeho plány včas.

Soutěž o 10 000 Kč

Komu to rychle pálí, dostane odměnu. Nejrychlejší z 200 týmů vyhrává 10 000 Kč. Soutěž probíhá opakovaně. Jakmile jeden tým vyhraje, začíná soutěž znovu. Výsledky budou vyhlášeny na webu. Stránky proto pozorně sledujte. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: termín a čas hry si domluvte dostatečně předem na tel. 777 444 789. 

Hodnocení podniku

4,8/5 (35 hodnocení)
DAVID

Peronal, atmosfera i hra jsou paradni. Urcite zkuste take

23. 4. 2017
Eva

Nejlepší únikovka, kterou jsme si zahráli. Už samotná příprava v historicky vybaveném sklepení je fantastická a samotná hra byla nápaditá, vyvážená a napínavá. je to super i pro děti.

25. 3. 2017
Olga

Vynikající s hvězdičkou!!
Byla to naše první úniková hra! A řeknu na rovinu, že TAK skvělý zážitek jsme neměly již dlouho! Přišly jsme o něco dřív, majitel nás pozval dál a nabídl nám napoje. Takže ještě před hrou jsme skvělé poseděly, daly jsme si vínko a začaly jsme hrát. Hra je středně těžká až těžká, ale po celou doby hry mate u sebe vysílačku, kde příjemný mužsky hlas vám říká „Děláte to dobře“:) Stihly jsme to za 1hod a 10min, takže je dobrý i to, že vás nechávají dohrát. Takže odcházíte s příjemným pocitem.. A na závěr – mate hezké posezení s úžasnými lidmi. To byl opravdu nádherný večer a neskutečný zážitek.
Jako bonus jsme měli lahev vína + pivo v ceně)
Doporučuji určitě všem))))

22. 3. 2017

Všechna hodnocení