Záloha na 18denní výletní plavbu z Itálie napříč Středomořím do exotické Dubaje

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
18 dní (17 nocí), 1 osoba  ·  Vnitřní kajuta Bella
Ukončeno
20 000 Kč
16 zákazníků

Termín:

St 6. 12. – So 23. 12. 2017

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 18 dní (17 nocí)

Vnitřní kajuta Bella

Zakoupením voucheru uhradíte zálohu na zájezd z Janova do Dubaje. Doplatek činí 14 990 Kč a musí být uhrazen nejpozději do 27. 10. 2017 na účet CK). Celková cena zájezdu po slevě tudíž činí 34 990 Kč (původní cena zájezdu je 36 990 Kč).

 • Letecká doprava Praha-Miláno, Dubaj-Praha
 • Transfery letiště-přístav-letiště
 • 17× ubytování ve vnitřní kajutě Bella
 • Přístavní poplatky, zavazadlový a úklidový servis
 • Strava na palubě (rozšířená plná penze):
  • 3 hlavní jídla denně, svačiny a půlnoční bufet, nápoje k snídani, čaj, káva
  • voda z automatu v rautové restauraci v průběhu celého dne
 • Užívání bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení
 • Účast na všech akcích pořádaných na palubě
 • Česky/slovensky mluvící průvodce po celou dobu zájezdu 

Doprava:

Letecky

Nástupní místa:

 • Praha

Strava:

Plná penze

Omezení:

Cena za osobu je platná pouze při obsazení kajuty 2 dospělými osobami tzn. při koupi 2 voucherů. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas, který platí ještě minimálně 6 měsíců po návratu ze zájezdu. Minimální počet k uskutečnění zájezdu je 14 osob, nejzazší termín rozhodnutí o uskutečnění plavby je 5. 10. 2017.

Uplatněte voucher do 29. 9. 2017.

Podmínky uplatnění:

 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 257 225 467 nebo 722 193 350, případně na e-mailu info@pttours.cz
 • Nahlaste jména, příjmení, data a místo narození všech účastníků, adresu bydliště, kódy voucherů. 
 • Jména musí odpovídat údajům v cestovním pasu.
 • Podepište smlouvu o zájezdu.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
 • Zakoupením voucheru uhradíte zálohu na zájezd z Janova do Dubaje. Doplatek musí být uhrazen nejpozději do 27. 10. 2017 na účet CK – 2201070813/2010). 
 • Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas, který platí ještě minimálně 6 měsíců po posledním dnu zájezdu.
 • V případě zájmu o prodloužení vašeho pobytu v dané destinaci před nebo po plavbě se neváhejte obrátit na CK.
Více informací jak uplatnit voucher

Pořádá:

PT Tours

Havlíčkova 1682/15, Praha - Nové Město

Dnes otevřeno 9:30–17:30
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Dárek, který začnete rozbalovat na začátku letošního prosince, už Ježíšek zřejmě nepřekoná.

Vyměňte prosincové plískanice a předvánoční shon za nezapomenutelnou plavbu z Janova napříč Středomořím až do exotické Dubaje. Na zájezd plný zážitků, luxusu i dobrodružství vás zve PT Tours, s níž 6. 12. odletíte do italského Janova, kde se nalodíte na superkomfortní loď MSC Splendida. 18 dní budete brázdit moře, abyste pak 23. 12. sedli v Dubaji na letadlo a vrátili se plni dojmů k vánočnímu stromku.

Trasa vede z Itálie přes Řecko, Egypt, Jordánsko, Omán, Katar do Spojených arabských emirátů, během plavby tak můžete poznat starobylý Řím, zastavíte se na překrásné Krétě, poplujte Suezským průplavem a objevíte magický Blízký východ, např. starověké skalní město Petra v Jordánsku či ománskou metropoli Maskat (výlety jsou fakultativní a za příplatek).

Itinerář plavby den po dni

Přečtěte si ve zkratce, v jakých přístavech budete kotvit a na jaká místa se budete moci podívat. 

Loď plná relaxace, zábavy, sportu i technologií

Spousta zábavy a aktivit vás ale čeká i na samotné palubě, kde můžete zajít do 4D kina i do divadla, noc protančit na diskotéce nebo zkusit štěstí v pokerovém baru či kasinu.

Samozřejmostí jsou bazény a relaxační služby (za příplatek můžete navštívit třeba úžasné balijské lázně Aurea Spa s výhledem na moře), ale také řada sportovišť od minigolfu přes joggingovou dráhu až po tenisové kurty. Podívejte se na vše, co je na lodi k dispozici

Po celý den zajištěná strava

Na palubě máte v ceně rozšířenou plnou penzi, která kromě tří hlavních jídel denně zahrnuje i svačiny a půlnoční bufet, v průběhu celého dne je vám k dispozici pitná voda z automatu. Na lodi se nachází několik tematicky zařízených barů i jedinečných restaurací, kde zkusíte pravé středomořské speciality.

Zahrnuto není povinné spropitné pro obsluhu, které činí 170 € za osobu a pobyt, resp. 85 € za dítě od 2 do 11 let.

Račte vstoupit do kajuty

Na 17 nocí se zabydlíte v kajutě třídy Bella nebo Fantastica, u obou typů můžete volit mezi vnitřními kajutami nebo kajutami s balkonem, kajuta Bella je pak k dispozici i s oknem. Po­dívejte se, v čem se liší.

Kajuty jsou dvoulůžkové a uvedená cena zájezdu pro jednu osobu platí při jejich plném obsazení, tedy při koupi dvou voucherů.

Láká vás dovolená na moři, ale chtěli byste se o tomto způsobu cestování dozvědět ještě více? Přečtěte si zajímavý článek na iDnes.

Další informace

 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 257 225 467 nebo 722 193 350, případně na e-mailu info@pttours.cz
 • Nahlaste jména, příjmení, data a místo narození všech účastníků, adresu bydliště, kódy voucherů. 
 • Jména musí odpovídat údajům v cestovním pasu.
 • Podepište smlouvu o zájezdu.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
 • Zakoupením voucheru uhradíte zálohu na zájezd z Janova do Dubaje. Doplatek musí být uhrazen nejpozději do 27. 10. 2017 na účet CK – 2201070813/2010). 
 • Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas, který platí ještě minimálně 6 měsíců po posledním dnu zájezdu.
 • V případě zájmu o prodloužení vašeho pobytu v dané destinaci před nebo po plavbě se neváhejte obrátit na CK. 
Příplatky
 • Kajuty pro 3. a 4. osobu jsou pouze na vyžádání (jejich cena může být vyšší než akční cena)
 • Vstupné a místní doprava
 • Využívání služeb jako prádelna, fotograf, internet, salón krásy, masáže, lázně apod.
 • Možnost dokoupení nápojových balíčků 
 • Povinné spropitné pro obsluhu na lodi 10 €/os./noc (170 €/os./pobyt, resp. 85 € za děti od 2 do 11 let)
 • Cestovní pojištění se stornem
 • Fakultativní výlety (např. Řím či Petra)
Storno podmínky
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK. V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat.
 • Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP cestovní kanceláře PT Tours.

Hodnocení podniku

Všechna hodnocení

Máte dotaz?

Dobrý den, jaké jsou zhruba ceny nápojů (třetinka coly, pivo, 2dl vína)? Jsou na lodi volně přístupné bazény nebo jsou jen v placených lázních?

Dobrý den, ceny nápojů neznáme - tyto informace lodní společnost nezveřejňuje. Můžu Vám napsat, kolik stojí nápoje na lodi teď: Koktejl: 6,5 - 7,5 € Víno: 4,5 - 6 € Točené pivo 0,4L (většinou Heineken): 5,5 € Nealko 0,3L: 2,8 - 3,2 € Espresso: 1,5 € Lodní společnost ceny nápojů nemění často, avšak přihodit se to může. Bazény i vířivky jsou volně přístupné.

Dobrý den, můžete mi napsat kolik je celková cena zájezdu u té které kajuty? Děkuji

Dobrý den, jistě, ceny jsou: kajuta vnitřní Fantastica: 36.490 Kč/os kajuta s oknem Bella: 37.590 Kč/os kajuta s balkonem Bella: 44.690 Kč/os kajuta s balkonem Fantastica: 46.790 Kč/os A spropitné: 4.420 Kč/os. Hezký den, Michal

Dobrý den, také by mě zajímala cena za servis (spropitné), zda je také 10 eur os/noc? Za kolik je možné dokoupit si nápojové balíčky, příp.i jaké? Jaká je cena výletů z lodi? Děkuju, M.

Dobrý den, spropitné je: 10€/os. čili 170€/plavba. Nápojových balíčků je mnoho, uvádím dva nejoblíbenější: Víno a voda (4 lahve vína a 7 lahví vody): 1.790 Kč/balíček. All inclusive: 11.490 Kč/os. Na nápojové balíčky se vztahují podmínky. Pro celou nabídku a podmínky nás prosím kontaktujte na emailové adrese: info@pttours.cz. Výlety se pohybují od 35 -120 €/os, podle délky a náročnosti. Výběr je bohatý - nabídka má přes 30 stránek. Prosím napište nám na email, pošleme Vám seznam. S pozdravem, Michal

Dobrý deň, vedeli by ste mi poslať ceny všetkých nápojových balíčkov a ceny všetkých fakultatívnych výletov? Ďakujem

Dobrý den, ano, pro celou nabídku a podmínky nás prosím kontaktujte na emailové adrese: info@pttours.cz. S pozdravem, Michal

Dobrý den, co se stane, když se nenaplní min. počet 14 osob pro uskutečnění zájezdu? Záloha se vrací nebo se přesune na jiný termín? Děkuji.

Dobrý den, v tomto případě si budete moci vybrat mezi těmito možnostmi: a) vrátíme Vám všechny finance b) přesuneme Vaši zálohu na libovolnou jinou plavbu c) pojedete na zájezd bez průvodce Výběr je čistě na Vás. Podle zájmu v tuto chvíli ale předpokládám, že se plavba pojede. :) S pozdravem, Michal

Dobrý den, jaké je prosím orientačně počasí v tuto dobu? Prosím o zaslání cen nápojových baličku a výletu. Jaké jsou podmínky pro nápojové balíčky a cena pojištění u Vás. Děkuji

Dobrý den, v Itálii bývá cca 14c a s vysokou šancí na srážky. Čím budete jižněji, tak teplota stoupá a srážky klesají. V Jordánsku bývá až 20c s minimální šancí na déšť, podobně to je i v Dubaji, kde teplota může být až 25c. V Dubaji je teplota vody v prosinci krásných 23 - 25c. Pro ostatní požadované informace nás prosím kontaktujte na emailové adrese: info@pttours.cz. S pozdravem, Michal

35 Zeptejte se nás na cokoliv