Proběhněte se po Vltavě – 10 minut vzrušující zábavy v zorbingové kouli

1643 zákazníků
Video: představujeme

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

10 minut v zorbingové kouli pro 1 osobu

Omezení

Nabídku lze využít pouze v týdnu, není možno o víkendech. Water zorbing nelze provádět ve velmi nepříznivém počasí. Maximální nosnost je 110 kg a do koule se vejdou lidé do výšky cca 210 cm (zorb má průměr 200 cm, ale nestojí se v něm vzpřímeně).

Můžete využít do 31. 10. 2017

Rezervace není třeba, kód voucheru jednoduše uplatníte na stanovišti Water Zorbing Prague – na Smetanově nábřeží naproti číslu 8. 

Tenhle vodní zorbing je vhodný pro děti od 3 let.

200 Kč 79 Kč
200 Kč 79 Kč
Ukončeno

Pražští strážníci zpozorovali velikou kouli, která spolkla neznámého muže. Než stačili zasáhnout, utekla s ním na Vltavu a drží ho tam dodnes.

Tahle chůze bude pěkná jízda. Zkusíte si adrenalinovou procházku po hladině Vltavy - water zorbing. Pražské mosty, ostrůvky a slavné památky uvidíte z úhlu, jaký jste ještě nepoznali. Čeká vás celých deset minut téhle zábavy. 

Před „výšlapem“ si vlezete do speciální plastové koule, kterou pak instruktoři Water Zorbing Prague nafouknou a vypustí na hladinu. Od koule vede pevné lano, které zajistí, že si po Vltavě nevyjedete třeba až do Labe.

Pokud se držíte hesla, že ve dvou až třech se to lépe táhne, nechte se s přáteli zavřít do plastového válce a užijte si procházku po vodě společně. Pořiďte pro každého jeden voucher a super zábava je zaručena!

Zorbovat může každý bez rozdílu věku – stačí umět chodit. Vodní jízdu si vychutnáte téměř za každého počasí, výjimkou jsou pouze dny, kdy prší nebo fouká silný vítr. S obsluhou se předem domluvte, jaké jí dáte znamení pro případ, že se budete chtít vrátit na břeh zpět, než uplyne celých 10 minut. 

Petr

první zkušenost, vynikající obsluha u aquazorbingu, i nás na požádání vyfotili, ochotní, příjemní, za ty peníze výborný zážitek

Petr

první zkušenost, vynikající obsluha u aquazorbingu, i nás na požádání vyfotili, ochotní, příjemní, za ty peníze výborný zážitek

Linda

Zábava, ale dělalo nám problém se zkoordinovat ☺. Každopádně doporučuji a kladně hodnotím obsluhu

Zuzana

místo na Vltavě s výhledem na Pražský Hrad

Waterzorbing Prague

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 10:00–14:00
Jak uplatnit
Děti

Chybí vám nějaké další informace?

5 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Waterzorbing Prague
Více o podniku