Proběhněte se po Vltavě – 10 minut vzrušující zábavy v zorbingové kouli Video: představujeme

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
79 Kč
1643 zákazníků

V ceně:

10 minut v zorbingové kouli pro 1 osobu

Platí do:

31. 10. 2017

Omezení:

Nabídku lze využít pouze v týdnu, není možno o víkendech. Water zorbing nelze provádět ve velmi nepříznivém počasí. Maximální nosnost je 110 kg a do koule se vejdou lidé do výšky cca 210 cm (zorb má průměr 200 cm, ale nestojí se v něm vzpřímeně).

Podmínky uplatnění:

Rezervace není třeba, kód voucheru jednoduše uplatníte na stanovišti Water Zorbing Prague - na Smetanově nábřeží naproti číslu 8.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Waterzorbing Prague

Dnes otevřeno 10:00–20:00

Pražští strážníci zpozorovali velikou kouli, která spolkla neznámého muže. Než stačili zasáhnout, utekla s ním na Vltavu a drží ho tam dodnes.

Tahle chůze bude pěkná jízda. Zkusíte si adrenalinovou procházku po hladině Vltavy - water zorbing. Pražské mosty, ostrůvky a slavné památky uvidíte z úhlu, jaký jste ještě nepoznali. Čeká vás celých deset minut téhle zábavy. 

Před „výšlapem“ si vlezete do speciální plastové koule, kterou pak instruktoři Water Zorbing Prague nafouknou a vypustí na hladinu. Od koule vede pevné lano, které zajistí, že si po Vltavě nevyjedete třeba až do Labe.

Pokud se držíte hesla, že ve dvou až třech se to lépe táhne, nechte se s přáteli zavřít do plastového válce a užijte si procházku po vodě společně. Pořiďte pro každého jeden voucher a super zábava je zaručena!

Zorbovat může každý bez rozdílu věku – stačí umět chodit. Vodní jízdu si vychutnáte téměř za každého počasí, výjimkou jsou pouze dny, kdy prší nebo fouká silný vítr. S obsluhou se předem domluvte, jaké jí dáte znamení pro případ, že se budete chtít vrátit na břeh zpět, než uplyne celých 10 minut. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace není třeba, kód voucheru jednoduše uplatníte na stanovišti Water Zorbing Prague – na Smetanově nábřeží naproti číslu 8. 

Děti

Tenhle vodní zorbing je vhodný pro děti od 3 let.

Hodnocení podniku

Petr

první zkušenost, vynikající obsluha u aquazorbingu, i nás na požádání vyfotili, ochotní, příjemní, za ty peníze výborný zážitek

27. 6. 2017
Linda

Zábava, ale dělalo nám problém se zkoordinovat ☺. Každopádně doporučuji a kladně hodnotím obsluhu

16. 6. 2017
Zuzana

místo na Vltavě s výhledem na Pražský Hrad

20. 6. 2017
Martina

Zábava super, nádherné prostředí, výhled!

18. 6. 2017

Všechna hodnocení