Jednoduché čistění domácnosti i auta díky revoluční NanoPěně

Varianta: Podívejte se na další 3 varianty
NanoPěna auto-moto
267 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

1× NanoPěna auto-moto (250 ml)

Složení: propan, butan, isobutan, kerosin, neiontové povrchově aktivní látky, alifatické uhlovodíky, aromatické uhlovodíky, parfém (D-Limonen)

Doručení:

Česká pošta
99 Kč (4 prac. dny)

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (1 prac. den)

Místo osobního odběru:

iNano.cz – konzultační centrum

Svatoslavova 47, Praha

Dnes zavřeno

Doručuje obchod:

iNano - odborný distributor
www.nanopena.cz
kontakt@nanoservice.cz
+420 776 667 177

Babičky radí ocet. Nová doba si však žádá nové technologie, které vás zbaví spousty práce a nekonečného zamořování úklidovou chemií – to je NanoPěna Original!

Ochranný čistič Nano Pěna je nejnovější pomocník v boji se špínou, otisky prstů, mastnotou, povlakem vodního kamene a dalšími nečistotami.

Nanesením Nano Pěny antibakteriálně vyčistíte a dokonale vyleštíte povrch a navíc ho na několik měsíců i ochráníte. Na ošetřeném povrchu se špína tolik neusazuje a nepřilne, takže při běžném úklidu stačí použít jen vodou navlhčený hadřík

NanoPěna je ideální na plastový zahradní nábytek a bazénové zástěny, ale i v domácnosti na vodovodní baterie, zrcadla, sprchy, lesklé kuchyňské linky a spotřebiče, obklady, okna a chromové lišty.

NanoPěna Auto-Moto

NanoPěna je k dostání i ve speciální verzi auto-moto pro vašeho plechového miláčka. Snadno ji rozleštíte po povrchu auta, a tím nejen výrazně oživíte lak, ale také z ochráněné kapoty snadno odstraníte všechny nečistoty jen s pomocí navlhčeného hadříku. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

NANO SERVICE s. r. o., Svatoslavova 47, Praha 4

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

Iva

opravdu funguje, děkuji!

28. 4. 2016
Lenka

je skvělý přípravek, mohu vřele doporučit

3. 2. 2016
Jarka

dobre se s ni pracuje, vysledky parada, nejvice videt na bateriich v koupelne. Kupuji opakovane. personal obchodu na jednicku, mily, vstricny, ochotny poradit, vysvetlit.

28. 1. 2016
Jan

Že to co je napsáno na obalu je opravdu pravda po vyleštění zrcadel a vodovodních baterii je to opravdu skvělé každý si ten zázrak musí vyzkoušet je to opravdu skvělá věc

13. 1. 2016

Všechna hodnocení